Vaterpolo savez Srbije oglasio se povodom saopštenja koje je objavilo 11 reprezentativaca, a u kojem navode da neće nastupati za nacionalni tim dok je na čelu saveza Slobodan Soro.
Ово је класично политичко саопштење.
Забрањзвати играчима да одлучују као да су у управи свете краве је политичарење.
Ваљда играчи освајају медаље а не ухљеби у управи
Sedmorica bivših, a osvajali najveca odličija sa drugom postavom.Koliko smo mi jaka vaterpolo nacija!U mesto da gradimo bazene ,hramove vaterpola mi gradimo stadione a u fudbalu smo smešni!
Vaterpolisti su nam skoro sa svakog takmičenjima darovali sreću, ponos i medalje. Za razliku od naprednjačkih, tobož sportskih čelnika, koji svakodnevno donose mržnju, uvrede, bahatost i neznanje. Poštapalica da je reč o sportu, a ne o politici bi imala smisla da upravo oni nisu izabrani na funkcije na osnovu političke pripadnosti.
Cccccc! Abotivi izgleda navijaju za one "vaterpoliste sto hoce da plivaju" iz cacilenda i za sektaske rukovodioce u VSS? Sada ce Chalo, Jovanov i Vucicevic da nazovu ove zlatne momke "propalim vaterpolistima i ustasama". Jadna si Srbijo sto pustas da te gaze i zlatnu ti decu omalovazavaju bednici i mafijasi.
Probudi se Srbijo!
Bosna i Hercegovina i Irak su se plasirali na svetsko prvenstvo u fudbalu u Americi 2026. Srbija se nije plasirala na svetsko prvenstvo u fudbalu u Americi 3026. Fudbaleri Srbije se nisu plasirali u znak podrške i solidarnosti
sa vaterpolistima Srbije :)
Ko o čemu, k... o poštenju. Pa celo društvo je odavno ispolitizirano, još pre nego je Dejan Rambo Petković izopsten iz reprezentacije. A ovo što gledamo je samo poslednji čin.
Јавност је одавно обавештена о свему. Тако да не морате да вашим појашњењима умањујете и релативизујете значај свега. Шта хоћете да кажете, да су ти играчи небитни? Багро СНС- овска. Одавно сте умешали политику у све тако да не свирајте сада к.... како не бисте да мешате политику у спорт.
Ko god se usprotivi ovoj sektaškoj mafiji je ispolitizovan, ili zloupotrebljava bilo šta u političke svrhe! Tog su mišljenja satrapi i sateliti ozloglašene bratije, njihovi istomišljenici i bezumna, bezuba, i idolopoklonička sirotinja koja ih slepo prati u stadima... Srećom nisu zatrovali, i kupili čitavu srbiju! Podrška vaterpolistima! Pumpamo!
Pravo ćaci saopstenje, drugacije od nismo ni ocekivali, izadji kazi kako ti nista i nisu vredeli kako su neobrazivani kako mrze drzavu, kako su protiv jadnog nazovi predsednika. . I da ovo im je novo hahaha bivsi vaterpolisti rekli da nece vise da igraju ejjj zašto bi neko ko nije vise u reprezentaciji rekao više necu da igram, vi mislite da mi imamo pikeci mozak. Evo ni ja više necu da radim u bivsoj firmi pa normalno da necu kad je propala i zatvorena. Više ne znate ni sta da slažete.
VSS i Soro su dobili prstenac, na suvom od igrača koji su donosili medalje. Ako im nije kasno evo im pomoć, nek zajedno sriču - " ni-ste po-želj-ni, os-tav-ka i do-vi-đe-nja ni-ka-da vi-še"...
boljitka u ovoj prici sa Sorom...on se distancirao o 7 nasih zlatnih vaterpolista, pa kakve to ima veze sto su"bivsi" ? Oni su nasi,ne bivsi,i uvek ce biti nasi zlatni momci ! Imaju Veliku podrsku svojih vaterpolusta i mnogobrojnih sportista, i umesto da sednu za sto i da razgovaraju sa momcima,oni pisu i izdaju saopstenje, gde spominju "bivse" i sadasnje momke ! U prevodu, nece i ne zele razgovor, nece se smaknuti sa fotelje ! Spominju politiku, pa Nbeograd je Sapicev klub a Soro je njegov covek...sramota sta rade od vaterpola,nemojte , molim vas,pisati da ti momci,ne zele da igraju za Srbiju, oni nece da igraju za predsednika VSS Sora...za Srbiju ce ginuti, kao i do sada...hvala im za sve...pozz
Znači mi od podne više nemamo naš top tri omiljeni sport nit koga da igra TAČKA
jednog dana moraćemo i to iz korena i onda temelja iznova kao uostalom i sve ostalo na sta pomisliti možemo situacija je gora i od one kad su otišli Turci tj a ovo je 1916 a Pašić rešava sve šti su njegove Rade prokockale pa evo i sport.
Saopštenje saveza očekivano potpisuje Vučićev spin PR. Sad će oni opet lepo da nam objasne kako su dva i dva pet. Providno i jadno da jadnije ne može biti. Bagra se svakim danom sve više zaglibljuje. Ali, u muljčini i pripadaju.
Soro, znas sta ti je ciniti, igraci su rekli svoje, a ove izjave umotane u celofan znamo svi sta su. Izadjes i kazes da je nedopustivo da vaterpolo pati zbog bilo koga i povuces se i pustis da to rade ljudi koji su donosili medalje. Ti se brini o Brazilu.
To ako imas obraza, a ako nemas onda se dopisuj sa Informerom i Kurirom.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Vaterpolo savez o saopštenju igrača: "Sedmorica bivših reprezentativaca"
Autor: 021.rs
Info
•08.05.2026.
•12:00 > 12:00
Komentari 26
Boro iz Pobede
Dex
Љубо
Забрањзвати играчима да одлучују као да су у управи свете краве је политичарење.
Ваљда играчи освајају медаље а не ухљеби у управи
Realan
Kalimero
Pan 5er
Nikola
Probudi se Srbijo!
Nenad
Zamenik zamenika
sa vaterpolistima Srbije :)
Bili Piton
Слободан
Nemus
Konj
Gotov je
Salac
realno
Rodjo
Liqudator
jednog dana moraćemo i to iz korena i onda temelja iznova kao uostalom i sve ostalo na sta pomisliti možemo situacija je gora i od one kad su otišli Turci tj a ovo je 1916 a Pašić rešava sve šti su njegove Rade prokockale pa evo i sport.
Posle oslobođenja
Nestor
Marko
Dragan
Пека
Milenko
To ako imas obraza, a ako nemas onda se dopisuj sa Informerom i Kurirom.
Goran NS
Mando
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H