Autor: Beta

Info
18.03.2026.
16:33
Poverenik za informacije od javnog značaja i zaštitu podataka o ličnosti Milan Marinović saopštio je da je pokrenuo postupak u slučaju hakovanja i krađe ličnih podataka korisnika kompanije "Telekom Srbija".
  • Brundo

    18.03.2026 18:07
    To su ljudi koji bi pokvarili i saobracajni znak.Tek cete da vidite muke sa njima kad se pocne sa medicinskim e-kartonima gde ce na jednom mestu da se nadju poverljivi zdravstveni podaci o stanovnistvu.Pa kad krene trgovina poverljivim informacijama.
  • Nidza

    18.03.2026 18:01
    Nazalost ovo je samo pocetak. Jos gore je sto vest o kradji podataka plasiraju, u kontekstu, da je olaksavajuca okolnost to sto je ubpotanju grupa amatera. Slicno kao sto svepametni Putin ne shvata da to sto vojnici nose telefone na front, pomaze neprijateljskim sluzbama. Trebalo im je toliko vremena da shvate da Telegram daje podatke, istina je mnogo crnja, a nesposobnost ovih autokratakih bumera je zaprepascujuca.
  • Zemlja čudesa

    18.03.2026 16:44
    Bitno je da svi sakupljaju što je moguće više ličnih podataka korisnika, do krvne grupe i broja cipela, a kada ih nesposobne da zaštite bazu podataka hakuju onda nikom ništa, "jbg, dešava se". Gospodo, dužni ste obeštećenje ljudima čije ste podatke svojom nesposobnošću distribuirali na slobodno tržište!
  • Nikola

    18.03.2026 16:37
    Državna firma
    Rezultat:ništa!
    Zamajavanje za ćaci medije!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna