Mask demantovao da će otpustiti zaposlene u Tviteru

Ilon Mask je danas demantovao izveštaj Njujork tajmsa da planira da otpusti radnike zaposlene u kompaniji Tviter pre početka sledećeg meseca kako bi izbegao da im isplati plate.
Odgovarajući korisniku Tvitera na pitanje o izveštaju, Mask je napisao "Ovo je laž".
Nakon što je kompanija promenila vlasnika, najviši šefovi firme otišli su iz nje, među kojima su i izvršni direktor, predsednik i šef finansija.
"Njujork tajms" je tokom vikenda objavio da je Mask naredio smanjenje radnih mesta u Tviteru i da će do otpuštanja doći pre 1. novembra, kada je trebalo da radnici dobiju udeo u kompaniji kao glavni deo svojih plata.
 
Na6+kon što je demantovao izveštaj Njujork tajmsa o otkazima, Mask je tvitovao snimak ekrana naslova lista o tome i link ka, kako navodi, "sajtu za koji se zna da objavljuje lažne vesti".
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Biznis i ekonomija

Nema bezbolnog rešenja za NIS

Prošlo je bezmalo sedamdeset dana kako od JANAF-a nije stigla ni kap sirove nafte i očigledno je da SAD neće lako ukinuti oštro sankcionisanje Naftne industrije Srbije.