Autor: Beta

Info
09.05.2026.
18:17
Kompanija "Gorki list" kupila je na javnom nadmetanju zgradu Doma vojske u centru Subotice za 3,17 miliona evra.
  • RVI

    13.05.2026 23:06
    Stanovi..
    Kome ste namenili pare?
  • Šokirani

    10.05.2026 12:00
    Objekti propadaju
    Mnogi objekti u vlasništvu Ministarstva odbrane, nekada VJ. Mnogo bolje ih je prodati nekome, ne ulazim kome, nego da im propadne krov i onda se ne prodaje objekat nego plac pa umanjenoj ceni. To treba da sprečimo a ne prodaju objekta za ozbiljne pare.
  • Marko Milić

    10.05.2026 10:54
    Komentar
    Sve rasprčkajte, prodajte svu vojnu imovitu, sve otmite, i kasarne i tehniku. Sve živo prodajte. Šta će nam.
  • Petar

    10.05.2026 07:10
    Badava kada stize lustracija kao cunami ! :-)
  • Kevin Spejsi

    10.05.2026 01:17
    Hvala Bogu
    ..da "Gorki list" nije kupio Vojsku Srbije.
  • Marko

    09.05.2026 23:41
    Lik kupio zgradu
    U centru Subotice za 580e po kvadratu, masa placa stanove na Telepu i Adicama 2500e po kvadratu. Beee beeee beeee
  • Nemanja

    09.05.2026 22:00
    Samo pitam
    Zgradu ocigledno nije gradila JNA posle WW2, a nije ni vojska Kraljevine Jugoslavije. Pitanje je, dakle, čiju je zgradu Vojska Srbije prodala Gradu Subotici, a sada Grad Subotica prodala destileriji. Ima li tu zbrke sa nesavesnim prodavcima i kupcima. Eto, samo mi upalo u oči.
  • Pljeskavica

    09.05.2026 21:02
    Gorka istina
  • Su

    09.05.2026 20:47
    Vojin
    Nista ne komentarišite posebno kad je u pitanju VDj... treba sačekati par godina pa videti rezultate i njegove planove za pomenuti objekat. Poznajem čoveka zato polako sa njegovim obecanjima.
  • Pan 5er

    09.05.2026 19:27
    Veći bi odziv bio da Gorki list raspiše regrutaciju, nego ovi naprednjački šloseri.
  • Pezos

    09.05.2026 19:25
    Kada bi neko uzeo dom vojske u NS pa da napravi nešto lepo tamo… bilo bi top…
  • Ja

    09.05.2026 19:23
    .
    Ovaj je opasan igrač.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna