Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će u narednim nedeljama pokrenuti portal na kom će građani moći da mu prijave sve "bahate funkcionere" i najavio "borbu protiv stava pojedinih - 'znaš ti ko sam ja?'".
U nisu se pricalo o nekom mladom lokalcu koji je bio " povezan" sa vucicem tada, i govorio da je on sa njim u dosluhu i da stalno govorio ono da li znas ko sam ja , parafraza, jwr neko imao sukob sa njim , inace on je bio tada mlad covek ,lokal gde se govorilo i sada isto vladaju nepismeni serifi narocito u malim opstinama koji su povezani sa njim i najcesce reketirani , jedna opstina je blizu nisa , prema leskovcu ...
Plan sluzi da bi se menjao a nas preCednik ima isti plan kao i 2012 s'tim sto nista nije ostvario.
U poslovnom svetu ovo se kaznjava penalima a u ovom konkretnom slucaju ovo se resava IZBORIMA
RASPISI IZBORE
IZBORI PA ROBIJA
STUDENTI POBEDJUJU
LEPI DOK NE ODLEPI
Smešno je to što sad pred izbore ovako nešto se Vučić dosetio. Misli glup ovaj narod , ništa ne pamti. Eh, ali ima nas koji pamtimo...džabe mu , ovaj put neće proći .
Najveće poverenje imam u Predsednika, šta kome nije jasno, otkud ovako tendenciozan naslov, a neki kukaju za izbore a ovamo ništa im ne valja, super ideja Predsedniče!
"Vučić najavio svoj portal za prijavu bahatih funkcionera"
- Kao da predoseća da će mu sledeći izbori biti poslednji !? Ovo je, da je hteo, trebao da uradi ako ne 2012. ono posle 2014. godine. Sada, posle 13 godina sistekske korupcije i kriminala na svim nivoima, deluje prekasno...kao predizborna demagogija...
Svojevremeno sam bio predložio Gašić da u Kruševcu može građanin da se žalim na nešto,a doživeo sam da me dva puta skinuo od odbornika,verovatno moja želja za pravdom i poštenjem ne trebaju. Kasno je sada,trebao je predsednik ranije da čuje građane
Zanimljivi su komentari da nikako ne prijavljujete bahate funckionere, jer ćete navući bes batinaša, ugroziti svoju decu, itd. Upravo na tom strahu se temelji vladavina Vučića i SNS-a. Normalnih građana ima mnogo, mnogo više nego batinaša, zapamtite svi! Nećemo ćutati i nećete nas uplašiti!
Do juče je govorio ne dam ovog, ne dam onog. Od danas daje sve i pušta niz vodu samo da bi ostao na vlasti. Ne damo da se lopovi vrate na vlast ali ne damo ni da lopovi ostanu na vlasti. Je..te portal.
Verovatno da ga je za to inspirisao njegov braco Andrej.
Kada su ga zaustavili dzandari i kada nisu znali da odgovore na pitanje "Jel ti znas ko sam ja?", morao je da ih mlati.
Na srecu, dzandari su adekvatno kaznjeni. Valda je red da znaju ko je on (Andrej).
Dali su aplikaciju G React sa koje gradjani mogu da prijavljuju ekoloske probleme pa posle moje trece prijave ja vise nemam mogucnost da prijavljujem ni jedan ekoloski problem.Na moje pitanje ministarstvu zasto je to tako oni nemaju odgovor,kazu ne znaju.Oni napravili,i ne znaju zasto.Evo odmah prijavljujem ovde celo ministarstvo za zastitu zivotne sredine.Tako da toliko o tome,skretanje paznje za gorucih problema.
av i njegove sluge tzv lojaliste, treba preformulisati pitanje, adekvatnije je da glasi: "znaš li ti šta sam ja?" I da, ovaj portal je klopka, ne budite naivni, ignorišite ga da ne "navučete" sami sebi problem zbog prijave koga god.
Ne uzimam ovo za ozbiljno da ce zaziveti,ali nista protiv nebi imao da postoji,dosta je bahatosti i na tudji racun zgrtanja novca .Zasto bi ja krio svoje ime i adresu kod prijave necije nepravilnosti?To znaci da lazem,ako sam siguran u ono sta se desava nema straha.
Portal da cacike imaju da se zale jedini na druge... Da se malo otpusti nagomilana tenzija u sns redovima... Uvesti obavezno i SOS liniju direktnu da se Vucic javlja na telefon, svakog saslusa i posavetuje i resi svaki problem!
Komšo, na kojoj funkciji je Andrej pa želiš da ga prijaviš kao bahatog funkcionera? Možda da taj portal prvo uspostavi neki test da li prijavljivač poseduje elementarnu funkcionalnu pismenost a možda i neki minimum potrebne inteligencije. Od svih bahatih funkcionera koje imamo po ministarstvima i JKP, sve što je naš pametni komša umeo smisliti je da prijavi baš onog ko uopšte nije funkcioner. Vladaće Vučić doživotno sa ovakvim narodom.
Da web-sajt za prijave ne bi detektovao moju IP adresu i time se otkrilo ko tačno imenom i prezimenom i odakle piše.
Zatim, da mi posle kriminalci pokucaju na vrata, polupaju kola, ili me u sumraku prebiju na ulici.
Da meni ili supruzi neko ne da otkaz na poslu, ili nas suspenduje, izmišljajući razloge.
Da moju decu studente ne prebiju pred fakultetom, strpaju u kola ili kidnapuju, ili priprete disciplinskim postupkom na fakultetu.
Sve što radi, radi vrlo smišljeno, i sigurno neće najuriti one na koje se žalimo, kada je već pomilovao batinaše, pomilovao je onu žensku koja je kolima udarilča studentkinju, plus najavio je da će Selakovića pomilovati ako ga osude! A sada će da otvori sajt da se na iste žalimo?!?!?!
samo bu.ala bi koristila taj sramni portal i na taj način gojila istrošenu sujetu onog ko treba da bude prvi na spisku portala. Ne ponižavaj, ne podsmevaj se gradjanima, dosta je više tvog iživljavanja nad ljudima. U srpskom jeziku ne postoji dovoljno ružan izraz koji bi oslikao takve kao ti.
Pa, mnogo bi morao da se nasluša i načita tih prijava !!!
Rečenicu "Znaš li ti ko je moj tata ?!?... u ovoj zemlji izgovaraju deca još u obdaništu.... A što dalje - to gore !!
15 dugih godina cini vlast i bas se sada setio kao da prijaviš bahate funkcionere. Prvo sto si to dozvolio i drugo sramotno je gradjane nazivati sirotinjom. Raspiši izbore da se zakonski obračunamo sa tom tvojom kradikalskom”elitom”.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
"Znaš li ti ko sam ja?": Vučić najavio svoj portal za prijavu bahatih funkcionera - da li biste ga koristili
Autor: Danas, Insajder (Teodora Vasiljević)
Info
•07.05.2026.
•14:00 > 13:00
Komentari 73
Nislija
Gox
@zztop
Đole 021
Izduvali ste ga. PUMPAJ - STUDENTI POBEĐUJU !!!
CCCC
U poslovnom svetu ovo se kaznjava penalima a u ovom konkretnom slucaju ovo se resava IZBORIMA
RASPISI IZBORE
IZBORI PA ROBIJA
STUDENTI POBEDJUJU
LEPI DOK NE ODLEPI
zztop
Merlin
Vuk dlaku menja, ali ćud nikada
dacic
more sjasi i pravac corka, tamo ce tvoja bagra znati ko si
Miro
MafijaSNS
ma nemoj e bas hoću
Pako
ex Pezos
Sima
A: Onaj kome je Vučić omogućio da od švorciranog "niko i ništa" postane "neko i nešto" ...
Mile
- Kao da predoseća da će mu sledeći izbori biti poslednji !? Ovo je, da je hteo, trebao da uradi ako ne 2012. ono posle 2014. godine. Sada, posle 13 godina sistekske korupcije i kriminala na svim nivoima, deluje prekasno...kao predizborna demagogija...
Liqudator
zztop
Musaši
Radiša
boringoldfart
rea
Slobodan
Pićuka
BoeserWolf
Majka
Savica
Гојко
сад не желимо да их УЧИНИМО ПОЗНАТИМА
zoro
Kada su ga zaustavili dzandari i kada nisu znali da odgovore na pitanje "Jel ti znas ko sam ja?", morao je da ih mlati.
Na srecu, dzandari su adekvatno kaznjeni. Valda je red da znaju ko je on (Andrej).
Zebra
Nataša
Zebra
Liqudator
@Ivan
Vlada
fkomsy
pera
Za
casovnicar
VPN
Диоген
Ajme
Genijalno
Miki
Pera
Xx
mile
STUDENTI POBEĐUJU!!!
Psihologija
Maestralni Bili Kristal i Robert Deniro u filmu "Mafijaš na terapiji".
Ivan
Miroslav
Janko
@komsa
Dox
Vojvođanin
Brundo
Saša
Da web-sajt za prijave ne bi detektovao moju IP adresu i time se otkrilo ko tačno imenom i prezimenom i odakle piše.
Zatim, da mi posle kriminalci pokucaju na vrata, polupaju kola, ili me u sumraku prebiju na ulici.
Da meni ili supruzi neko ne da otkaz na poslu, ili nas suspenduje, izmišljajući razloge.
Da moju decu studente ne prebiju pred fakultetom, strpaju u kola ili kidnapuju, ili priprete disciplinskim postupkom na fakultetu.
Sve što radi, radi vrlo smišljeno, i sigurno neće najuriti one na koje se žalimo, kada je već pomilovao batinaše, pomilovao je onu žensku koja je kolima udarilča studentkinju, plus najavio je da će Selakovića pomilovati ako ga osude! A sada će da otvori sajt da se na iste žalimo?!?!?!
RAZMISLITE ZA ŠTA JE ON SVE SPOSOBAN!!!!!!!!!!!!!
Ne
B
hahahahah
Maksimus
Damir
Zla...
Rečenicu "Znaš li ti ko je moj tata ?!?... u ovoj zemlji izgovaraju deca još u obdaništu.... A što dalje - to gore !!
Daec
Ja
Bosanac
Za ćacije
Cela Srbija uništena njegovim ćaci kadrovima.
Slobodan
Mare
Z
Student
Mare
Aleksandar
Sima
Hublo
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H