Agencija za bezbednost saobraćaja pokrenula je kampanju pod sloganom "Na putu do nule sa nula promila", sa ciljem da se ukaže na opasnosti koje vožnja pod dejstvom alkohola nosi.
Ima tu i podzakon, ako imas i kokain u krvi, kao kum, onda mozes da se zalepis u meklarenu pijan i nema problema,nikom nista!
e zato smo se probudili konacno iz tog kosmara da promenimo sistem, zato STUDENTI POBEDJUJU A KRIMINALCI CE DA ROBIJAJU!
Za dolirante koji nece da uzmu taxi ili nadju vozaca kad popiju kazna treba da bude takva da se dere koza sa ledja. Nema kompromisa!
Odgovornost vec jednom!
Potpuno je nebitno koje su zakonske mere ako se ne sprovode istovetno prema svima..."znaš ti ko sam ja" će, drogiran i nakon ubistva drugog učesnika u saobraćaju, dobiti policijsku asistenciju u prikrivanju dela dok će neki jadnik što je popio dve čašice brlje od muke i vozi kući bicikl dobiti 6 meseci zatvora...
Nije uopste samo alkohol kriv. Pre svega ljudi slabo voze, ne umeju da procene ni sebe ni auto, lose odreaguju, a pri tom i mnogima paznju odvlaci telefon i drugo. Nikada, ali nikada ne moze meni biti krivac za neki udes sto sam popio pivo ili dva posebno ako se sedi duze ili casicu dve kratkog ili vino. Nema sanse! Fora je divljanje, ono bahacenje, lose znanje itd.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
FOTO U toku nova kampanja protiv vožnje u pijanom stanju: Tu je i detajna karta kazni
Autor: 021.rs
Info
•10.05.2026.
•07:01 > 08:24
Komentari 7
zoro
Kum nije dugme!
Anti Bot
gradjaninX
Vrhovni arhitekta
e zato smo se probudili konacno iz tog kosmara da promenimo sistem, zato STUDENTI POBEDJUJU A KRIMINALCI CE DA ROBIJAJU!
Vrhovni arhitekta
Odgovornost vec jednom!
Realista
Milos
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H