Autor: Beta

Info
07.05.2026.
17:45 > 18:40
Profesor Pravnog fakulteta u Beogradu Danilo Vuković izjavio je da plan za Srbiju u pet tačaka koji je saopštio predsednik Aleksandar Vučić predstavlja potvrdu da je vlast postala osiona i nezainteresovana za građane.
  • zoro

    08.05.2026 17:40
    Iznenadjeni smo!
    Nista drugo ni ne radi poslednjih skoro 15 godina!
  • Irena

    08.05.2026 15:53
    Profesor prica gluposti! Ako druga strana nema sta da ponudi,neka bar cuti. Zivela Srbija i AV!
  • @ramones

    08.05.2026 09:35
    znamo
    ko nema , ako si građanin naše lepe Srbije ! hehe
  • Pro

    08.05.2026 08:50
    Kontra
    Prefesore da niste izašli iz Vaše kompetencije.
    Nismo mi Vaši studenti. Imate li Vi planove za budućnost Srbije?
    Upravo Vi vređate našu inteligenciju.
  • Sizif

    08.05.2026 08:37
    Šta drugo očekivati od čoveka koji izjavi da on svojom voljom drži sps u vladi,iako je to daleko izvan njegovih ustavnih ovlašćenja. Čoveka koji na svako pitanje što mu se ne sviđa odgovara sa,pa šta i baš me briga.
  • Ramones

    08.05.2026 08:29
    Koliko gradjana Srbije?
    Ima inteligenciju!!!???
  • Mićo

    08.05.2026 08:23
    @Поп
    Ali zato Vučić i ostala kamarila mogu da ti ispiraju mozak i na državnim jaslama su a?

    I da ti kao nisi ćaci, ma ja ba!
  • betmen

    08.05.2026 08:21
    Drug profesor nije znao da reši probleme sa blokadom fakulteta ali zato zna šta treba da se uradi u državi. Moreeeeee... Profesor zboraš...
  • Slava

    08.05.2026 08:20
    Prof.Vukovic..
    Proizvoljno i povrsno razmisljanje.
    Vise od pola administracije su.nasledjeni DS i G17.koji ne rade i zaduzeni za podrivanje drzave.
    Kaze,nije problem 20.ministarstava?Pa sta ce.nam toliko u odnosu na velicinu drzave.I broj poslanika treba smanjiti .Zeli promene prof.ali.samo da.se nista ne.menja!
  • HEHE

    08.05.2026 08:17
    profa
    misli da mi koji smo završili fakultet , kad je on piškio u pesku , ne znamo kako funkcioniše šibicarenje , a protiv svog naroda ! ? Redovno kaplje , a oni našu decu guraju ispred sebe !
  • 696

    08.05.2026 07:43
    Falinka
    vučić je veliki planer, ali njegovi planovi izazivaju vrtoglavicu i gađenje.
  • ZG

    08.05.2026 07:37
    Sve si lepo kaz'o
    Kao pravi Lala, slažem se u potpunosti. Šta će ljigave botine, partijski podguzijaši, odvratne profuknjače označiti kao plus ili minus, ne bitno je. Ne morate ni šeniti ili dahtati za svoje parčence sendviča, nebitni ste.
  • Aleksej

    08.05.2026 06:54
    Punjena lignja
    PA nije to tako od juce nego vec godinama, da ne kazem i 10 godina.

    Decenija.

    ("Ne bih isao bas tako daleko..." Triger, OFAH)
  • @Pop

    08.05.2026 06:45
    Samo ste zaboravili da dodate da je av i cela vlada na jaslama države, a "popuju" svaki dan celoj Srbiji umesto da polažu račune poreskim obveznicima gde troše njihov novac. Funkcija predsednika ne podrazumeva : "mogu da radim šta god mi padne na pamet, dokle god mogu da pokradem izbore i preko medija lobotomiram narod", vec punu odgovornost za kršenje zakona i Ustava, zloupotrebu vlasti i institucija u cilju opstanka na vlasti iz koristoljublja. Barem se potrudite da smislenije komentarišete, ako vec smatrate da ste dorasli da diskutujete o izjavi profesora.
  • Jelenko

    08.05.2026 05:38
    Sam pao, sam se ubio.
  • Niko ne pominje

    08.05.2026 04:31
    KIM
    Kosovo i Metohija?
  • Nemamo ni struju

    08.05.2026 01:27
    Struje ni posle 15 godina
    Kakvu budućnost obećava neko ko nosi obuću od 800 evra a EPS ni posle 15 godina nema para da izgradi vod za struju selu I omogući građanima da priključe kuće na elektromrežu i zbog toga u kući ne može više da se živi 365 dana u godini. Kameno doba za građane a za njihovu decu sve može.
  • Vladimir

    08.05.2026 00:24
    Taj plan u 5 ili 55 tačaka treba da sastavi i izloži Predsednik Vlade a ne Sultan.Dakle g.din Đuro treba sve to lepo da elaborira,kao nosilac najbitnije političke funkcije u državi.Pod uslovom da je već jednom izašao iz kućnog pritvora i da hoće,makar malo da se meša u svoj posao.
  • Jasle

    07.05.2026 23:42
    @ Pop
    Na državnim jaslama su i: vaša Mija, Đubravka, Sara, Starović, Adrijana, Đurić, DV Stanković, Selaković, ...
    Kakva korist od njih i njihovog "rada"?
  • Fečkeš Zoltan

    07.05.2026 22:36
    Glava boli
    Od ovih silnih profesora glava me boli. Pre nego se zaposle u državnom sektoru,prvo bih im dao da rade u privatnom sektoru. Onda bi videli koliko nerealno puno zarađuju. Tada bi znali da cene državu.
  • Žarko

    07.05.2026 22:27
    Inteligencija građana Srbije i jeste za vređanje. Da građani imaju samo malo pameti ovaj nepomenik ne bi mogao biti ni seoski šinter.
  • AV

    07.05.2026 22:03
    hahaha
    A vas plan je?
  • Ш

    07.05.2026 21:43
    Ш
    Вучић је одавно прокоцкао поверење грађана на недостојан начин вређајући им достојанство и разум
  • Поп

    07.05.2026 21:09
    Ај сад
    Нисам присталица СНС. Професор вуковић је ауторитет студентима његовог предмета и навикао је да га они слепо слушају. То је напад на интелект. Претпостављам да га вучић не слуша, има своју визију да ли нам се то свиђа или не то је индивидуална ствар. У исто време не желим да ми такви као вуковић испирају мозак а на јаслама су државе.
  • Mozda

    07.05.2026 20:47
    Je
    Pod onim"znas li ti ko sam ja", mislio na kriminalce i ekipu.
  • Dobro

    07.05.2026 20:44
    Sad
    Neka doda jos 6-u tacku,korupciju i kriminal. Samo,sta nam sledi ako bi ovi u vlasti izgubili izbore? Mene to interesuje, i cekam, i cekam i cekam.....
  • Miki

    07.05.2026 20:43
    Piculić uvek jedno isto bla bla bla, pohađao kratki kurs .
  • Zebra

    07.05.2026 20:39
    Profesore, izvinite, to nije priča za normalne ljude. To je za ćacad, njima inteligenciju ne može da vređa. Nema je…
  • Dragan

    07.05.2026 20:31
    Lo
    Vučić pomno čitao Gebels a. Da bi nacisti privukli radnike na letovanja radnika, putovanja još i danas veliki hotel zarastao i napušten na Baltiku, slobodne dane. žene ne smeju da rade koje su radile su opuštene plaćao im se što ne rade, koncerti u fabrički halama.
  • Светозар Милетић

    07.05.2026 20:25
    Тешки ћаци
  • AF

    07.05.2026 19:53
    I najgori plan
    je bolji nego nemati nikakav plan.
  • Dogodine u Botošu

    07.05.2026 19:27
    Koje inteligencije? Nema toga ovde. Sva "postignuca" Srbije 40 godina unazad to jasno pokazuju. Vucic jako dobro zna kome se obraca i kakva mu je ciljna grupa.
  • Pkijg

    07.05.2026 19:26
    U JKP u kojem radim, dva pomoćnika direktora kupljene diplome, dve pomoćnice direktora kupljene diplome..
  • Maximus

    07.05.2026 19:26
    Kad neinteligentni glasaju
    "To je vređanje inteligencije građana Srbije"
    - Ne, to mu je slamka spasa - poslednja demagogija kojom pokušava da dobije odsudne izbore !
    - A "vredjanje inteligencije" je njegov drugi izbor za predsednika 2022.
  • Mihajlo

    07.05.2026 19:09
    U sridu
    Stavrno al stavrno bravo profesore .pogodili ste u srz problema nema ovo veze s politikom ili boljenjem ovog ili onog
    Prosto tako je
    Svaka Vam cast na definiciji.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna