Autor: Tanjug

Info
21.04.2026.
20:23 > 20:25
Nacionalni krizni centar Belgije pokrenuo je kampanju "Spremni zajedno", kojom zvanično poziva građane da pripreme komplet za hitne slučajeve.
  • Realista

    21.04.2026 20:36
    blentavi Belgijanci
    Iskreno, što mene briga što Belgijancu moraju da kažu da treba da ima baterijsku svetiljku u kući kad imam domaće ludake kojima treba objasniti kako se prelazi ulica ili za šta služi žmigavac.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna