Autor: RTS, Beta

Info
28.02.2026.
22:57 > 23:03
Američki predsednik Donald Tramp oglasio se na društvenoj mreži Truth Social i saoptio da je iranski vrhovni vođa, ajatolah Ali Hamneji ubijen u današnjim napadima Izraela i Sjedinjenih Američkih Država.
  • Ssy

    01.03.2026 08:43
    Komplementarni
    @ Zamenik zamenika

    Da niste ti i Particulare matter rođaci? Previše dobro se uklapate.
  • Zamenik zamenika

    01.03.2026 06:45
    God bless America
    Iran više nema ratnu mornaricu. Podmornice su potopite sve njihove brodove. Kada izazovete američku dominaciju na moru, evo šta se dešava. Nije glasina. Nije priča.
    Nije hvalisanje. Uništenje flote.
    Brodovi koji su nekad ugrožavali zaliv sada je samo olupina gvožđa na grebenu. Ovo nije samo taktički udar, to je poruka: Ne isprobavajte američku pomorsku nadmoć.
    Ne ugrožavajte Američke saveznike.
    Ne igrate se u vodama koje kontroliše SAD. Američka ratna mornarica ne traži sukob. Ona ga okončava.

  • Particulare matter

    01.03.2026 01:59
    Amerika u dve briljantne akcije koje su trajale kraće od nedeljnog ručka oslobodiše dva naroda od tiranije. Ceo Iran slavi. Nikada niko nije tako rutinski rešavao zlikovce. Ko li je sledeći da mi je znati. Možda vrlo skoro padne mir u Ukrajini i definisanje novih granica Evrope. Sve sa zidom.
  • Miko

    01.03.2026 01:24
    Ne bi sad o tome,ko je naneo najviše zla u istoriji. hitler je na dnu lestvice spram vas.
  • Maxa

    01.03.2026 00:49
    Ako mene pitate, promašili su za par hiljada kilometara.
  • Gost

    01.03.2026 00:36
    Zabrađeni
    Toliko o njihovoj velikoj snazi. Za jedan dan, pobiše im ceo vojni vrh. Za 10 dana, skupljaće lopatom iranske komandire.
  • Joca

    28.02.2026 23:42
    Nisam baš siguran da Izrael treba da iznosi OVAKO važne informacije sa OVIM stepenom samouverenosti u OVOM trenutku.

    Heroji nacije postaju mučenici, a mučenici inspirišu fanatike - mene brine sveopšta teroristička odmazda.
  • Evropljanin

    28.02.2026 22:45
    Ovo ako je istina, ne verujem da ce Iran ostati duzan...
  • Ogi

    28.02.2026 22:43
    Izvor je rekla kazala dokle god ne dobijemo zvanično od Iranske vlade. Uostalom, obe države su bile loše prema Srbiji.
  • Ruski medvedic

    28.02.2026 22:21
    Putin i dalje mlati kako je on ustvari u specijalnoj vojnoj operaciji a ne u ratu dok zeleni leti po svetu smeje mu se i ratuje protiv njega.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna