S obzirom na sezonu odmora i moguće letnje izbore, mnogi građani pitaju se kako da se prijave za glasanje u inostranstvu i koje rokove moraju da ispoštuju.
Plaćač poreza vam je sve objasnio. Zato je izmišljeno pumpanje sa bezbednih lokacija kako bi zamajavanjem dobio na vremenu a crvene rukavice izgurane. Služba je opet izvadila iz svog špila pa će samo zameniti istrošene igrače.
Ne budem li mogao da glasam i ostvarim Ustavom zagarantovano pravo samo zato sto se nije skupilo sto ljudi, mislim da imam pravo da tuzim Drzavu. Baskare se po inostranim ambasadama i to vecinom priuceni stranacki postavljeni ljudi. Nekada su nam ambasadori bili akademici kao Ivo Andric, a sada nasi gradjani ne mogu bez uslovljavanja, koja ne zavise od njih, niti mogu da uticu koliko ljudi ce se prijaviti, da zaokruze listic?
I kako mi uopste znamo da li se prijavilo 100 ili petoro?
Opet kradja bez kontrole?
Za cega i kome onda sluze ti konzulati i ambasade? Da bi pravili koktel partije? Sta ako se nas 99 prijavi, a da smo iz bilo kog razloga tamo, bice nam onemoguceno glasanje?
Pa ukinite ih onda ako ne mogu da se organizuju makar i za jednog gradjanina jednom u par godina kada su izbori.
Kada se vadi pasos u inostranstvu onda ne cekaju da se skupi 100 ljudi kojima treba pasos.
Србија побеђује само ако студенти победе. Да би победили народ мора бити у земљи и масовно гласати за студенте. Многи и не знају какав је криминал у земљи и шта се све ради али када сазнају биће прекасно.
Ko nam garantuje da posteni diplomatski predstavnici nece falsifikovati glasanje u korist hulje, pa on ih je akreditovao tamo sta mislite o kakvom kadru se radi..
Da, a paradoksalno od teškog stanja i života na minimalcu nekako većina glasača protiv SNS-a baš tog vikenda odnosno tog jednog dana kada se održavaju izbori neće biti u svojem mestu prebivališta.
Пиши пропало. Ићи са плаже као на изборе дај будимо реални. Ова мафија се тако не може никада сменити ако је заиста тако лоше ? Народ који живи лоше њему летњи одмор непада напамет јер гледа да уклони проблем који га је и довео у лоше стање.
Пиши пропало. Ићи са плаже као на изборе дај будимо реални. Ова мафија се тако не може никада сменити ако је заиста тако лоше ? Народ који живи лоше њему летњи одмор непада напамет јер гледа да уклони проблем који га је и довео у лоше стање.
Ostanite ovde za izbore!
U konzulatima se glasovi falsifikuju, tamo nema ko da nadgleda!
Ovo je jedinstvena prilika da oslobodimo našu zemlju, ne smemo je propustiti!
Nažalost ne šali se hulja jer i igra na kartu da će umanjiti broj glasova za studentsku listu ako raspiše izbore u sred sezone godišnjih. Javlja mi se da će članovi sekte i ucenjeni u državnim firmama imati zabranu godišnjeg u tom periodu..
Idem na odmor da bar privremeno pobegnem iz ove kaljuge i nemam nameru da se u nju vraćam tokom tog vremena. A nije ni neki izbor... Ko god hoće da vlada ovakvom Srbijom ili je lopov ili je budala.
AV rešava svoje probleme i potencijalne probleme, jedan po jedan. Kada ih bude sve rešio tada će raspisati izbore. Na leto ne. Kao pravi mešetar na berzi pokušava da maksimizuje vrednost deonica i traži pravi trenutak da povuče okidač. Btw, mandat mu ističe 31.5.27, a EXPO počinje 15.5.27. Najverovatnije da neće propustiti priliku da pljačku veka Srbije, EXPO otvori kao predsednik. Sa druge strane, skupština ima mandat do feb. 2028 god. Tako da i te kako ima još vremena i fore. Za to vreme iscrpljuje i muči protivnika kao zmija žabu.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Kako glasati iz inostranstva tokom letovanja: Šta građani Srbije treba da znaju
Autor: Danas (L. Stevanović)
Info
•11.05.2026.
•16:30 > 16:25
Komentari 18
po iskustvu
Aleksej
Peter Vojođanin
Budimo Realni
Ne razumem
I kako mi uopste znamo da li se prijavilo 100 ili petoro?
Opet kradja bez kontrole?
ne razumem problem
Pa ukinite ih onda ako ne mogu da se organizuju makar i za jednog gradjanina jednom u par godina kada su izbori.
Kada se vadi pasos u inostranstvu onda ne cekaju da se skupi 100 ljudi kojima treba pasos.
Д.мж
Mile
@@Pjotr
Реално
Реално
Pera
ostanite ovde
U konzulatima se glasovi falsifikuju, tamo nema ko da nadgleda!
Ovo je jedinstvena prilika da oslobodimo našu zemlju, ne smemo je propustiti!
@Pjotr
boger
Plaćač poreza
Desilo mi se već
Pjotr
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H