Autor: Danas (L. Stevanović)

Info
11.05.2026.
16:30 > 16:25
S obzirom na sezonu odmora i moguće letnje izbore, mnogi građani pitaju se kako da se prijave za glasanje u inostranstvu i koje rokove moraju da ispoštuju.
  • po iskustvu

    12.05.2026 07:13
    Plaćač poreza vam je sve objasnio. Zato je izmišljeno pumpanje sa bezbednih lokacija kako bi zamajavanjem dobio na vremenu a crvene rukavice izgurane. Služba je opet izvadila iz svog špila pa će samo zameniti istrošene igrače.
  • Aleksej

    12.05.2026 07:06
    Srpska Nepismena Stranka
    Ja verujem da ce svi ti glasovi biti pokradeni.
  • Peter Vojođanin

    12.05.2026 03:56
    Prijavite se
    Prijavite se svi koji idete na more Cak i ako ne planirate glasati.Da vas bude bar 100,da bi drugi mogli da glasaju
  • Budimo Realni

    12.05.2026 03:19
    Ko god ima za letovanje u inostranstvu taj ili živi jako dobro i nema razlog da glasa protiv aktuelne vlasti.


  • Ne razumem

    11.05.2026 23:23
    2. deo
    Ne budem li mogao da glasam i ostvarim Ustavom zagarantovano pravo samo zato sto se nije skupilo sto ljudi, mislim da imam pravo da tuzim Drzavu. Baskare se po inostranim ambasadama i to vecinom priuceni stranacki postavljeni ljudi. Nekada su nam ambasadori bili akademici kao Ivo Andric, a sada nasi gradjani ne mogu bez uslovljavanja, koja ne zavise od njih, niti mogu da uticu koliko ljudi ce se prijaviti, da zaokruze listic?
    I kako mi uopste znamo da li se prijavilo 100 ili petoro?
    Opet kradja bez kontrole?
  • ne razumem problem

    11.05.2026 22:33
    Za cega i kome onda sluze ti konzulati i ambasade? Da bi pravili koktel partije? Sta ako se nas 99 prijavi, a da smo iz bilo kog razloga tamo, bice nam onemoguceno glasanje?
    Pa ukinite ih onda ako ne mogu da se organizuju makar i za jednog gradjanina jednom u par godina kada su izbori.
    Kada se vadi pasos u inostranstvu onda ne cekaju da se skupi 100 ljudi kojima treba pasos.
  • Д.мж

    11.05.2026 18:31
    Д.мж
    Србија побеђује само ако студенти победе. Да би победили народ мора бити у земљи и масовно гласати за студенте. Многи и не знају какав је криминал у земљи и шта се све ради али када сазнају биће прекасно.
  • Mile

    11.05.2026 18:17
    Ko nam garantuje da posteni diplomatski predstavnici nece falsifikovati glasanje u korist hulje, pa on ih je akreditovao tamo sta mislite o kakvom kadru se radi..
  • @@Pjotr

    11.05.2026 18:14
    Da, a paradoksalno od teškog stanja i života na minimalcu nekako većina glasača protiv SNS-a baš tog vikenda odnosno tog jednog dana kada se održavaju izbori neće biti u svojem mestu prebivališta.
  • Реално

    11.05.2026 17:47
    Реално
    Пиши пропало. Ићи са плаже као на изборе дај будимо реални. Ова мафија се тако не може никада сменити ако је заиста тако лоше ? Народ који живи лоше њему летњи одмор непада напамет јер гледа да уклони проблем који га је и довео у лоше стање.
  • Реално

    11.05.2026 17:46
    Реално
    Пиши пропало. Ићи са плаже као на изборе дај будимо реални. Ова мафија се тако не може никада сменити ако је заиста тако лоше ? Народ који живи лоше њему летњи одмор непада напамет јер гледа да уклони проблем који га је и довео у лоше стање.
  • Pera

    11.05.2026 17:31
    Komentar
    Studenti pobedjuju!
  • ostanite ovde

    11.05.2026 17:25
    Ostanite ovde za izbore!
    U konzulatima se glasovi falsifikuju, tamo nema ko da nadgleda!
    Ovo je jedinstvena prilika da oslobodimo našu zemlju, ne smemo je propustiti!
  • @Pjotr

    11.05.2026 17:22
    Studenti pobeđuju
    Nažalost ne šali se hulja jer i igra na kartu da će umanjiti broj glasova za studentsku listu ako raspiše izbore u sred sezone godišnjih. Javlja mi se da će članovi sekte i ucenjeni u državnim firmama imati zabranu godišnjeg u tom periodu..
  • boger

    11.05.2026 17:08
    Out
    Idem na odmor da bar privremeno pobegnem iz ove kaljuge i nemam nameru da se u nju vraćam tokom tog vremena. A nije ni neki izbor... Ko god hoće da vlada ovakvom Srbijom ili je lopov ili je budala.
  • Plaćač poreza

    11.05.2026 16:57
    AV rešava svoje probleme i potencijalne probleme, jedan po jedan. Kada ih bude sve rešio tada će raspisati izbore. Na leto ne. Kao pravi mešetar na berzi pokušava da maksimizuje vrednost deonica i traži pravi trenutak da povuče okidač. Btw, mandat mu ističe 31.5.27, a EXPO počinje 15.5.27. Najverovatnije da neće propustiti priliku da pljačku veka Srbije, EXPO otvori kao predsednik. Sa druge strane, skupština ima mandat do feb. 2028 god. Tako da i te kako ima još vremena i fore. Za to vreme iscrpljuje i muči protivnika kao zmija žabu.
  • Desilo mi se već

    11.05.2026 16:52
    Tj drugim recima, ako se nalazite negde gde nema prijavljenih 100 glasaca u tom konzulatu ili ambasadi, necete moci da ostvarite glasacko pravo.
  • Pjotr

    11.05.2026 16:43
    Dal se neko šali
    Borba protiv tiranije u kupaćim gaćama, ludo burazere.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna