Nove cene goriva: Dizel ponovo poskupeo
08.05.2026.•
14
Dizel je poskupeo za dva dinara, dok je cena benzina ostala nepromenjena.
Upitana u kojem su stadijumu pregovori o Naftnoj industriji Srbije posle američkih sankcija i da li Rusija ima određene "crvene linije", Zaharova je odgovorila kratko da su pregovori u toku.
"Problemi sa američkim sankcijama NIS postoje. Pregovori u cilju traženja puta ka rešenju se vode preko nadležnih struktura", rekla je Zaharova.
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 4
Simke
Kerkjegor
Nema
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar