Autor: Beta

Info
10.05.2026.
16:44 > 18:52
Studentski protest "(Ne)bojte se, i dalje smo tu" završen je popodne ispred zgrade Rektorata Univerziteta u Beogradu.
  • Niko i nista

    11.05.2026 20:25
    Placamo porez i policiju ali nam se ne isplati.
  • Majka

    11.05.2026 15:05
    Studetska setnja
    Studenti i ovi koji su im se pridruzili mogu i dalje samo da setaju.Mozda i stranku da nazovu po aktivnostima "Stranka onih koji setaju" ili "Stranka onih koji buce",posto im je jedan od slogana bio da je buka u modi.Ovde osim bruke nema niceg.
  • @Aleksej

    11.05.2026 12:53
    Bas tako plan "ovih" nam je svima poznat, tako da ne moze biti gore od toga sigurno ono sto nude studenti.

    Moze da bude gore, jos kako.
  • Антун Чупак

    11.05.2026 08:21
    Prsli ki trska!!!
  • Nenad

    11.05.2026 08:10
    Usta na usta
    Ćacilend je zvučao. U njemu se očigledno vežbala reanimicija sistema,s tim da usta na usta nisu funkcionisanala, jer nije imalo dovoljno onih kojima funkcionišu pluća. Al svakako su ga izduvali.
  • Aleksej

    11.05.2026 07:05
    Srpska Nasilna Stranka
    @Mina

    Bas tako plan "ovih" nam je svima poznat, tako da ne moze biti gore od toga sigurno ono sto nude studenti.
  • Слободан

    11.05.2026 02:26
    Паника у ћацистану!
    Студенти су кренули и не стају, паника је у ћацистану! Народ их воли и подржава, јер знају да желе и могу да направе бољу, лепшу, праведнију и истински богатију Србију! Нема више ко да брани проценте снс-а, остали су само државни функционери поред криминалаца обучених у униформе полиције. Народ ће победити, студенти побеђују, Србија побеђује!
  • @Čuj ovog

    10.05.2026 22:58
    Smetaju ti trobojke?
  • Mina

    10.05.2026 22:30
    Pitam se
    Plan i program od ovih mi je poznat i jasan, pitam se kakav program nude studenti. Ni reci o njihovom programu, a ocekuju pobedu.
  • @Liman

    10.05.2026 22:15
    Zašto bi raspisivao izbore davnih dana tj. pre vremena? Da li je istina da kada zamenimo ovu vlast da će nova raspisivati svaki mesec izbore jer zna da uživa podršku građana?
  • Ns

    10.05.2026 22:11
    Za cuj ovog
    Naravno da nije lepo ni sarati po zidovima samo ovde je veliko nametanje,a drugo sta su onda bolji od cacija.kad isto rade
  • Profa

    10.05.2026 22:05
    SNS ide na 60+ posto
  • Pera

    10.05.2026 21:29
    Šetnja
    Je zdrava.
  • Djins

    10.05.2026 21:03
    Studenti pobeđuju
    Studenti su u pravu!
  • Liman

    10.05.2026 20:52
    @Detelinarac
    Da je tako kao što ti tvrdiš, oskar bi raspisao izbore davnih dana.
  • Dragan

    10.05.2026 20:42
    Haha
    A kad se skupljate...
  • @Detelinarac

    10.05.2026 20:27
    Ako mislis ima li 1000 cacija u parku, nema. Nagurali ih mozda 200 i to na nedelju, stari, nemocni, ne znaju ni sta rade tamo, ali prave guzvu. Makar su culi da studenti pobedjuju. :)
  • Vlatka

    10.05.2026 19:54
    Ne vidim poentu ovog skupa.
  • Čuj ovog

    10.05.2026 19:41
    @Ns,
    Smeta nalepnica?
    A sprej i besomučno šaranje grafita mrznje i trobojki po svakoj zgradi i fasadi u gradu, to je ok?
  • Zebra

    10.05.2026 19:13
    Srbija pobeđuje!
    Srbija se ne dovozi autobusima!
    Srbija se ne placa dnevnicama!
    Srbija je ne plaća sendvočima!
    Srbija je živa dok su joj deca odana!

    SNS ćacad na aparatima! Učite šta je patriotizam! Dogodine u pravnoj Srbiji!
  • Паја

    10.05.2026 19:09
    И онда ако пукне топ ви скинете прслуке и побегнете. Доста нам је шетње, хоћемо конкретне ствари. Имали сте шансу 15. марта и прокоцкали сте је.
  • Del boy

    10.05.2026 18:26
    Pobediće dobro, a ne zlo! Studenti pobeđuju! ❤️
  • Нажалост, није виц

    10.05.2026 18:26
    Ццц
    Вама је исто буђење наде и лепљење налепница и милионске крађе, корупција и уништавање и продаја државе!? Незамисливо!
  • Detelinarac

    10.05.2026 17:45
    Ima li ih bar 1000?
  • Ns

    10.05.2026 17:29
    Cccc
    sa tim nalepnica unistavate javnu i drzavnu imovinu. Ma ambulantama,kolima...kod mene u zgradi kako vam neki caci izgrebe vi opet i tako u krug.alo pa to i ni caciji ne rade.sta kao nalepis novu i onda si faca.smetate nam i vi i caciji,oladite.idite pred predsednistvo pa blokirajte,pistite ako vam gazda da
  • Dobro

    10.05.2026 17:09
    Sve je to
    Zdravo. Setati,slusati muziku. Pa,nedelja je.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna