Autor: Index.hr

Info
07.05.2026.
07:01 > 06:57
Hrvatska policija je najavila uvođenje novih kazni kako bi stala na kraj nesavesnim vožnjama električnih trotineta i sprečila moguće nesreće.
  • Марко

    07.05.2026 12:55
    A шта ћемо са масовном појавом код тинејџера да возе оне електричне скутере који нису ни регистровани? Нити носе кациге, ништа. Само зује и возе без икаквих правила...
  • Starac Focislav

    07.05.2026 12:53
    deca su ukras sveta?
    Vidi sada, a sta ako uzme od druga npr, tj pozajmi? Onda odgovara roditelj od druga? A moze i da otme npr, da li i tada roditelj odgovara? Znaci da veze dete kuci, a ni to ne smes? Sta je resenje, kupiti papagaja?
  • Brane

    07.05.2026 12:24
    To kod nas nemoze biti,kod nas zabrana nesme biti ,krse se decja prava,to je jedno .Drugo u Hrvatskoj se nemoze desiti da deset klinaca blokira saobracajnicu.
  • Bananamen

    07.05.2026 12:11
    Jos gori su elektricni skuteri na kojima klinci gase svetlo da im baterija duze traje i tako i nocu lete po stazama za bicikle, ulici, trotoaru...
  • Moki

    07.05.2026 12:05
    Da
    Zavisi ko su roditelji deteta kao i ovde!
  • boger

    07.05.2026 10:58
    Jedino rešenje
    Zabraniti prodaju i posedovanje tih gluposti. Nije razumno očekivati da se deca ponašqju odgovorno.
  • Svako

    07.05.2026 09:20
    Ne zna se broj dece koja proleću na svim elektro spravama i po trotoaru i po kolovozu.
    Ne čuju se a oni ne poštuju propise. Samo Bog me spasao dva puta od toga da me polome
  • Koferce

    07.05.2026 09:08
    Apsolutna podrska, kod nas pod hitno uvesti!
  • Jkkl

    07.05.2026 08:53
    Pametno,kod nas se ni jedan propis ne poštuje i zato imamo na ulicama haos
  • Stevan Jovkov

    07.05.2026 08:19
    Trotinet
    Slažem se, donekle. Naime, nije kriv ako kupi poklon, krivi su roditelji, oni žive sa detetom, ne živi kum ?

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna