Autor: Beta

Info
12.02.2026.
12:43
Više javno tužilaštvo u Zrenjaninu saopštilo je da će, nakon krivične prijave u kojoj se ukazuje na trgovinu ljudima i kršenje prava radnika iz Bangladeša, ispitati tu prijavu.
  • Lala

    12.02.2026 20:43
    Nadanja
    Uzalud su se sastajali,kao sto i vi novinari uzalud trosite vreme pisuci ovakve tekstove.Nece od toga biti nista.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna