Autor: BIRN (Radmilo Marković)

Info
06.05.2026.
15:30 > 15:44
Ministar kulture Nikola Selaković pozvao je glavnog javnog tužioca Mladena Nenadića u kabinet na sastanak kada su inspektori SBPOK-a stigli u Ministarstvo tražeći dokumentaciju o skidanju spomeničke zaštite Generalštaba.
  • Vera

    07.05.2026 16:50
    kakvo vađenje!
    Selaković se spasava tako što vređa sve koji ga optužuju, i tako što kršenje zakona predstavlja kao svoj, to jest "državni posao"? Dakle zaključak za nas "sitnu boraniju" koja sve njih plaća je - da je kršenje zakona ako si vlast zapravo normalno, to je njihov posao? I šta sad taj tužilac hoće, čiji je to plaćenik, izdajnik, ustaša, rušitelj države (sve po onom Vučićevom spisku)?
    Bahato, bahatije, najbahatije - Vučić!
  • Cvm

    06.05.2026 22:25
    Ccc
    Nenadicu, Nenadicu...
  • Izvinjavam

    06.05.2026 20:12
    Se
    Zbog kom.o cenzuri. Pogresih.
  • Milica

    06.05.2026 18:48
    Ma ne, nije bilo. Sasvim je normalno da tuzilac sedi i pije rakiju sa osumnjičenim. Normalno...
  • Nogo

    06.05.2026 18:01
    Svašta je ovde nejasno...
    Prvo,tužilac se ne odaziva na poziv tamo nekog ministra,jednostavno,drugi organ vlasti...treba da je obrnuto.drugo,pušenje je zabranjeno u svi javnim institucijama,treće,alkohol,takodje,a da ne govorimo o tome ako se upražnjava još u radno vreme.Treba nam dosta pojašnjenja ili je u pitanju još jedana...
  • Jos

    06.05.2026 17:45
    Se pitam
    Zasto nema kom.na ovu vest. Kad ono,cenzura. Ok.
  • Hm..

    06.05.2026 17:20
    Zanimljivo
    Na ovo nema komentara!?
  • Laza

    06.05.2026 17:04
    Ma kakvi otkud ce caci tuzilac i caci ministar dogovarati u kabinetu, pricali su ovako o zivotu uopsteno..
  • Ahahaha

    06.05.2026 16:37
    Ko tvrdi, njih dvojica?
  • Mojsije

    06.05.2026 16:25
    Ju ju
    Meni se cini da ce Selakovic sam sebe da povuce za Generalstab!!!
  • Iz

    06.05.2026 16:22
    Aviona
    Dogovor da se zataska..
  • Гојко

    06.05.2026 16:02
    Чему ЕУФОРИЈА ?
    Тиха вода брегове рони
    СВИ ЖЕЛЕ НЕШТО ПРЕКО КОЛЕНА И ПРЕКО НОЋИ

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna