Pa i teraju ih, kad investitori investiraju jedino zbog profita i investiraće tamo gde je on najveći i gde radnici za iste pare više rade. Ima zemalja dosta gorih od nas po pitanju prava radnika a dotle smo stigli da smo eto prinuđeni da se s njima izgleda "takmičimo"... Kad nemamo svoju industriju koja se takmiči kvalitetom i inovacijama sa tuđim industrijama osuđeni smo na ovo... To je cena koju ćemo tek da plaćamo u budućnosti... Ovo je samo početak posledica i ruku na srce, uzrok je stariji i od Vučića...
Evo i ja se ukljucujem, cim legne neka lova od tetke sa Zanzibara. Upisujem kapital, rudnike na mesecu , dijamante sa meteorita i blago pirata sa Kariba, a kao kaparu dajem Ajfelov toranj. Evo i ne da cu da zadrzim Pancevacku nego cu da revitalizujem i RNS.
Može li se ovo lice povezati sa nekom fotografijom nekim selfi jem profilom na običnim mrežama ili uskospecijalizovanam za poslove biznis pre nego što se poveže sa NIS prostorom i objektima u vlasništvu,
Zaista ne tražimo mnogo znači zadovoljili bi smo se i sa vanvremenskom fotkiciom npr gazda Peconi ako se ko seća.
Ovde je kljucna jedna recenica: "Naglasio je i da su "predsednika Srbije obavestili o ponudi"."
Sta ima da obavestavaju predsednika? Privatna firma hoce da kupi vecinski deo druge firme. Ah, cek. Plan koji su skovali Orban i AV AV nije prosao bas kako treba, tako da se sada pojavila izuzetna prilika da braca A.V. i A.V. kupe NIS parama koje su nama maznuli. Prelepo.
Ranko Mimović koji je navodno ponudio dve milijarde evra za NIS: "Jedno krajnje prijateljsko preuzimanje"
uzmem ja, uzmeš ti, uzmemo prijateljski svi mi
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Ranko Mimović koji je navodno ponudio dve milijarde evra za NIS: "Jedno krajnje prijateljsko preuzimanje"
Autor: Nedeljnik (Milica Rilak), BBC, 021.rs
Info
•12.05.2026.
•12:20
Komentari 15
zoro
Ili....?
Dragojlo
Obavestio predsednika!
Pa čije pare ulazes nego predsednikove?
zztop
Brundo
Hublo
Liman 3
Baron iz Minhena
Bata
Liqudator
Zaista ne tražimo mnogo znači zadovoljili bi smo se i sa vanvremenskom fotkiciom npr gazda Peconi ako se ko seća.
alex
Sta ima da obavestavaju predsednika? Privatna firma hoce da kupi vecinski deo druge firme. Ah, cek. Plan koji su skovali Orban i AV AV nije prosao bas kako treba, tako da se sada pojavila izuzetna prilika da braca A.V. i A.V. kupe NIS parama koje su nama maznuli. Prelepo.
Lale
Milan NS
Sima
pajo patak
uzmem ja, uzmeš ti, uzmemo prijateljski svi mi
motto france
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H