Reprezentativci vaterpolo reprezentacije Srbije, njih 11, saopštili su danas da se povlače iz reprezentacije Srbije dok je na čelu Vaterpolo saveza Srbije novi predsednik Slobodan Soro.
Eeee sad će kao i u svemu poslednjih 13 godina da se pojave "braća"....ima ko će.I onda od njihovog prevelikog znanja mi očitavamo strujomere,mi očitavamo vodomere...u prevodu mi moramo da radimo sve da nas ne bi pljačkali,a opet nađu načina.A oni "braća naša"pola njih ne dolazi na posao a dobijaju plate,a druga polovina žderu pljeskavice i bureke i listaju Avon."Braća naša"brat bratu ne bi ni upola ovoliko štete naneo zarad sitnog ćara.
Кад је неки србин бољи,паметнији,храбрији осмах га неспособни спутавају!
Сетимо се најхрабријих синова Србије и досоваца!
Ноле,ватерполисти и ови превртачи!
Бирајмо часне о праве људе за парламент!
Ове све од 1991 проверити им имовину!
...koliko osionosti i nipodaštavanja vaterpolo reprezentativaca, jer imaju svoj sportski i građanski ego.
To može izreći samo zaslepljeni mrzitelj normalnih građana i sportista.
Čudo je ta lojalnost vođi !
Ljudi tako funcionise ova politicka sekta. Oni ce i Nikole Tesle da se odreknu ako ustane i nesto kaze protiv njih. To je za njih prosto. Ubacice 11 mladih, neiskusnih , sve cemo izgubiti ali ovi su bivsi i ostace bivsi.
Isto ti je i na poslu. Dodje ti budala i lopov za sefa. Tebi da otkaz jer mu smetas a tek kada ga provale za godinu ili ko zna kada i on dobije otkaz. Ali TI si zrtva i nece te niko pozvati nazad na posao zato sto si bio njegova zrtva! To tako ide. Nesreca.
Kao i Srbija sto zivi u ovoj nesreci 14 godina!
Tesko ce svi dobiti pravdu i kada se ovi sklone, prodju godine, prodje karijera. Unistavaju zivote ljudima!!!
OVI će sve sto valja oterati i istrebiti. Ne samo zlatne sportiste nego i lekara, inženjere i druge stručnjake. Gde mi živimo i kako je moguće da smo i dalje živi
Ovde je, u komentarima, vise puta spomenut fudbal. Nazalost, mi smo vise fudbaleri nego vaterpolisti. Mozda je komentar malo nejasan ali citaoci ovog sajta razumeju.
Ma bravo! Neko ko ima kičmu konačno. A soro sramota za sport.Koliko treba biti bahat i bezobrazan, pa izjaviti da je olimpijsko i evropsko zlato osvojeno zbog slucajnosti i inspiracije, a ne trudom,zalaganjem i borbenoscu.
Srpska fudbalska reprezentacija je takođe uništena kada je Muslin dao ostavku jer nije hteo da mu iko kroji tim.
Nažalost fudbaleri nisu imali petlje da napuste reprezentaciju.
Retke su majke koje iznedriše ovakve ljudske gromade.
Ceo život posvetili sportu I da im neko kaže da to nije kvalitet i rezultat ogromnog rada nego "trenutak inspiracije"!?!?! Neka sada Soro traži druge inspirisane.
Nauk za ostale: kad vas neko vređa, govori da ste "ustaša", da ste ovo ili ono, onda ne okrenete I drugi obraz da vas još vređaju i pljuju nego ispravite kičmu ako je imate.
Meni bi jedino logično bilo da ne žele da igraju za reprezentaciju dok je Aleksandar Vučić predsednik Srbije. To što vam nas 2%, labudova u pačijem gnezdu stalno govorimo, to vam i 500 miliona građana EU isto misli i radi. Istina da ste kužni, pokvareni, nazadni i podli, ne može da se sakrije i ne naplati.
Idemo studenti sportisti lekari profesori državni službenici lekari pukovnici generali!
Najači spašavaju Srbiju!
Ostaje zapisano ko je sve za slobodu bio žrtva uskoro heroji!!!
Ne koristite opravdan postupak vaterpolista za političke igre i komentare. S njihove strane politike nema. Samo borba za dostojanstvo i ljudski integritet.
Ukoliko ih koristite za političke svrhe gori ste od onih koji su vaterpolo skoro unistili. I to nije vezano za plotiku.
Šapić kaže "Soro je moj brat i ne dam ga"
Pa zaplivajte vas dvojica i ona četvorica iz NB.
U sve se mešate i sve zase....
Treba i to znati.
Svaka čast i laku noć
To je pokazatelj stanja u Srbiji sve je politika ,politika koja polako izjeda Srbiju pa i u sportu i to vaterpolo naj uspešniji sport Srbije ,tako se gasi priča o Srbiji !!!!!!!!!!!!!sramota.
Ovi unistavaju sve cega se dohvate,a svugde su pipke pruzili. Sunovrat naseg sporta je odavno krenuo. Videlo bi se to i mnogo ranije,ali smo nacija koja je po prirodi nadarena u ovoj oblasti i to nas drzi,ali nece dugo. Vaterpolo kao nas najtrofejniji ekipni sport,je poceo da stuca,gasenjem VK"Partizan". Sve zasluge za to ima mali vojvoda. Sada nek mu Soro zove Sapica da igra.
Ustani Srbijo!!!!
Znaci drugorazredni lik koji je poznat jer je u Beceju bio zaduzen da nosi Sostaru gace i koji je prodao Srbiju i izdao svoju rodnu zemlju,porodicu i drugove sada vedri i oblaci u srpskom vaterpolu! Kad je jednom izdao Srbiju , uvek ce!!! Mada u danasnjoj Srbiji sto si veci izdajica Srbije i Srba veca ti je funkcija!!
Boze nas sacuvaj. Momci vama svaka cast. Pa zar sve treba unistiti, zbog nekog politicki postavljenog lika. Dokle je ovo otislo. Podrska vaterpolistima.
Bez greske ste sve do temelja razorili i upropastili, da je slucajnost sasvim isključena. Planski ste to uradili. Jedino me zanima, po čijem ste planu radili? Kada se to sazna, možda će vam englezi ponuditi smeštaj, ali do ostrva treba stići.
Bravo momci,nasi srcolomci.
Bili ste i ostajete u istoriji srpskog sporta
Svi ,ali svi,ste ponos Srbije.
Vi ste primer čestitosti,poštenja,hrabrosti i oličenje da ste to postigli samo svojim radom .
Nisu vas svet Sapic i Skoro.
Budite motiv i ostalima.
Volimo vas!!!!!
Vi ste naš ponos u bazenu i van njega. Ostavili ste srce i dušu 1000 puta da bi svi mi slušali himnu. Sada smo uz vas kada se borite za svoje dostojanstvo.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Zlatni vaterpolisti napuštaju reprezentaciju dok je Soro na čelu VSS
Autor: 021.rs
Info
•07.05.2026.
•17:19 > 07:41
Komentari 90
User
Srbija
Vojo
Новосађан
Сетимо се најхрабријих синова Србије и досоваца!
Ноле,ватерполисти и ови превртачи!
Бирајмо часне о праве људе за парламент!
Ове све од 1991 проверити им имовину!
Гојко
Posmatrač
To može izreći samo zaslepljeni mrzitelj normalnih građana i sportista.
Čudo je ta lojalnost vođi !
Mikica
Isto ti je i na poslu. Dodje ti budala i lopov za sefa. Tebi da otkaz jer mu smetas a tek kada ga provale za godinu ili ko zna kada i on dobije otkaz. Ali TI si zrtva i nece te niko pozvati nazad na posao zato sto si bio njegova zrtva! To tako ide. Nesreca.
Kao i Srbija sto zivi u ovoj nesreci 14 godina!
Tesko ce svi dobiti pravdu i kada se ovi sklone, prodju godine, prodje karijera. Unistavaju zivote ljudima!!!
Julija
Стара југа
Аца
Citalac
Milo
Mekenzi KG
Gavrilo
Slobodan Soro = Mladen Krstajić
Kamo sreće da su tadašnji fudbaleri uradili što i današnji vaterpolisti...
Leemanac
Ko
zztop
zztop
Dragan
Zebra
Sone
Mile
novosadjanka
Aleksej
Влад
TsiBB
Nažalost fudbaleri nisu imali petlje da napuste reprezentaciju.
Neko I ima kičmu
Ceo život posvetili sportu I da im neko kaže da to nije kvalitet i rezultat ogromnog rada nego "trenutak inspiracije"!?!?! Neka sada Soro traži druge inspirisane.
Nauk za ostale: kad vas neko vređa, govori da ste "ustaša", da ste ovo ili ono, onda ne okrenete I drugi obraz da vas još vređaju i pljuju nego ispravite kičmu ako je imate.
Sta sada?
PS studenti pobedjuju!
Ludovički
Plaćač poreza
Ivan
Bbb
Heroji
Najači spašavaju Srbiju!
Ostaje zapisano ko je sve za slobodu bio žrtva uskoro heroji!!!
Šampioni!
Nena
Ukoliko ih koristite za političke svrhe gori ste od onih koji su vaterpolo skoro unistili. I to nije vezano za plotiku.
Ivana
Sale
Zebra
Mile
MićaBap
Miki
Vuk
Član biblioteke
Uništavač vaterpola u Srbiji.
Ali, lojalnost fireru nema cenu.
Ns
Рон Цереми
Ivan
Ivan
Eh
Pa zaplivajte vas dvojica i ona četvorica iz NB.
U sve se mešate i sve zase....
Treba i to znati.
Svaka čast i laku noć
Koponen
Živko
Ko ne skače
Novosadjanin
Dejan
Eto koliko smo jeftini
Cai
Milena
Idi u Brazil izdajnice, nesoju koji si Mandicu upropastio godinu dana karijere.
Dejan
Uroš
Aleksandar974
Ustani Srbijo!!!!
Realista
Goran
Syracuse
Novi Sad
Mile
Lala
Урош
Brundo
Ns
Mark
Bata
Malin
lalosss
Rodoljub
ZG
Ja
C-3PO
s one strane duge
TAZ
Mile
Komšimica
Limanac
Xxx
sale
Петровград
Или пољопривредници? Или студенти? Или адвокати? Или...?
Ivana
Nenad
BokiJeci
Bili ste i ostajete u istoriji srpskog sporta
Svi ,ali svi,ste ponos Srbije.
Vi ste primer čestitosti,poštenja,hrabrosti i oličenje da ste to postigli samo svojim radom .
Nisu vas svet Sapic i Skoro.
Budite motiv i ostalima.
Volimo vas!!!!!
Lola
Ovim potezom sijate jos vise!
Bravo!
Laki
Biljana
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H