Biro za društvena istraživanja (BIRODI) podneo je predstavke nadležnim institucijama povodom javnih izjava predsednika države Aleksandra Vučića iznetih u intervjuu emitovanom na Informer televiziji od 5. maja ove godine.
Makarije ti kao da živiš u "čarobnoj šumi" a ne u Srbiji.
Nas koji smo za bolju budućnost Srbije ima mnogo više
nego što možeš i da zamisliš. Neka nas "grize rđa" ali
doći će dan kada će tebe gristi savest!
Kako to, da niko , od naših pametnih glava , nije seo , zapisao stotine i hiljade krivično kažnjivih dela i predao određenim sudovima ?
Znam , vreme , novac , strah , ... Strah ?!
Zar su Srbi zaboravili na svoju obavezu o čuvanju dece i obezbeđivanju njihove budućnosti ?
Korupciju je nemoguce iskoreniti ako se ne pocne iz pocetka...predmeti Saveta za borbu protiv korupcije...V.Barac
Ps Ja jos cekam svoja dva predmeta pod krovom Vlade...
A onaj može
Kako se nisu setili onog na balkonu sa megafonom, on isto prima državnu platu
Onaj na balkonu je bio jednom, a mulja trpa na gomilu svakodnevno, već godinama, na njegovim televizijama, na balkonima, vašarima, proslavama,... Nisi primetio?
Колико сте јадни и не знате шта ћете да радите против њега, па лупетате и дајете посао тужилаштвима и судовима јер вам је то једино да види јавност и они који вас плаћају да нешто радите... Битно је да се ради против... Немоћ и јад!
Pa i slep vidi da Vučić nije predsednik svih građana već
bio i ostao vođa navijača. Sve što se događa loše u
Srbiji je njegova zasluga. Ambicizan ali ne i kvalifikovan
za ono čega se dokopao. Okupio oko sebe sve one koji
imaju '' prljav veš '' neko više neko manje a Skupština je
ogledalo. Jovanov je primer '' plaćanja'' za sve ono
što je u prošlosti govorio protiv Vučića. Koliki strah
ima kad onako žestoko mora da AV, AV, AV!
'' Strah čoveku obraz kalja često!'' Njegoš.
Pod ''dirigentskom palicom Vučića se sada izvikuje:
“ Srbija pobeđuje."
Koga to Srbija pobeđuje, jadnici, koga? Svoj
sopstveni narod. To je i moja Srbija i tvoja i
svih onih koji to izvikuju a ne shvataju da taj
koji ih vodi misli samo na sebe. Zar je moguće
da ćete za šaku evra na sledećim izborima da
prodate obraz? Želim da verujem da nećete!
Vučićeva vlast je zaustavila EU integracije. Tu priču da je on za evropski put prodaju samo da bi žickali pare iz EU fondova . Srpska vlast bi od Srbije najradije napravila Belorusiju ali im geografija ne ide na ruku. Ali ipak pokušavaju. Srbija ne bi trebalo da bude na "evropskom putu", već punopravna članica NATO i EU kao i sve okolne i zemlje Evrope .
Ima li nekog zakona koji av još nije do sada prekršio? Nakupio je par decenija robije sigurno. Zato i ne sme da raspiše izbore, jer zna da gubi sigurno i onda ide u zatvor.
документује. Кад тад држава ће почети да функционише и да имституције раде свој посао Када се то деси олош и издајници а ћланови SnS ће бити иза решетака а имовина им заплењена. Њихови потомци неће бити у Србији
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
BIRODI prijavio Vučićev intervju: Obratili se Ustavnom sudu, REM-u i tužilaštvima
Autor: 021.rs
Info
•10.05.2026.
•15:55 > 16:11
Komentari 23
Slavko
Sofija
Nas koji smo za bolju budućnost Srbije ima mnogo više
nego što možeš i da zamisliš. Neka nas "grize rđa" ali
doći će dan kada će tebe gristi savest!
Čuj "najsposobniji predsednik" Ha, Ha, Ha!!!
Ideja
Jovan
Znam , vreme , novac , strah , ... Strah ?!
Zar su Srbi zaboravili na svoju obavezu o čuvanju dece i obezbeđivanju njihove budućnosti ?
Makarije čudotvorac
Elena
Particulare matter
Jasna Simonovic
Ps Ja jos cekam svoja dva predmeta pod krovom Vlade...
Vojo
Kris
S56
Kako se nisu setili onog na balkonu sa megafonom, on isto prima državnu platu
Onaj na balkonu je bio jednom, a mulja trpa na gomilu svakodnevno, već godinama, na njegovim televizijama, na balkonima, vašarima, proslavama,... Nisi primetio?
Пензионер
Случај
Миодраг
Goga
Rajko
bio i ostao vođa navijača. Sve što se događa loše u
Srbiji je njegova zasluga. Ambicizan ali ne i kvalifikovan
za ono čega se dokopao. Okupio oko sebe sve one koji
imaju '' prljav veš '' neko više neko manje a Skupština je
ogledalo. Jovanov je primer '' plaćanja'' za sve ono
što je u prošlosti govorio protiv Vučića. Koliki strah
ima kad onako žestoko mora da AV, AV, AV!
'' Strah čoveku obraz kalja često!'' Njegoš.
Pod ''dirigentskom palicom Vučića se sada izvikuje:
“ Srbija pobeđuje."
Koga to Srbija pobeđuje, jadnici, koga? Svoj
sopstveni narod. To je i moja Srbija i tvoja i
svih onih koji to izvikuju a ne shvataju da taj
koji ih vodi misli samo na sebe. Zar je moguće
da ćete za šaku evra na sledećim izborima da
prodate obraz? Želim da verujem da nećete!
Станослав
Mojsije
Plaćač poreza
Nenad
zoro
U Sprdiji, ovo deluje kao sprdnja!
Zlatokosa
C16
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H