Autor: 021.rs

Info
06.05.2026.
16:28
Vlada Srbije saopštila je danas da je usvojila zaključak kojim se volontiranje studenata na međunarodnoj specijalizovanoj izložbi Ekspo 2027 "Igra(j) za čovečanstvo: Sport i muzika za sve" boduje.
  • Dragan

    12.05.2026 12:53
    Da se daje diploma pa i da razmislim..Malo je tri boda...
  • Jana

    10.05.2026 15:34
    Jeftina radna snaga
  • Može kao Siniša

    09.05.2026 15:01
    Daće Vlada i doktorat
    To je program za sve nespobne da uče nešto pa će tako imati opet neki ćar. Kao i svi ćaci koji rade nažalost i na ozbiljnim radnim mestima, koji su za rad u stranci dobili za nagradu radno mesto a nemaju veze sa životom.
  • Milica

    08.05.2026 04:53
    Nikada do sada nisam volontirala za državu, ne verujem ni sada da bih jer imam svoje prioritete.
    Za vreme Olimpijade u sportu vidjala am volontere kako se vraćaju kući, nisam im zavidila jer sam to vreme trošila na sebe I svoje želje. 17g kasnije ne kajem se.
  • Novosađanin

    06.05.2026 21:12
    Av
    Šta je sledeće?Ko bude tukao studente dobija diplomu fakulteta ako ih bude gazio autom doktorat.
  • @rhodo

    06.05.2026 20:22
    To verujete da su studenti naivni, glupi i nesposobni pa im zato šaljete ovu poruku, ne umeju sami da to shvate? Ipak dobro je da uživaju bezrezervnu podršku po pitanjima ko i kako treba voditi državu iako niko od podržavalaca još uvek ne zna njihov odgovor ni na jedno od ta dva pitanja.
  • Дуле

    06.05.2026 19:54
    Пошто ће догодине посета ,оној глупости на Сурчину,бити обавезна,пошколском плану и програму,вероватно ће влада и за то делити бодове!КО НЕ ДОЂЕ-КЕЦ И НЕОПРАВДАНИ ЧАСОВИ!
  • Pop

    06.05.2026 19:19
    Pop
    Ima studenata 0,2 ali oni volontiraju za pare
  • Dragojlo

    06.05.2026 19:15
    Studenti
    A koji studenti?
  • NN

    06.05.2026 19:01
    Volontiranje=izrabljivanje
    Savet iskusnog nevolontera!
  • Aleksandar

    06.05.2026 18:40
    Ko volontira taj je
    Ćaci.
  • Žarko

    06.05.2026 18:37
    Neko će pokrasti 18 milijardi, za koje smo se zadržali i neće raditi ništa, a neko treba da radi pa će dobiti cela tri boda??? Pametnom dosta.
  • Sonja

    06.05.2026 18:18
    Ko neće ne mora, ima ko hoće. Svakako je ovo bolje nego da gubiš vreme na blokade gde neki mangupi rade za dž dok glavni matorci lepo zarađuju od stranih para, kupuju si Rolexe. Ovde se ipak stiču radne navike koje nešto vrede kasnije. Blokadni profesori su već diskriminacijom poklonili ocene blokadnim studentima, ovo sa ESPB bodovima je barem legalno.
  • Ye

    06.05.2026 18:04
    Ye
    Koliko je to u parama, po satu jer od bodova se neživi
  • Voldi

    06.05.2026 17:33
    Zove ih ustašama, stranim plaćenicima, huljama, targetira ih po medijima i sada ih zove da rade za njega. Besplatno.
  • Del boy

    06.05.2026 17:20
    Ovi stvarno misle da se svi mogu kupiti za šaku novaca, bodova, "jeftine" stanove... I još da rade na najkorumpiranijem projektu koji će Srbiju dovesti do bankrota. Ej moš misliti izložba neka nebitna za običan narod, namenjena samo za buržuje.
  • Aleksandar

    06.05.2026 17:10
    Možda
    Naprednjačku diplomu odma da dobiju ćaci volonteri! A da ugasite sve državne univerzitete. Balvanima koji su kupili besmislene diplome i završili besmislene privatne "fakultete" sigurno ne treba konkupencija u ćaci državi. Predlažem brisanje svih diploma stečenih na privatnim i sumnjivim stranim fakultetima od 2012e godine. Lustracija i zatvori za diplomce. Zabraniti rad u državnim ustanovama nakon promena. Studenti pobeđuju.
  • Marija

    06.05.2026 17:07
    Vlast
    Ova vlast je sve obesmislila!Hleba i igara !
  • rhodo

    06.05.2026 17:02
    poruka studentima
    Ne prihvatajte, nece vam nista znaciti. Ako ih profesori uopste prijvate, bice zavedeni kao vannastavni esp bodovi.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna