Autor: 021.rs

Info
07.05.2026.
17:19 > 07:41
Reprezentativci vaterpolo reprezentacije Srbije, njih 11, saopštili su danas da se povlače iz reprezentacije Srbije dok je na čelu Vaterpolo saveza Srbije novi predsednik Slobodan Soro.
  • User

    15.05.2026 16:24
    Ko skače
    @ ko ne skače ... Taj je klokan!!!!
  • Srbija

    14.05.2026 14:02
    Bosna
    Eeee sad će kao i u svemu poslednjih 13 godina da se pojave "braća"....ima ko će.I onda od njihovog prevelikog znanja mi očitavamo strujomere,mi očitavamo vodomere...u prevodu mi moramo da radimo sve da nas ne bi pljačkali,a opet nađu načina.A oni "braća naša"pola njih ne dolazi na posao a dobijaju plate,a druga polovina žderu pljeskavice i bureke i listaju Avon."Braća naša"brat bratu ne bi ni upola ovoliko štete naneo zarad sitnog ćara.
  • Vojo

    14.05.2026 06:26
    Уз вас је свих оних шест што блокирају пешачки прелаз.
  • Новосађан

    10.05.2026 15:07
    Наши најбољи
    Кад је неки србин бољи,паметнији,храбрији осмах га неспособни спутавају!
    Сетимо се најхрабријих синова Србије и досоваца!
    Ноле,ватерполисти и ови превртачи!
    Бирајмо часне о праве људе за парламент!
    Ове све од 1991 проверити им имовину!
  • Гојко

    10.05.2026 13:35
    Срамни коментари
    Већ се заборавило да су те ИСТЕ ВАТЕРПОЛИСТЕ испрдавали ОВИ ИСТИ А КАД ЈЕ ОСВОЈЕНО ЗЛАТО БИЛО ЈЕ БРАВО
  • Posmatrač

    08.05.2026 14:50
    Čudo...
    ...koliko osionosti i nipodaštavanja vaterpolo reprezentativaca, jer imaju svoj sportski i građanski ego.
    To može izreći samo zaslepljeni mrzitelj normalnih građana i sportista.
    Čudo je ta lojalnost vođi !
  • Mikica

    08.05.2026 13:57
    Dodje neko zlo vreme
    Ljudi tako funcionise ova politicka sekta. Oni ce i Nikole Tesle da se odreknu ako ustane i nesto kaze protiv njih. To je za njih prosto. Ubacice 11 mladih, neiskusnih , sve cemo izgubiti ali ovi su bivsi i ostace bivsi.
    Isto ti je i na poslu. Dodje ti budala i lopov za sefa. Tebi da otkaz jer mu smetas a tek kada ga provale za godinu ili ko zna kada i on dobije otkaz. Ali TI si zrtva i nece te niko pozvati nazad na posao zato sto si bio njegova zrtva! To tako ide. Nesreca.
    Kao i Srbija sto zivi u ovoj nesreci 14 godina!
    Tesko ce svi dobiti pravdu i kada se ovi sklone, prodju godine, prodje karijera. Unistavaju zivote ljudima!!!
  • Julija

    08.05.2026 10:51
    BOZE
    OVI će sve sto valja oterati i istrebiti. Ne samo zlatne sportiste nego i lekara, inženjere i druge stručnjake. Gde mi živimo i kako je moguće da smo i dalje živi
  • Стара југа

    08.05.2026 09:24
    Браво за образ и достојанство,браво када знате ко сте и шта сте а не да вас други учи.
  • Аца

    08.05.2026 09:21
    Аца
    Због овога нећу гласати за Вучића у пет тачака
  • Citalac

    08.05.2026 09:18
    Ovde je, u komentarima, vise puta spomenut fudbal. Nazalost, mi smo vise fudbaleri nego vaterpolisti. Mozda je komentar malo nejasan ali citaoci ovog sajta razumeju.
  • Milo

    08.05.2026 09:14
    Hah
    On bi da vodi nase Sampione jel de a branio za Brazil vider ti to!
  • Mekenzi KG

    08.05.2026 08:54
    Toje tim
    Bravo, još jedna zlatna medalja koja najče sija ona ljudska puna dostojanstva, ponosa i časti.
  • Gavrilo

    08.05.2026 08:48
    Uroš Stevanović = Slavoljub Muslin
    Slobodan Soro = Mladen Krstajić
    Kamo sreće da su tadašnji fudbaleri uradili što i današnji vaterpolisti...
  • Leemanac

    08.05.2026 08:33
    Ma bravo! Neko ko ima kičmu konačno. A soro sramota za sport.Koliko treba biti bahat i bezobrazan, pa izjaviti da je olimpijsko i evropsko zlato osvojeno zbog slucajnosti i inspiracije, a ne trudom,zalaganjem i borbenoscu.
  • Ko

    08.05.2026 08:26
    glasa za propast Srbije?
    Oterali Noleta, oterali milione Srba iz Srbije, sada vaterpoliste. Ko normalan glasa za te kriminalce?
  • zztop

    08.05.2026 07:48
    Na informeru će delfini biti torpedirani kao i onaj propali teniser đoković ...
  • zztop

    08.05.2026 07:40
    Šta li će saša šapić na ovo reći ...
  • Dragan

    08.05.2026 07:32
    As
    Aca student jer završio sportski akademiju koju je počeo pre nekoliko godina.
  • Zebra

    08.05.2026 07:24
    Ono kad imaš obraz i petlju! Nije ni čudo što su najbolji na svetu!
  • Sone

    08.05.2026 07:08
    Sizo
    Tako je bre. I da se svi ujedinimo protiv ove bagre...o
  • Mile

    08.05.2026 07:05
    Šta je još ostalo...
    Šta je još ostalo da nisu upropastili?
  • novosadjanka

    08.05.2026 07:00
    NAKLON
    Svaka čast delfini naši, zlatni momci i u vodi i na kopnu, sportisti čistog obraza i čiste duše. Vidi se ko voli Srbiju!
  • Aleksej

    08.05.2026 06:56
    Xexe
    Ala su mu uterali :D
  • Влад

    08.05.2026 06:48
    Хехе
    Ово је Мандић све покренуо, због свог неспоразума са Шапићем, сујета је опасна ствар.
  • TsiBB

    08.05.2026 06:07
    Da se podsetimo
    Srpska fudbalska reprezentacija je takođe uništena kada je Muslin dao ostavku jer nije hteo da mu iko kroji tim.
    Nažalost fudbaleri nisu imali petlje da napuste reprezentaciju.
  • Neko I ima kičmu

    08.05.2026 01:11
    Bravo momci! Mladi pobeđuju!
    Retke su majke koje iznedriše ovakve ljudske gromade.
    Ceo život posvetili sportu I da im neko kaže da to nije kvalitet i rezultat ogromnog rada nego "trenutak inspiracije"!?!?! Neka sada Soro traži druge inspirisane.

    Nauk za ostale: kad vas neko vređa, govori da ste "ustaša", da ste ovo ili ono, onda ne okrenete I drugi obraz da vas još vređaju i pljuju nego ispravite kičmu ako je imate.
  • Sta sada?

    07.05.2026 22:57
    Cekamo li sada cacije koji hoce da plivaju?
    PS studenti pobedjuju!
  • Ludovički

    07.05.2026 22:37
    Bravo,momci!!!
    Vaterpolisti se odlično snalaze u bazenu, ali i u nazadnjačkoj močvari.
  • Plaćač poreza

    07.05.2026 22:25
    Meni bi jedino logično bilo da ne žele da igraju za reprezentaciju dok je Aleksandar Vučić predsednik Srbije. To što vam nas 2%, labudova u pačijem gnezdu stalno govorimo, to vam i 500 miliona građana EU isto misli i radi. Istina da ste kužni, pokvareni, nazadni i podli, ne može da se sakrije i ne naplati.
  • Ivan

    07.05.2026 22:16
    Sad nek' nadju igrače 2.0
    Koji hoće da plivaju
  • Bbb

    07.05.2026 22:09
    Hhh
    Sad i ostali sportisti,muzicari... mora narod u gen strajk!
  • Heroji

    07.05.2026 22:01
    Ima časnih ljudi Srbija
    Idemo studenti sportisti lekari profesori državni službenici lekari pukovnici generali!
    Najači spašavaju Srbiju!
    Ostaje zapisano ko je sve za slobodu bio žrtva uskoro heroji!!!
  • Šampioni!

    07.05.2026 21:16
    Šampioni!
    Šampioni! Sloboda ili Vučić, Srbija ili Ćacilend.
  • Nena

    07.05.2026 21:05
    Bez politike
    Ne koristite opravdan postupak vaterpolista za političke igre i komentare. S njihove strane politike nema. Samo borba za dostojanstvo i ljudski integritet.
    Ukoliko ih koristite za političke svrhe gori ste od onih koji su vaterpolo skoro unistili. I to nije vezano za plotiku.
  • Ivana

    07.05.2026 20:43
    Krenulo napokon kolektivno otkazivanje poslušnosti. Aleluja. Gotov je! Ili tačnije GOTOVI SU!
  • Sale

    07.05.2026 20:42
    Ma,bravo momci!!!
  • Zebra

    07.05.2026 20:40
    Nestručna ćacad se uvukla u svaku poru društva! Bravo momcima sa obrazom!
  • Mile

    07.05.2026 20:37
    Sportisti
    Vreme je i za druge naše sportiste...košarkaši, odbojkaši,...
  • MićaBap

    07.05.2026 20:29
    Naucite nesto iz ovoga! Treba cesce reci NE!
  • Miki

    07.05.2026 20:25
    Bravo!!!!Ponovo prvaci sveta kada ovi odu!!!!
  • Vuk

    07.05.2026 20:23
    Kapa dole !
    Bravo momci! Srbija je uz vas!
  • Član biblioteke

    07.05.2026 20:14
    Sorooo ?...
    ...ekstremni predstavnik SNS.
    Uništavač vaterpola u Srbiji.
    Ali, lojalnost fireru nema cenu.
  • Ns

    07.05.2026 20:01
    Ns
    Bravo.
  • Рон Цереми

    07.05.2026 19:44
    Ови скакавци на власти су све обесмислили у шта смо веровали и шта смо волели.
  • Ivan

    07.05.2026 19:39
    I za to...
    ... me zabole!
  • Ivan

    07.05.2026 19:27
    Nek idu kada im ovaj sjajan rezim ne odgovara! Stavice oni svoje ćaci olimpijce da igraju!
  • Eh

    07.05.2026 19:25
    Šapić kaže "Soro je moj brat i ne dam ga"
    Pa zaplivajte vas dvojica i ona četvorica iz NB.
    U sve se mešate i sve zase....
    Treba i to znati.
    Svaka čast i laku noć
  • Koponen

    07.05.2026 19:19
    Počelo je počelo...
  • Živko

    07.05.2026 19:19
    To je pokazatelj stanja u Srbiji sve je politika ,politika koja polako izjeda Srbiju pa i u sportu i to vaterpolo naj uspešniji sport Srbije ,tako se gasi priča o Srbiji !!!!!!!!!!!!!sramota.
  • Ko ne skače

    07.05.2026 19:18
    Ko ne skače taj je ćaaci
    Ko ne skače taj je ćaaci !! Bravo!
  • Novosadjanin

    07.05.2026 19:15
    Kakva kicma, svaka cast... to je nekad bila odlika srba, nismo dozvoljavali na sebe, da nas gaze i omalovazavaju...
  • Dejan

    07.05.2026 19:12
    Srb
    U srbisranu je sve na prodaju !
    Eto koliko smo jeftini
  • Cai

    07.05.2026 19:11
    Legende
    Legende u sportu legende u životu
  • Milena

    07.05.2026 19:07
    Nesoj
    Soro ćaci familija, i on i burazer notar.
    Idi u Brazil izdajnice, nesoju koji si Mandicu upropastio godinu dana karijere.
  • Dejan

    07.05.2026 19:03
    Zlatni
    Ima razlog što su zlatni momci, a nije samo do medalja. Bravo!!!
  • Uroš

    07.05.2026 19:02
    Svaka čast svetskim prvacima !!! A neuspešni golman je odavno zaboravljen... napolje
  • Aleksandar974

    07.05.2026 18:59
    Ovi unistavaju sve cega se dohvate,a svugde su pipke pruzili. Sunovrat naseg sporta je odavno krenuo. Videlo bi se to i mnogo ranije,ali smo nacija koja je po prirodi nadarena u ovoj oblasti i to nas drzi,ali nece dugo. Vaterpolo kao nas najtrofejniji ekipni sport,je poceo da stuca,gasenjem VK"Partizan". Sve zasluge za to ima mali vojvoda. Sada nek mu Soro zove Sapica da igra.
    Ustani Srbijo!!!!
  • Realista

    07.05.2026 18:58
    Ćaci spotista?
    Novi Gangula?
  • Goran

    07.05.2026 18:58
    Znaci drugorazredni lik koji je poznat jer je u Beceju bio zaduzen da nosi Sostaru gace i koji je prodao Srbiju i izdao svoju rodnu zemlju,porodicu i drugove sada vedri i oblaci u srpskom vaterpolu! Kad je jednom izdao Srbiju , uvek ce!!! Mada u danasnjoj Srbiji sto si veci izdajica Srbije i Srba veca ti je funkcija!!
  • Syracuse

    07.05.2026 18:54
    Polako se bližimo kraju ovlasti, znakovi pored puta su sve jasniji.
  • Novi Sad

    07.05.2026 18:49
    Boze nas sacuvaj. Momci vama svaka cast. Pa zar sve treba unistiti, zbog nekog politicki postavljenog lika. Dokle je ovo otislo. Podrska vaterpolistima.

  • Mile

    07.05.2026 18:28
    pobednici
    Studenti pobedjuju! Vaterpolisti pobedjuju!
  • Lala

    07.05.2026 18:24
    Svađa
    Znači i vaterpolo je stigao na red da ga politika(Šapić) pokvari
  • Урош

    07.05.2026 18:21
    Урош
    Браво ! Тако раде карактерни и честити златни делфини.
  • Brundo

    07.05.2026 18:20
    Tako to treba.Dosta je bilo tolerancije.Dan pripada lavovima.A oni nemaju toleranciju ni za sta.
  • Ns

    07.05.2026 18:19
    E tako se to radi
    Bravo
  • Mark

    07.05.2026 18:13
    Špic
    Primiće nove- neplićace
  • Bata

    07.05.2026 18:11
    I treba
    Bravo momci
  • Malin

    07.05.2026 18:09
    Idi u Brazil
    Cjaci Soro da se skloni i bavi Brazilom, nama je islo odlicno i bez njega.
  • lalosss

    07.05.2026 18:07
    Samo pumpajte dragi vaterpolisti.
  • Rodoljub

    07.05.2026 18:06
    ne igraju oni za sora nego srbiju,mozda je i ovo trenutna inspiracija
  • ZG

    07.05.2026 18:04
    Svaka cast dns
    Bez greske ste sve do temelja razorili i upropastili, da je slucajnost sasvim isključena. Planski ste to uradili. Jedino me zanima, po čijem ste planu radili? Kada se to sazna, možda će vam englezi ponuditi smeštaj, ali do ostrva treba stići.
  • Ja

    07.05.2026 18:03
    Bravo!
  • C-3PO

    07.05.2026 18:01
    Tako je ljudi!!!
    E sada da vidimo ko ce biti “Vaterpolisti koji hoce da plivaju”…
  • s one strane duge

    07.05.2026 18:01
    bravo za vaterpoliste
    sve su uspeli da uniste u Srbiji, cega god su se dotakli dozivelo je propadanje. Vas ne mogu kupiti, zaplasiti, uceniti. Zivi na bili jos godina sto.
  • TAZ

    07.05.2026 17:58
    Sve su uništili i ništa im vredno nije.
  • Mile

    07.05.2026 17:53
    Ima nade
    Tako je breeee!
  • Komšimica

    07.05.2026 17:53
    podrška
    Sva čast momci,imate ispravan stav.
  • Limanac

    07.05.2026 17:53
    INTEGRITET
    Lepa srpska skoro zaboravljena reč
  • Xxx

    07.05.2026 17:48
    Bravo
    Sportisti sa kicmom!
  • sale

    07.05.2026 17:48
    To je bio i cilj ćacija,sve da unište.
  • Петровград

    07.05.2026 17:47
    Шта би било да је све стало кад су просветари штрајковали?
    Или пољопривредници? Или студенти? Или адвокати? Или...?
  • Ivana

    07.05.2026 17:45
    Krenulo napokon kolektivno otkazivanje poslušnosti. Aleluja. Gotov je! Ili tačnije GOTOVI SU!
  • Nenad

    07.05.2026 17:45
    Problemi u raju
    Kad su išli da ljube ruku Vučiću onda je bilo sve u najboljem redu.
  • BokiJeci

    07.05.2026 17:43
    Sampioni
    Bravo momci,nasi srcolomci.
    Bili ste i ostajete u istoriji srpskog sporta
    Svi ,ali svi,ste ponos Srbije.
    Vi ste primer čestitosti,poštenja,hrabrosti i oličenje da ste to postigli samo svojim radom .
    Nisu vas svet Sapic i Skoro.
    Budite motiv i ostalima.
    Volimo vas!!!!!
  • Lola

    07.05.2026 17:37
    Svaka cast momci!
    Ovim potezom sijate jos vise!
  • Bravo!

    07.05.2026 17:37
    Bravo momci!
  • Laki

    07.05.2026 17:37
    Tako je
    Neka igraju cacad.
  • Biljana

    07.05.2026 17:30
    Vi ste naš ponos u bazenu i van njega. Ostavili ste srce i dušu 1000 puta da bi svi mi slušali himnu. Sada smo uz vas kada se borite za svoje dostojanstvo.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna