Autor: N1

Info
12.05.2026.
07:01 > 06:11
Profesor FPN Bojan Vranić smatra da izbora neće biti na leto, jer vladajuća partija ne bi uspela da organizuje adekvatnu kampanju.
  • Miro

    12.05.2026 17:22
    Mislim da ce nepomenik da ceka posledni momenat, jer mu je bolje da kasnije izgubi vlast nego ranije.
    Do tada ce on i dalje da ispira mozak narodu, normalni i posteni ce nastaviti da napustaju Srbiju, a migranti ce dobijati drzavljanstva.
  • Milan

    12.05.2026 14:03
    @Aleksej
    Ništa gore nego kad sam sebe hvališ.
  • /

    12.05.2026 13:53
    /
    nije problem u vodji vec u programu.
    dajte program.
    jel lustracija i poreklo imovine ili kosovo
  • C-3PO

    12.05.2026 12:56
    @Ns
    Po Komentarima bi se reklo da “vi” i dalje trazite nekakvog “Vodju” u svemu ovome…
    Studenti se rotiraju i menjaju, to je i svrha Demokratije…
    Sustina i jeste smenjivost celog ovog Bunta…
    Studenti pobedjuju!!!
  • Aleksej

    12.05.2026 11:42
    Xexe
    Botovi vredni danas. ;)
  • Ns

    12.05.2026 10:58
    Za dedu dobrih unuka
    Pa to sam pisao,ja ne generalizujem kao narod da su svi studenti dobri.nego na zalost uvek isplivaju najgori ,a to se sada i desava.oni dobri sa pocetka orotesta njih vise nema
  • Platon

    12.05.2026 10:30
    Država
    Bez obzira kada će biti izbori, završiće se smenom vlasti.
  • Милисав

    12.05.2026 10:22
    Верујем да им доста нас који не могу да чекају до следеће године, до краја године, да чекају уопште, по којима је ово требало да се заврши још прошле године. Овако хладно може да прича неко коме ни под Вучићем није лоше.
  • Ramones

    12.05.2026 10:14
    Prvo
    Strani univerziteti pa izbori?
  • Deda divnih unuka

    12.05.2026 09:42
    Za Ns
    Sve te koje ste naveli su bili neki "studenti" van Srbije. Ja verujem u studente iz Srbije. Ovi, koji su danas na vlasti u Srbiji, ne rade za Srbiju i njihove građane. Njihovi preci su ratovali protiv Srbije, a na strani Austrougarske. Ako se među današnjim studentima nađu ovakvi koje vi navodite onda jbg.
  • Цеца

    12.05.2026 09:40
    Избори-студенти
    Кад год буду Вучић побеђује....а ви контраши можете да кукате до сутра......
  • Pogled u buducnost

    12.05.2026 09:38
    Uci ce kvazi studenstka lista u pralament sa nekim likovima 45+ godina
    deo opozicije ce ispasti iz parlamenta sto direktno znaci ukidanje sredstava za finansiranje stranke
    dozvolicemo ispinjenje zelja nekim likovima da zajasu platu od 250.000 din kao sto smo omogucili to lazovicu cuti bori novakovicu it
    sns ce formirati vlast.
    toliko o izborima
  • AnaLiTiCar

    12.05.2026 09:17
    U Srbiji predsedničke izbore raspisuje predsednik Narodne skupštine najkasnije 90 dana pre isteka mandata predsednika, tako da se izbori održe u narednih 60 dana od raspisivanja.
    Ako računamo od početka drugog mandata 31. maja 2022, mandat ističe 31. maja 2027, pa bi krajnji rok za raspisivanje bio oko 2. marta 2027. godine.
    Tako racunajte izbore na svim nivoima.
  • Pojasnjenje

    12.05.2026 09:04
    Prvo objasnite koji izbori su redovni u martu 2027 - predsednicki samo
    dalje protesi studenata koji ima 45+ godina nikom vise nisu zabavni jasno je postalo svima da su isplivali likovi koji pretenduju na vlast bez ikakve ponude
    nazvati neku listu studentskom gde sede izlizni vec vidjeni likovi nikom vise nije simpa ni zabavno
    dalje redovni parlamentarni su u decembru 2027 ili januaru 2028
    redovni lokalni maj 2028
  • Pukli ste!

    12.05.2026 08:38
    @Ранко
    Možeš pisati šta hoćeš, kako bi se spasao ili zaradio tu botovsku kintu na kvarnjaka, ali ste pukli totalno i to i sam znaš. Studenti vas rasturaju i, naravno, pobeđuju!
  • Da, ali

    12.05.2026 08:34
    @Deda divnih unuka
    Sa ovim narodom, tesko. Za pobedu je potrebno mnogo vise od parola, imamo posla sa mafijom, koja je usla u sve pore ovog drustva.
  • Ns

    12.05.2026 08:34
    Za dedu divnih unuka
    I sta ako studenti pobede?studenti su bili vecina u mladoj bosni,bili komunisti sto su pobili srbe,68 draskovic i ostali vodili studenske proteste pa nam ratove doveli,pa ceda i kompanika,pa ovi ce biti najgori.gube se ideali kad se dodje na vlast.
  • Deda divnih unuka

    12.05.2026 08:13
    Samo
    STUDENTI POBEĐUJU!
    ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
  • Ранко

    12.05.2026 07:59
    Ранко
    Има времена за летње изборе и нетреба никаква кампања јер је Вучић у њој 24/7 од доласка на власти. Обзиром на летње одморе на које иде бар пола грађана сва је прилика да ће их Вучић расписати у лето и тако се некако провући уз крађе довољно ће наместити за благу већину. Па када се неки врате са одмора нека протестују али узалуд до 2030 ...

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna