Autor: Danas, Insajder (Teodora Vasiljević)

Info
07.05.2026.
14:00 > 13:00
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će u narednim nedeljama pokrenuti portal na kom će građani moći da mu prijave sve "bahate funkcionere" i najavio "borbu protiv stava pojedinih - 'znaš ti ko sam ja?'".
  • Nislija

    11.05.2026 11:29
    U nisu se pricalo o nekom mladom lokalcu koji je bio " povezan" sa vucicem tada, i govorio da je on sa njim u dosluhu i da stalno govorio ono da li znas ko sam ja , parafraza, jwr neko imao sukob sa njim , inace on je bio tada mlad covek ,lokal gde se govorilo i sada isto vladaju nepismeni serifi narocito u malim opstinama koji su povezani sa njim i najcesce reketirani , jedna opstina je blizu nisa , prema leskovcu ...
  • Gox

    08.05.2026 13:12
    Magla
    Ovoliko dugo ni guske u magli nisu lutale.
  • @zztop

    08.05.2026 12:34
    hehe
    ostario si na portalima , smejući se sebi ! ccc luzerskog li života haha!
  • Đole 021

    08.05.2026 09:17
    Pumpaj
    Evo ja odmah prijavljujem najbahatijeg od svih. Možete tri puta da pogađate ko je to. AV, AV, AV.
    Izduvali ste ga. PUMPAJ - STUDENTI POBEĐUJU !!!
  • CCCC

    08.05.2026 09:17
    Plan i to kakav
    Plan sluzi da bi se menjao a nas preCednik ima isti plan kao i 2012 s'tim sto nista nije ostvario.
    U poslovnom svetu ovo se kaznjava penalima a u ovom konkretnom slucaju ovo se resava IZBORIMA
    RASPISI IZBORE
    IZBORI PA ROBIJA
    STUDENTI POBEDJUJU
    LEPI DOK NE ODLEPI

  • zztop

    08.05.2026 08:03
    Umesto : znaš ti ko sam ja biće : moj je veći , xaxaxaxa ...,
  • Merlin

    08.05.2026 06:04
    Prorok
    Znam nisam ovca.
    Vuk dlaku menja, ali ćud nikada
  • dacic

    08.05.2026 02:00
    sta je radio 15 godina,ceka i maznjava
    more sjasi i pravac corka, tamo ce tvoja bagra znati ko si
  • Miro

    07.05.2026 22:45
    Zelim da prijavim precednika Srbije. Najbahatiji politicar u istoriji Srbije.
  • MafijaSNS

    07.05.2026 22:33
    Smešno
    Smešno je to što sad pred izbore ovako nešto se Vučić dosetio. Misli glup ovaj narod , ništa ne pamti. Eh, ali ima nas koji pamtimo...džabe mu , ovaj put neće proći .
  • ma nemoj e bas hoću

    07.05.2026 20:19
    @ Za
    Zabole me za klopku, volim da navlačim probleme, ne plašim se Neandreja ni njegovih lojalista, ima dnevno 100 prijava da podnosim
  • Pako

    07.05.2026 20:18
    Naravno
    Najveće poverenje imam u Predsednika, šta kome nije jasno, otkud ovako tendenciozan naslov, a neki kukaju za izbore a ovamo ništa im ne valja, super ideja Predsedniče!
  • ex Pezos

    07.05.2026 20:00
    KASNO
    To je trebao da uradi još 2012. godine . Sada kad su se nahapali hoće da razapinju nižerangirane da bi sakrili zverke .
  • Sima

    07.05.2026 19:23
    Q & A
    Q: "Znaš li ti ko sam ja?"
    A: Onaj kome je Vučić omogućio da od švorciranog "niko i ništa" postane "neko i nešto" ...
  • Mile

    07.05.2026 19:19
    Zakasnela demagogija
    "Vučić najavio svoj portal za prijavu bahatih funkcionera"
    - Kao da predoseća da će mu sledeći izbori biti poslednji !? Ovo je, da je hteo, trebao da uradi ako ne 2012. ono posle 2014. godine. Sada, posle 13 godina sistekske korupcije i kriminala na svim nivoima, deluje prekasno...kao predizborna demagogija...
  • Liqudator

    07.05.2026 19:03
    predlog 2
    e-nedam i šta mi možete
  • zztop

    07.05.2026 18:59
    Veseli se i žali se srBski rode ...
  • Musaši

    07.05.2026 18:27
    Prijavljujem braću Vučić jer hoće od para koje su nama ukrali da kupe NIS.
  • Radiša

    07.05.2026 18:19
    Prijava
    Svojevremeno sam bio predložio Gašić da u Kruševcu može građanin da se žalim na nešto,a doživeo sam da me dva puta skinuo od odbornika,verovatno moja želja za pravdom i poštenjem ne trebaju. Kasno je sada,trebao je predsednik ranije da čuje građane
  • boringoldfart

    07.05.2026 18:08
    Od cuvenog "jel' ti znas ko sam ja" jedino gore i cesce korisceno je "jel' ti znas ko je moj muz/zena"...
  • rea

    07.05.2026 18:02
    sta ti nije jasno?
    pa oni se svi na tebe i bracu ugledali.
  • Slobodan

    07.05.2026 17:49
    Obavezno pročitaj do kraja! 2
    Zanimljivi su komentari da nikako ne prijavljujete bahate funckionere, jer ćete navući bes batinaša, ugroziti svoju decu, itd. Upravo na tom strahu se temelji vladavina Vučića i SNS-a. Normalnih građana ima mnogo, mnogo više nego batinaša, zapamtite svi! Nećemo ćutati i nećete nas uplašiti!
  • Pićuka

    07.05.2026 17:32
    Do juče je govorio ne dam ovog, ne dam onog. Od danas daje sve i pušta niz vodu samo da bi ostao na vlasti. Ne damo da se lopovi vrate na vlast ali ne damo ni da lopovi ostanu na vlasti. Je..te portal.
  • BoeserWolf

    07.05.2026 17:16
    Taman preko portala da skuplja kandidate za ministre, što više prigovora to više poena
  • Majka

    07.05.2026 17:06
    Nepomenik je uzor svim bahatim funkcionerima. Znaju da će što su bahatiji, netolerantniji i bezobrazniji biti bolje nagrađeni od dotičnog.
  • Savica

    07.05.2026 16:56
    Videli od njega
    Od njega sve i krece
  • Гојко

    07.05.2026 16:45
    Интересантно баш
    Пуна уста су нам ЛОКАЛНИ ШЕРИФА...бла бла
    сад не желимо да их УЧИНИМО ПОЗНАТИМА
  • zoro

    07.05.2026 16:36
    Inspiracija
    Verovatno da ga je za to inspirisao njegov braco Andrej.
    Kada su ga zaustavili dzandari i kada nisu znali da odgovore na pitanje "Jel ti znas ko sam ja?", morao je da ih mlati.
    Na srecu, dzandari su adekvatno kaznjeni. Valda je red da znaju ko je on (Andrej).
  • Zebra

    07.05.2026 16:28
    Znajući SNS system vrednosti, to će im služiti za promo!
  • Nataša

    07.05.2026 16:27
    No limit DB
    Nemate vi toliku bazu podataka! Ceo SNS, SPS itd...
  • Zebra

    07.05.2026 16:20
    Ima predlog - da se taj portal plati nekih 500.000€ našeg novca…
  • Liqudator

    07.05.2026 16:09
    e-uhljeb
  • @Ivan

    07.05.2026 16:08
    Sta je sa mozgom, od kada su blokaderi bahati funkcioneri?
  • Vlada

    07.05.2026 16:00
    Ja bih taj portal koristio tako što bih prijavio predsednika za nelegalno pomilovanje četvorice batinaša, za početak...
  • fkomsy

    07.05.2026 15:55
    G React
    Dali su aplikaciju G React sa koje gradjani mogu da prijavljuju ekoloske probleme pa posle moje trece prijave ja vise nemam mogucnost da prijavljujem ni jedan ekoloski problem.Na moje pitanje ministarstvu zasto je to tako oni nemaju odgovor,kazu ne znaju.Oni napravili,i ne znaju zasto.Evo odmah prijavljujem ovde celo ministarstvo za zastitu zivotne sredine.Tako da toliko o tome,skretanje paznje za gorucih problema.
  • pera

    07.05.2026 15:54
    Oce li ga napraviti u Claude-u ?
  • Za

    07.05.2026 15:44
    av i njegove sluge tzv lojaliste, treba preformulisati pitanje, adekvatnije je da glasi: "znaš li ti šta sam ja?" I da, ovaj portal je klopka, ne budite naivni, ignorišite ga da ne "navučete" sami sebi problem zbog prijave koga god.
  • casovnicar

    07.05.2026 15:30
    korist
    treba coveku baza podataka i analiza bahatosti i onda ce da razvrstava gde ce koga da postavi
  • VPN

    07.05.2026 15:27
    @Sasa
    Koristi VPN i resen problem
  • Диоген

    07.05.2026 15:26
    Човек оличење бахатости.
  • Ajme

    07.05.2026 15:26
    Ajmo sad svi da prijavimo Vučića
  • Genijalno

    07.05.2026 15:18
    Jedan dan u nedelji odvojiti termin na TV za javno čitanje dojava građana+ reklame.
  • Miki

    07.05.2026 15:18
    Ne uzimam ovo za ozbiljno da ce zaziveti,ali nista protiv nebi imao da postoji,dosta je bahatosti i na tudji racun zgrtanja novca .Zasto bi ja krio svoje ime i adresu kod prijave necije nepravilnosti?To znaci da lazem,ako sam siguran u ono sta se desava nema straha.
  • Pera

    07.05.2026 15:18
    A čemu služe institucije? I je li iz svog džepa ga pravi? Hajde, Oskare, uradi jedinu stvar za koju si nadležan, pa onda na Klisu.
  • Xx

    07.05.2026 15:18
    Ovako će biti, prijaviš da je neki funkcioner bahat i sledi mu onda unapređenje. Tako SNS funkcioniše. Što bahatije i nasilnike, to bolja pozicija.
  • mile

    07.05.2026 15:15
    mi kao prijavimo ti ih pomiluješ ko i sve tvoje batinaše i nikom ništa,ALI SAMO JOŠ MALO DO IZBORA
    STUDENTI POBEĐUJU!!!
  • Psihologija

    07.05.2026 15:14
    Večito
    "Znaš li ti ko sam ja?" Večito pitanje na koje niko nije odgovorio.
    Maestralni Bili Kristal i Robert Deniro u filmu "Mafijaš na terapiji".
  • Ivan

    07.05.2026 15:08
    Biće puno prijava
    Ja su da prijavim blokadere koji su mi blokirali i još uvek neki blokiraju ulicu i fakultet godinu i po dana.
  • Miroslav

    07.05.2026 15:08
    Mala bara puno krokodila
    Portal da cacike imaju da se zale jedini na druge... Da se malo otpusti nagomilana tenzija u sns redovima... Uvesti obavezno i SOS liniju direktnu da se Vucic javlja na telefon, svakog saslusa i posavetuje i resi svaki problem!
  • Janko

    07.05.2026 15:06
    Odlazi
    vise,dosta si urnisao ljude.Pusti nas covece.Nisi nadlezan.
  • @komsa

    07.05.2026 15:05
    Komšo, na kojoj funkciji je Andrej pa želiš da ga prijaviš kao bahatog funkcionera? Možda da taj portal prvo uspostavi neki test da li prijavljivač poseduje elementarnu funkcionalnu pismenost a možda i neki minimum potrebne inteligencije. Od svih bahatih funkcionera koje imamo po ministarstvima i JKP, sve što je naš pametni komša umeo smisliti je da prijavi baš onog ko uopšte nije funkcioner. Vladaće Vučić doživotno sa ovakvim narodom.
  • Dox

    07.05.2026 15:04
    Najgori čovek u istoriji čovečanstva....
  • Vojvođanin

    07.05.2026 15:03
    Reče čovek koji odgovara sa 'Pa, šta'.
  • Brundo

    07.05.2026 15:02
    Da nije možda neka podvala?Ma kakvi.Nego šta bi za ono "Svoj na svome."
  • Saša

    07.05.2026 14:45
    PROČITAJTE OBAVEZNO ! ! !
    NEĆU MU PISATI. A ZAŠTO?

    Da web-sajt za prijave ne bi detektovao moju IP adresu i time se otkrilo ko tačno imenom i prezimenom i odakle piše.

    Zatim, da mi posle kriminalci pokucaju na vrata, polupaju kola, ili me u sumraku prebiju na ulici.

    Da meni ili supruzi neko ne da otkaz na poslu, ili nas suspenduje, izmišljajući razloge.

    Da moju decu studente ne prebiju pred fakultetom, strpaju u kola ili kidnapuju, ili priprete disciplinskim postupkom na fakultetu.

    Sve što radi, radi vrlo smišljeno, i sigurno neće najuriti one na koje se žalimo, kada je već pomilovao batinaše, pomilovao je onu žensku koja je kolima udarilča studentkinju, plus najavio je da će Selakovića pomilovati ako ga osude! A sada će da otvori sajt da se na iste žalimo?!?!?!

    RAZMISLITE ZA ŠTA JE ON SVE SPOSOBAN!!!!!!!!!!!!!
  • Ne

    07.05.2026 14:44
    samo bu.ala bi koristila taj sramni portal i na taj način gojila istrošenu sujetu onog ko treba da bude prvi na spisku portala. Ne ponižavaj, ne podsmevaj se gradjanima, dosta je više tvog iživljavanja nad ljudima. U srpskom jeziku ne postoji dovoljno ružan izraz koji bi oslikao takve kao ti.
  • B

    07.05.2026 14:39
    Cirkus
    A portal ima automatski odgovor NE DAM NJEGA PA ŠTA....
  • hahahahah

    07.05.2026 14:26
    znači Vučić će opet biti broj 1, pa i na ovoj listi
  • Maksimus

    07.05.2026 14:26
    Sigurni glasovi
    Na ovom portalu bi Vučić osvojio najmanje 3 miliona glasova, bez problema
  • Damir

    07.05.2026 14:25
    Pocela
    Bezanija sve ih pusta niz vodu
  • Zla...

    07.05.2026 14:25
    Ajaaaaaooooj !
    Pa, mnogo bi morao da se nasluša i načita tih prijava !!!
    Rečenicu "Znaš li ti ko je moj tata ?!?... u ovoj zemlji izgovaraju deca još u obdaništu.... A što dalje - to gore !!
  • Daec

    07.05.2026 14:24
    Ne jer nije njegov posao po Ustavu... Neka dodeljuje ordenje
  • Ja

    07.05.2026 14:22
    Јефтина пропаганда, као и свака која долази од њих. Нажалост постоји верна публика.
  • Bosanac

    07.05.2026 14:22
    Sad se setio,a đe si bio dosad,kukavče?
  • Za ćacije

    07.05.2026 14:22
    crnjak
    On to svojim ćacikama da se ogradi on ne zna pa da mu jave.
    Cela Srbija uništena njegovim ćaci kadrovima.
  • Slobodan

    07.05.2026 14:18
    Na prvom mestu...
    Verovatno će se sam upisati na prvo mesto...
  • Mare

    07.05.2026 14:17
    Znam ko bi bio prvi na listi zbog zloupotrebe ovlašćenja
  • Z

    07.05.2026 14:16
    Z
    15 dugih godina cini vlast i bas se sada setio kao da prijaviš bahate funkcionere. Prvo sto si to dozvolio i drugo sramotno je gradjane nazivati sirotinjom. Raspiši izbore da se zakonski obračunamo sa tom tvojom kradikalskom”elitom”.
  • Student

    07.05.2026 14:15
    Kukavče
    Raspisuj izbore da vidimo imaš li ti legitimitet za otvaranje bilo čega više
  • Mare

    07.05.2026 14:10
    Kako radikal sve nas zaj…! Alo ne jos dugo!
  • Aleksandar

    07.05.2026 14:09
    Prijaviš kriminalca
    I uz pomoć "policije" nestaneš. Naprednjački. Pošteno. Za njihovu porodicu. Mafiji prijaviti mafijaša? Komično.
  • Sima

    07.05.2026 14:06
    Smeje nam se u lice
  • Hublo

    07.05.2026 14:04
    Zamisli imaš IQ iznad 80 i uzimaš ovog tipa za ozbiljno

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna