Autor: Nova ekonomija (Aleksandra Nenadović)

Info
11.05.2026.
19:45 > 19:33
Srbija će za učešće u projektu Pakš 2, morati da pregovara sa novom političkom snagom u Budimpešti sudeći prema poslednjim vestima iz Mađarske.
  • Srbijanc

    24.05.2026 14:53
    Struja
    Ako je učešće 10% to je milijardu i tristi (1 300 000 000) dolara
    Pošto je 2000 megavata to 200 megavata
    A planska elektrana sa 500 megavata KRŠKO je 700 megavata ???? RAZMISLITE
  • mali đokica

    12.05.2026 07:58
    kakogod okrenuli , iz Srbije se o Mađarskoj zna samo ono što objavi Dojče vele, engleski Gardian, Slobodna Evropa. ( To što napišu robot programi veštačke ineligencije i odobre administratori ovih izvora).
    Sada je iz Brisela poslat Murta da uzjaše ,sa svilenim gajtanom može da radi sve što je rekao u predizbornoj kampanji ( sve je dozvoljeno za promenu sistema u demokratski sistem).
  • NN

    11.05.2026 22:05
    Mogu svi u pakšu!
    Ako su im i ostali ministri kao onaj ministar zdravlja...
  • Uu

    11.05.2026 20:04
    U paksu hahaha

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna