Autor: 021.rs

Info
08.04.2026.
10:02
Sve više dokaza se pojavljuje o pokušajima premijera Viktora Orbana da se okrene ka istoku i ekonomski i politički poveže Mađarsku sa Rusijom - nešto što njegov protivnik koristi protiv njega uoči nedeljnih izbora.
  • R49

    09.04.2026 07:44
    Trougao
    Orbana podržava Tramp jer Orban zeza EU. Orban, međutim, voli Rusiju. Problem sa više nepoznatih.
  • Dejan

    09.04.2026 07:30
    Orban kaput
    Još jedan putinov igrač za početak silazi sa političke scene.
  • Plaćač poreza

    09.04.2026 02:59
    Orban je posle Tramp ove podrške i besmislenog Vensovog govora u Budimpešti još više u minusu. Pala mu je podrška za još 2 %. Taj minus su mu Ameri naplatili naftom koju kupuje za 500 miliona $. Dobitnici Hrvati jer dokazuju da JANAF radi. On u nedelju gubi izbore.
    I ne mogu mu pomoći ni rusi ni diverzija u Kanjiži ni Tramp.
  • Particulare matter

    08.04.2026 22:45
    Mađarski demonstranti su
    skandirali , rusi idite kući (Ruszkik haza) na račun premijera Orbána tokom skupa predizborne kampanje, satima nakon što je otkriveno da je njegov ministar spoljnih poslova zaveo saveznike i delio dokumente EU sa Sergejem Lavrovom. Skandiranje
    odjekuje glavnim sloganom ustanka iz 1956. tokom sovjetske okupacije Mađarske. I u Srbiji je mnogo državnih službenika ruskih saradnika koji rade protiv interesa Srbije u korist moskve.
  • Simke

    08.04.2026 16:55
    Madjarska i Rusija
    Orbanu a i Madjarima je malo 47 godina pod ruskom cizmom,hoce da ponove,samo napred ali sad kad im udju u kandze nema izlaska vise. Orbanu kao diktatoru to bi odgovaralo potpuno jer bi mu omogucilo da vlada dozivotno i bez straha da ce biti smenjen. Nadam se da ce izgubiti izbore i otici u istoriju nakon 16 godina vladavine i tlacenja Madjarsog naroda.
  • Djordje

    08.04.2026 15:10
    Samo da podsetim
    Orban se hvalio šalom na kom je karta velike Mađarske sa Vojvodinom u sebi. Isti čovek je hvalio Mikloša Hortija koji je u Vojvodini odgovoran za smrt više hiljada ljudi i njegovu bistu je stavio u parlament. Dotični mađarski fašista je posle 2. svetskog rata pobegao iz Mađarske u Portugaliju, gde je i umro.

    Danas neko tog i takvog Orbana ovde hvali i još navija za njega. Neverovatno!
  • Mile

    08.04.2026 13:21
    @Јое pa jedino ako si AV bot. Ince treba da mu se sudi.
  • Јое

    08.04.2026 11:15
    Овима из ЕУ је баш стало да Орбан не победи.

    Довољан разлог да сви будемо уз њега и да га подржимо.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna