A malo bi sps da se opet ogrebe jel tako? Pa ne moze mili, mora malo i da kopate i da radite, dosta ste ziveli da grbaci naroda i mali sloba i svi sa njim, pogotovo slavka...
Meni ovo miriše na unutrašnju borbu u SPS.
Njihov poslednji kongres je bio krajem 2022 god, od tada ništa nije značajno menjano kod njih. Ivica vodi stranku kako SNS kaže.
A to da su nezavisni i samostalni, teško.
Njihova glasačka masa je sve manja, što zbog profila glasača što zbog načina na koji su radili do sada (veliki deo glasa za sadašnju vladaćuću stranku). Ljigavo i parazitski su bili uz svaku vlast. Pa ko se seti samo kako je Ivica pričao da bez njih nema ništa i da mora da bude od premijera do ministra VP ili bar vojni ili policijski.
Nažalost oni vide priliku i na predstojećim izborima. Njih SNS drži na povocu. A studentskoj listi će trebati podrška za većinu kojom bi se mogla dobiti većina za neophodnu izmenu zakona koji su štetni i čine loše državi.
Zato Ružić maže i priča kako bi smekšao svoju poziciju. A sa druge strane priprema se za izbor šefa stranke (partije kako oni kažu). Tu se vidi da se unutar SPS vode unutrašnje borbe ko je za a ko protiv načinu na koji se odnose prema SNS.
Njima kongres sleduje krajem ove ili početkom naredne godine.
Све партије имају дела на тој тапији. Сваки живи грађанин Србије има део те тапије. Да радимо, да се рађамо и да живимо за нашу Србију. А он политичар ко политичар, њима ништа није свето, преваранти.
Naravno da nijedna, stranka nema tapiju na, Srbiju Samo ona kojoj srpski narod na Izborima da legitimitet vlada, pa neka upropasti a neka podigne Srbiju. Mislim da je dosta zaglupljivanja sa tzv "studentskom listom", to je nedefinisana opoziciona lista, sa konca I konopca I ne treba da se krije iza studenata
Partija čijom nesumnjivom zaslugom je razbijena SFRJ i pretvorena u krvava bojišta, pokrenuta etnička čišćenja, uvedene sankcije Srbiji i na kraju bombardovanje sa otimačinom KiM, a pošto ni to nije bilo dosta podrška našminkanim radikalima u preotimanju vlasti 2012. godine. Jedino što su zaista pošteno zaslužili je dugogodišnja robija.
Da, to govori da je u pitanju ličnost koja umesto da radi svoj posao, uhvati se ukoštac sa problemom i radi na njegovom rešenju bira lakši put i umesto toga jednostavno daje ostavku. Smatram potpuno pogrešnim taj koncept davanja ostavke iz nekakvih moralnih razloga (a u stvari zbog ličnog benefita i dobijanja političkih poena) a zbog nečega za šta ta osoba nije kriva tj. zbog nečega što je bilo teško sprečiti. Utopija nigde ne postoji, greške i tragedije su se dešavale i dešavaće se i dalje, od osoba na pozicijama očekujem da ako se to i desi urade nešto, sprovedu mere i izmene koje bi pomogle da se šteta sanira i pomogle da se spreči ponavljanje istog a ne da samo daju ostavku kao da će to nešto rešiti. Pa na šta bi to ličilo kada bismo svi tek tako odmah dizali ruke i davali ostavke zbog svakog problema koji naiđe?
Не треба студентима ни један бивши политичар!
Наведите једног који долази до парламента пешке,аутобусом,трамвајом,возом?
Немааа,за кога ви радите?
За народ,државу,хахаха.
За себе!
Ruzic pokusava da proda SPS kao moguceg preletaca u slucaju da Vucko rokne sa vlasti. Uporno misle da su jos uvek tas na vagi. Ali, gospodo posle 40 g.sve vase fore su vec vidjene! Mozda malo da porazgovaramo o imovini SPSa kao stranke i njihovih funkcionera! Svasta bi se tu lepo iskopalo! Neke fine robijice!
Ne mogu da se setim šta je ovaj čovek uradio nešto korisno u životu. Zahvaljujući delovanju poput crvotočine SPS je od noćne i moderne partije srozan do cenzusa.
Ovo je bre sve neki dogovor.Ovo sto studenti,sa diplomom srednje skole,rade...rade u dogovoru sa sns kartelom,jos po nekom organizacijom koja bi da unisti totalno Srbiju.Bice nam kao madjarima.Sta student zna? Roditelji ga izdrzavaju,roditelji placaju faks,odecu,obucu i sl.Takve osobe da vode Srbiju? Da,treba promena,ali i posle Milosevica...sta smo dobili?Rusili smo rezim tadasnji,dobili jos vece lopove.Svi,svi,svi..su redom ojadili narod Srbije!
Ne treba smetnuti sa uma da je ipak Ružić jedini ministar koji je iz moralnih razloga dao neopozivu ostavku na ministarsku funkciju to mnogo govori kakva je ličnost.
Kakav je to lisac od čoveka on bi na vreme da se preorjentiše i da skine odgovornost sa sebe.E neće moći tolike godine na vlasti i u vlasti i sa vlasti mnogo i ti imaš putera na glavi moraš odgovarati kao i svi drugi velika je tvoja odgovornost jer si ti bio vlast i podržavao vlast sad bi ti da to brzo opereš i da opet budeš snekim vlast e neće moći.
Lepo,ali ako ti studenti nedaju ministarsku fotelju onda sledi pljuvacina i po njima.Kad toliko zagazis u blato politicka karijera zavrsena.Pocni nesto i da radis
Ovi studenti ne dolaze u obzir jer se nisu osposobili da bilo šta rade. Nažalosz uče od drugih da lažu i hteli bi vlast na silu. A šta su to uradili da bi za njih glasali.
Opozicija još gora jer nemaju ni ličnost, niti program niti plan.
Jedino nam ostaje Vučić koji je sa SNS Srbiju izveo iz bankrotstva. Narod Srbije nije naivan da ne zna šta je ko uradio za Srbiju.
Ovaj zna da će pući na predstojećim izborima, zato polako pravi odstupnicu ne bi li se pridružio pobedničkoj (studentskoj) strani. Nadam se da će biti dovoljno pameti da se NIKO iz prethodnog režima ne prima u redove novog, koji dolazi!
Da bi Vučić pao, potreban nam je svaki moguci saveznik. Pogotovo nam je potrebno da ga napuste oni koji su deo njegove masinerije.
Pogledajte samo kako su SNS botovi aktivni na ovoj vesti i to će vam reći koliko im Ružić smeta.
Inače, ne preporučujem nikome da glasa ni za SPS, ni za SNS, kao sto neko rece, sve ovo je neka vrsta politicke finte, ali opet korisna po nas. Da li nam vise odgovara SPS koji slepo prati SNS, ili SPS koji je na granici da ga napusti i vaga koja je strana jaca da joj se pridruzi.
Najbolje bi bilo da pobedi onaj koga narod Srbije izabere a ne studenti koji se još nisu osposobili da bilo šta rade a ne da vode državu.
Srpska opozicija samo želi vlast i ništa više. Nemaju nikakav program i plan razvoja Srbije i kako se predstavljaju njihov politički nivo je mesna zajednica, ili neka manja opština.
Svmu ovom negativnom SPS je saučesnik, kao i vi. Istupi ovog lika su rezervna varijanta za eventualni izborni poraz vladajuće garniture i šlihtanje drugoj strani za buduće učešće u vlasti. Neko će ovo licimerje smatrasti političkom veštinom.
SPS, SRS, DOS, ZUTI, i naravno SNS.. NIKO KO SE BAVIO POLITIKOM prethodnih 36 godina ne sme biti u narednoj vlasti a pokusace na sve nacine jer nema nista sladje od drzavnog posla.
Studenti da pobede a posle da se sve proceslja pa odgovornost za zateceno stanje.. samo time da se bave ceo mandat i da se tako pokaze da svako ko dodje na vlast mora odgovarati za svaki dinar i izdaju drzave.
Najbolje bi bilo da se ti i tebi slični, koji su srozali Srbiju, demokratiju i zakon na ove grane a uzdigli kriminalce u neslućene visine, povučete iz javnog života i sami sebe lustirate a ne da presvlačite dresove.
Ruzic, je izlazna strategija SPS. A sta ako Rezim padne i policija hapsi i sud sudi. SPS prezivljava. Bravo SPS. Zilavi ste. Uzivaj u botovskim suzama.
SPS nije stranka cobana, to je stranka u kojoj ima puno inteligentnih i obrazovanih ljudi e sad zasto su podrzavali sve vreme kriminalce je veliko pitanje. Verujem da su sve vreme videli kuda vodi politika SNS-a, da je ta politika sve unistila u Srbiji od gubitka Kosova, do unistavanja svih institucija, poljoprivrede, da je ta politika podelila narod Srbije, posvadjala nas sa okruzenjem. Stvorena je ogromna razlika u ekonomskoj snazi naroda, jedni su prebogati a drugi presiromasni. /nema socijalne pravde, radnici obespravljeni i osiromaseni/.
@Rile
Prvu stvar koju treba uraditi (nakon sto se svrgne kriminalna sns) je isbaciti sps iz postojanja. Čuj "državotvorna" partija - misliš državorazorna partija? Relikvije komunističkog doba odenute nacionalizmom, složni samo u destrukciji i pljački sopstvene zemlje i večitom kočenju bilo kakvog napretka - koji bi ugrozio njihove dobro ufoteljene guzice. Sud pa zatvor bato; za svu pljačku, saučesništvo sa sns u zločinu nad narodom, za sav kriminal, korupciju, obmane i laži!
Ružićev stav i mišljenje je stav i mišljenje ogromne manjine u Srbiji koji je odavno poznat. Prvo što treba uraditi je izbaciti Ružića pod hitno iz SPS- a. On ne deli ni stav ni mišljenje stranke kojoj pripada trenutno već narušava njen ugled kao i ugled njenih članova. SPS je oduvek bila državotvorna partija i nikada nije delila vrednosti sa vazalskim i anti srpskim strankama.
Druze, SPS je najveca nesreca koja nam se ikada desila. Sve sto si naveo: “Interes je normalna Srbija, funkcionisanje institucija, da se razvijamo, da se borimo protiv korupcije” je potuno suprotno od onoga sto je, zajedno sa tobom, SPS radio od svog osnivanja. Kada vi nestanete ima nade da Srbiji bude bolje. Za pocetak, postujte zakone, i vaseg osnovaca lepo sahranite na groblje a ne u dvoriste.
Sve razumem, da su nam promene neophodne i da treba doci neko novi, ali ljudi moji studenti? Pa jel toliko mozga nemate, nije drzava kafic da se vodi aman..ali dobro kao i uvek daj sta das pa kako bude
Prvi put čujem da neko otvoreno priželjkuje da njegovi oponenti pobede na izborima. Ja mislim da je Ružić već preleteo, a zašto ga bivša stranka još drži pitanje je.
Mislis da Srbija treba da se svrsta uz "nevinu" Rusiju koja je preorala bombama Gruziju da bi joj otela Juznu Osetiju i Abhaziju ili sto sada udara duboko oranje na vec preoranu(naravno,bombama)Ukrajinu zbog otimanja Krima,Donbasa,Zaporozja,luganske oblasti.Ili sto samo sto nisu pokusali da otmu Pridnjestrovlje u Moldaviji.Koji je to Ruski rajh?
Jedan od najozbiljnijih i najdobronamernijih intervjua za jedno društvo. Potrebno je potruditi se i razumeti šta je jedan iskusan političar hteo da kaže. U skladu s tim i doneti odluku.
Poštovanje
Ne veruj Danajcima ni kad darove donose. Tako bi se mogla okarakterisati prica Ruzica.
On je uze spasa za SPS. Mudri su i igraju na dve stolice.
Ali, nema ovoga puta Tadica da ih spase.
Svi moraju odgovarati u skladu sa nepocinstvima koje su pocinili narodu. Posebno Dacic koji nema oprosta, niti olaksavajucih okolnosti.
Mora biti surovo lustriran cak i kad pobegne u Rusiju
P.s. od cega Ruzic zivi na visokoj nozi, a bez dana radnog staza, zapitajte se malo?!
AV ne spava mirno zbog Ruzica, ukoliko Ruzic preuzme SPS i podrzi studente AV ce doziveti nervni slom. Sada svi kritikuju Ruzica, SNS-ovci, opozicija zbog predhone politike i SPS-ovci koji su se ovajdili uz Dacica svih ovih godina dok je bio prilepak vlasti, njima ne odgovara odklon od kriminalaca.
A sta ve i tom tvom sistemu vrednosti Advokat Prelevic iz vremena posle 5 oktobra, Tapuskovic branilac Milosevica, Rektor koji je ozakonio doktorate Ministru Stefanovicu i Malom. Gde je ta granica ?
Mislis da bez kompromisa ima 65% srbije za tu vrstu promene ???
Tesko.
I da ima za 4 godine pad sa vlasti i dolazak nacionalista
Citam ove komentare i sada mi je jasno da 99% bolida ne da se ne razumeju u politiku nego samo traze ko je kriv za njihove promasene zivote.
Pa je kriv bio tito, sloba, djindjic, kostunica, tadic, evo i ruzic je kriv.
Razumete li vi da ako sps izadje sam i bude imao 5-6% da je mozda to kljuc smene rezima kao i 2012 godine.
Voleli vi to ili ne.
Bilo vam drago ili ne.
Uostalom … niko vas nece pitati nista.
Lustraciju zaboravite.
Ponovicu … vi vidite Petra Madjara i zelitw taj scenario. A ne zelite da vidite da je 2024 bio kod Orbaana u partiji da mu je zena bila Ministar pravde.
Neeee vi zelite iz jednog apsolutizma naprednjaka u drugi apsolutizam studenjaka . Ne promenu.
Nego smenu.
Zasto ? zato sto se u politiku ne razumete i lupetate iz emocije a ne iz razuma
Dajte ljudi malo se uozbiljite, kome je u cilju da SPS podrzi Vucica?
Ukoliko se u SPS-u stekli uslovi da se odreknu Daciceve politike, /da budu prilepak SNS/ nemojte ih u tome sprecavati. AV ce sve resurse uloziti nebi-li zadrzao uz sebe 400.000 glasaca SPS-a. Bez njih on ni u snu ne moze pobediti, a i sa njima tesko.
Hoce SPS da da zalepe uz onog ko ooet bude vladao. E ne moze... 30 godina dacica nije nigde dobro urodilo plodom,zasto bi i sad. Neka se drzi svog SNS do kraja a ne da bezi cim brod tone.
...pa zaista je Vučko ugasio,DB počinje polako da zatvara ovo poglavlje ,čisti nered za sobom i pokušava da se prilagodi novonastaloj situaciji u društvu.
Jedini način da prežive i pređu cenzs je da se očiste od snsizma. I tada je upitno da li treba da postoje.Jako dugo su uživali povlastice utapajući se u SNS, samo radi profita.
Да, теоретски лепо звучи поготово овај део "Interes je normalna Srbija, funkcionisanje institucija, da se razvijamo, da se borimo protiv korupcije, da Srbija ne bude podeljena, da kumovi razgovaraju a ne da se svađaju, da dostojanstvo građana ne bude ugroženo time što je svaki došao jer je morao da bude prisutan, jer se skupljaju glasovi..."
Али, да ли је свестан где се гура Србија ако тзв блокадери победе?
Да ли је интерес Србије да буде члан ОВАКВЕ ЕУ, где се Немачка поново наоружава за рат против Русије и то више не у рукавицама, него отворено. Преведено поново се повампирила нажалост. Оваква ЕУ је IV рајх. Па јел нам место уз Немачке и НАТО војнике у борби против Русије? Да ли нам је место уз оне који негирају 9.мај и значај ослобођења од нациста...
По мени - Србији није тамо место, јер никада и није била уз такву Европу, Немачку... Другима јесте тамо место, и све се лепо као по матрици понавља сврставање за источни фронт као током II светског рата.
Није та ЕУ она почетна ЕЕЗ. Отворили су карте и све се види.
А што се блокадера тиче: чије паре његова музика. Паре даје ЕУ која их подржава, али не да Србија што каже Ружић да напредује... Не, него им треба још топовског меса за нови источни фронт.
На жалост
Ružić lepo priča ali meni to najviše liči na prestrojavanje. Dačić mora d ćuti kako bi sps imala odstupnicu za slučaj da sns pobedi ali je zato isturio svog pulena.
Ja se plašim SPSa!!!
Sav narod u Srbiji ima tapiju na Srbiju, a ne samo mlađani studenti bez potpunog obrazovanja a pogotovo životnog i radnog iskustva.
Ako su tako dobri studenti neka im Ružić ustupi svoje mesto u partiji.
СПС Ружића истура како би се спасили лустрација и одговорности. Ружић да заиста мисли ово што говори неби био у коалицији са СНС јер одавно прича није довољна већ дела али и да уради"као" нешто СПС није никакав фактор и језичак на ваги који би пресудио јер је нестао и постао највећи државни капиталиста са отетом државном имовином. У осталом дали је Ружић прошао порекло имовине ? Лично сам за искрене и корените промене где нема места оваквима јер су нас уништили.
To sto govori Ruzic je tacno i on je u pravu. E, da li on to stvarno misli ili je to samo finta kako bi SPS privukao glasace koji nisu za SNS, pa posle u koaliciju SNS/SPS i Vucic se spasao. Politika je gora od prostitucije.
Kakav god komentar botova bio a on ce biti minus svakako moram da kazem Bravo Ruzicu .Naravno to te ne oslobadja odgovornosti al ti daje onaj prefiks za kasnije. Olakšavajuca okolnost je...upravo ovo sto si ovde izgovorio
Коферче за власт, овај за опозицију. Народ треба да прогута причу и СПС настави да постоји. Надам се да Студенти неће направити исту грешку као она несрећа од Тадића.
SPS bi na izborima, ukoliko izađe sama, bila negde oko cenzusa zato i ne napušta koaliciju. Gospodin Ružić bi trebalo da zna da količina odgovornosti (broj funkcija ) mora biti u skladu sa snagom partije. Njegova partija je uvek dobijala mnogo više nego što joj pripada zahvaljujući veštini Dačića.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Ružić: Nema jedna stranka tapiju nad Srbijom, najbolje bi bilo da studenti pobede na izborima
Autor: N1
Info
•12.05.2026.
•07:01 > 06:31
Komentari 74
Daec
Гојко
nije Mile veverica
Njihov poslednji kongres je bio krajem 2022 god, od tada ništa nije značajno menjano kod njih. Ivica vodi stranku kako SNS kaže.
A to da su nezavisni i samostalni, teško.
Njihova glasačka masa je sve manja, što zbog profila glasača što zbog načina na koji su radili do sada (veliki deo glasa za sadašnju vladaćuću stranku). Ljigavo i parazitski su bili uz svaku vlast. Pa ko se seti samo kako je Ivica pričao da bez njih nema ništa i da mora da bude od premijera do ministra VP ili bar vojni ili policijski.
Nažalost oni vide priliku i na predstojećim izborima. Njih SNS drži na povocu. A studentskoj listi će trebati podrška za većinu kojom bi se mogla dobiti većina za neophodnu izmenu zakona koji su štetni i čine loše državi.
Zato Ružić maže i priča kako bi smekšao svoju poziciju. A sa druge strane priprema se za izbor šefa stranke (partije kako oni kažu). Tu se vidi da se unutar SPS vode unutrašnje borbe ko je za a ko protiv načinu na koji se odnose prema SNS.
Njima kongres sleduje krajem ove ili početkom naredne godine.
Perica
Поп
Petar
Rale
Zemlja čudesa
@Vojkan
Boki
Новосађан
Наведите једног који долази до парламента пешке,аутобусом,трамвајом,возом?
Немааа,за кога ви радите?
За народ,државу,хахаха.
За себе!
Daki
Dogovor za kasnije da se upucava narodu kako bi prebacili celzijus...
Saša
Marta
Goxy
Cemu treba da zahvalimo ovolikoj milosti gospodina Ruzica?
Panta
Komsija
Vojkan
Bg 007
Mačak
Voja
Željko
Ljuba
Opozicija još gora jer nemaju ni ličnost, niti program niti plan.
Jedino nam ostaje Vučić koji je sa SNS Srbiju izveo iz bankrotstva. Narod Srbije nije naivan da ne zna šta je ko uradio za Srbiju.
Ovaj zna
Bravo Ružiću
Pogledajte samo kako su SNS botovi aktivni na ovoj vesti i to će vam reći koliko im Ružić smeta.
Inače, ne preporučujem nikome da glasa ni za SPS, ni za SNS, kao sto neko rece, sve ovo je neka vrsta politicke finte, ali opet korisna po nas. Da li nam vise odgovara SPS koji slepo prati SNS, ili SPS koji je na granici da ga napusti i vaga koja je strana jaca da joj se pridruzi.
Zoran
Ljuba
Srpska opozicija samo želi vlast i ništa više. Nemaju nikakav program i plan razvoja Srbije i kako se predstavljaju njihov politički nivo je mesna zajednica, ili neka manja opština.
L akomije
Milan
Studenti da pobede a posle da se sve proceslja pa odgovornost za zateceno stanje.. samo time da se bave ceo mandat i da se tako pokaze da svako ko dodje na vlast mora odgovarati za svaki dinar i izdaju drzave.
Ovaj
Pancevac
Mida
Tako je
Millos
rea
Вранић
Roki
mrva
Prvu stvar koju treba uraditi (nakon sto se svrgne kriminalna sns) je isbaciti sps iz postojanja. Čuj "državotvorna" partija - misliš državorazorna partija? Relikvije komunističkog doba odenute nacionalizmom, složni samo u destrukciji i pljački sopstvene zemlje i večitom kočenju bilo kakvog napretka - koji bi ugrozio njihove dobro ufoteljene guzice. Sud pa zatvor bato; za svu pljačku, saučesništvo sa sns u zločinu nad narodom, za sav kriminal, korupciju, obmane i laži!
Bob rock
Predrag
Rile
Jovke
Branko
Rade
Vuzla
Neće vam proći ovaj put.
Bar se nadam...
hehe
Dral
Rudolf
LAZAR
Petar
Poštovanje
Koferce
On je uze spasa za SPS. Mudri su i igraju na dve stolice.
Ali, nema ovoga puta Tadica da ih spase.
Svi moraju odgovarati u skladu sa nepocinstvima koje su pocinili narodu. Posebno Dacic koji nema oprosta, niti olaksavajucih okolnosti.
Mora biti surovo lustriran cak i kad pobegne u Rusiju
P.s. od cega Ruzic zivi na visokoj nozi, a bez dana radnog staza, zapitajte se malo?!
zztop
s one strane duge
@Boza
Mislis da bez kompromisa ima 65% srbije za tu vrstu promene ???
Tesko.
I da ima za 4 godine pad sa vlasti i dolazak nacionalista
AnaLiTiCar
Pa je kriv bio tito, sloba, djindjic, kostunica, tadic, evo i ruzic je kriv.
Razumete li vi da ako sps izadje sam i bude imao 5-6% da je mozda to kljuc smene rezima kao i 2012 godine.
Voleli vi to ili ne.
Bilo vam drago ili ne.
Uostalom … niko vas nece pitati nista.
Lustraciju zaboravite.
Ponovicu … vi vidite Petra Madjara i zelitw taj scenario. A ne zelite da vidite da je 2024 bio kod Orbaana u partiji da mu je zena bila Ministar pravde.
Neeee vi zelite iz jednog apsolutizma naprednjaka u drugi apsolutizam studenjaka . Ne promenu.
Nego smenu.
Zasto ? zato sto se u politiku ne razumete i lupetate iz emocije a ne iz razuma
Тврдко
NN
B
misko
Ukoliko se u SPS-u stekli uslovi da se odreknu Daciceve politike, /da budu prilepak SNS/ nemojte ih u tome sprecavati. AV ce sve resurse uloziti nebi-li zadrzao uz sebe 400.000 glasaca SPS-a. Bez njih on ni u snu ne moze pobediti, a i sa njima tesko.
Cc
ogi
Amber
Posmatrač
Preletačević
Лала из Баната
Али, да ли је свестан где се гура Србија ако тзв блокадери победе?
Да ли је интерес Србије да буде члан ОВАКВЕ ЕУ, где се Немачка поново наоружава за рат против Русије и то више не у рукавицама, него отворено. Преведено поново се повампирила нажалост. Оваква ЕУ је IV рајх. Па јел нам место уз Немачке и НАТО војнике у борби против Русије? Да ли нам је место уз оне који негирају 9.мај и значај ослобођења од нациста...
По мени - Србији није тамо место, јер никада и није била уз такву Европу, Немачку... Другима јесте тамо место, и све се лепо као по матрици понавља сврставање за источни фронт као током II светског рата.
Није та ЕУ она почетна ЕЕЗ. Отворили су карте и све се види.
А што се блокадера тиче: чије паре његова музика. Паре даје ЕУ која их подржава, али не да Србија што каже Ружић да напредује... Не, него им треба још топовског меса за нови источни фронт.
На жалост
Kako
Ja se plašim SPSa!!!
Slobodan Milošević
Ako su tako dobri studenti neka im Ružić ustupi svoje mesto u partiji.
Божа
Nikola
Milan
Musaši
Ivica
Ђетелинарац
Zoran
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H