Autor: Beta

Info
15.05.2026.
16:17
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić otkazao je danas zbog zdravstvenih razloga učešće na Biznis Samitu 2026, koji je u Beogradu organizovao Juronjuz Srbija.

Komentari 122

  • zoki

    18.05.2026 13:20
    Bio je "biznis samit" u onom restoranu pre neki dan, lose za zavrsio za neke ucesnike, pa sad ne sme da ide na drugi biznis sumit
  • Bata

    18.05.2026 12:51
    Pročitah
    .......svih 120 komentara u ovom momentu i ne pročitah ni jedan komentar u odbranu SNS, Vučića i Vučevića, a botovi rade li rade.....danonoćno. Doduše beše nekoliko neutralnih komentara. Botovi, samo vi udrite......nećete još dugo.
  • Slucajni Prolaznik

    18.05.2026 10:59
    Zanima me u kakvom obliku menja Vucevic Vucica? Posto u ulozi predsednika ne sme, zato sto je Vucevic pali premijer, a ne zamenik predsednika. U ulozi stranke Vucic nije niko, a Vucevic vedri i oblaci, tako da to nema apsolutno smisla.
  • STUDENTI POBEĐUJU

    18.05.2026 10:06
    STUDENTI POBEĐUJU
    STUDENTI POBEĐUJU
  • Konj

    18.05.2026 09:24
    Mirise pogača
  • Kole

    18.05.2026 07:53
    Normalno
    Normalno je uzeti bolovanje kad si bolestan. Vucic koliko radi dobro da moze da izdrzi. Ranihe bi Tadic otisao na odmor u Hrvatsku, Kostunica bi isao na bolovanje zbog kucnih ljubimaca, a ni jedan ni drugi nista nisu radili, a primali silne nagrade koje su sami platili. Umalo da zaboravim Djikija setao placenu nagradu za menadzera Balkana 6 meseci na svim jutarnjim programima. Nikada se Srbija nije ovoliko izgradila za kratko vreme. Sraca pa "studenti" i bivsi lopovi nece nikada doci na vlast inace bi sve pokrali. Zato ima ovoliko protivnika Vucica, sada ne mogu vise da kradu i da lepo zive od nerada, a narod bio bez posla i para pa jr bilo lako lagati. Posle Vucica i njegove izgradnje tesko da ce bilo koja vlast moci da pljacka nekaznjeno.
  • Saša Majdanpek

    18.05.2026 00:34
    Smeh
    Ma sigurno mu je loše,svi ti verujemo,kao kada si kao "Aleks Vuči " hteo nepozvan da uđeš na Mar A Lago kod Trampa! Pa posle tebe što ti pozli(kao)onomad,pozli i Daretu Glišiću(kao),pa Dačiću (kao)...i posle 3 dana igrate Užičko kolo...moj pradeda vam ne veruje kaže Radikali su izazvali prvi svetski rat,drugi...izazvaće i treći. U pravu je!!!Nestanite više i pustite ovu mladu decu da vode Srbiju,ne mogu biti kvarni kao vi koji gospodarite ovom našom zemljom,našom,a ne vašom kao što ste umislili!!!Sad ti opet pozlilo!!!Grohotom se smejem što reče tvoj Radikalski tata,Šešelj!!!
  • ...

    17.05.2026 22:01
    Botovi se uznemirili
    Na svaki negativan komentar o Vucicu na desetine pa i stotine negativnih ocena. Mnogo providan sistem...
  • Lazi i kratke noge

    17.05.2026 16:44
    Mutljavina vec uhodana
    Prije ce biti da izbjegava da odgovori na neprijatna pitanja o enormnom zaduzivanju drzave za svoje stetocinske poslove sa ogromnim gubicima po Srbiju, i da izbjegne odgovore, jer se sve sakriva " poslovnim tajnama"!.i presednika drzave zamjenjuje presednik stranke, umjesto da to bude premijer vlade!!!
  • Ghost

    17.05.2026 16:32
    Into the pit
    Srbija je u jami. Tama i pakao su Srbima kao dobar dan. Zato ne ocajavajte, gledajte uvek na svetlu stranu zivota. Cak i za Srbe ima (mozda) spasa! Maybe !!?
  • Slobodan

    17.05.2026 13:03
    Dosta više lažnog patriotizma!
    Kaže komentator naučite od Hrvata zajedništvo. Pa u Hrvatskoj je Ivo Sanader završio u zatvoru! Učićemo od komšija, naročito od Mađara kako se rešava problem kada državu preuzme neko ko umišlja da je važniji od celog naroda i države! Dokle više ta lažna priča o patriotizmu?! To nam prodajete već 40 godina a zemlja nikada siromašnija i u težem položaju, opljačkana, rasprodata, podeljena. Raspišite izbore pa da mladi koji su iskreni rodoljubi mogu da krenu da grade na ruševinama koje ste im ostavili!
  • Mile

    17.05.2026 11:21
    Boze ima li te…
    Predsednika drzave menja predsednik stranke, skroz su izgubili kompas….
  • Petar

    17.05.2026 08:42
    Kako ne…
    Slošilo se čoveku. Šok za šokom. Još se nisu oporavili od gubitka 5 tona vutre u Konjuhu, sad opet gubitak 500.000 bensedina. Još se na to i pobiše pajtosi u restoranu… Teški dani za SNS.
  • Neša

    17.05.2026 07:22
    ...
    Prvo 5 t ( znate čega) ,pa 500 000 ( bensedina, ako neko nije čuo) , pa svađe distributera, pa ubijanje međ distributerima i pored mirovne misije iz vrha ( znamo kog vrha)...
    Vama bi bilo dobro?
  • Petar

    16.05.2026 20:51
    Xx
    Vučić ne želi biti poslednji govornik.....a i nova afera njegovih bliskih saradnika Milića izašla iz stroge tajnosti,sada sprema ,,odbranu,,i verovatno otkriće da su u sve umešani tkz blokaderi,tj.studenti...
  • Srb

    16.05.2026 18:19
    Ns
    Dobio Milićitis...
  • Lummel

    16.05.2026 17:42
    Plaši se da izadje najavljen !
  • Rale

    16.05.2026 17:38
    GLUMA
    Sačuvaj bože koliko radi stigne na svaki zadatak. Toliko radnih mesta nema ni biro za zapošljavanje. Mora sudski nalog da ode kod lekara.
  • Žeks

    16.05.2026 17:35
    Kakvi smo to mi ????
    Od kuda i kakvi smo to ljudi Srbi da se mrzi legalno izabrani uspješni i u svijetu PRIZNATI PREDSJEDNIK DRŽAVE SRBIJE-na izborima se mijenja predsjednik a ne na ulici-većina narodne volje se mora poštovati ako smo pametni i demokratski svijesno ljudi u suprotnom loša slika našeg naroda ide u svijet-naka nam je bog na pomoći mada sumnjam ???
  • Ns man

    16.05.2026 15:57
    Jadni smo
    Ovo je vrhunac...koja drzava...banana...ubijaju se i rave svi ludi..sramota koje smo drustvo...a ministar ni ne pomislja na ostavku...daj bre dokle vise...sklonimo ovaj olos
  • Robitko

    16.05.2026 11:37
    EXPO
    A EXPO samo što nije. A para uskoro neće biti.
  • Zorana

    16.05.2026 11:26
    Juce " bolestan" danas uveliko radi
  • Nije te mrzelo

    16.05.2026 11:11
    Da pomognemo coveku
    Pa kako i neće
  • Gogolj

    16.05.2026 11:04
    A za obične radnike, ukidamo bolovanja?
  • ... opet ja ...

    16.05.2026 10:38
    Krta boša
    Baš ih zabole, mnogo će im nedostajati, a "pobolo" se zbog sve većih nerešivih problema u porodici, komšiluku i međ' prijateljima... Pouzdano !
  • nadalin50@gmail.com

    16.05.2026 10:27
    Želja
    Želim gospodinu Vučiću dug i zdrav život
  • Vv

    16.05.2026 10:20
    Bice dobro nas presednik neka ga bog cuva da nam je jos takvih u drzavi.
  • Mirko

    16.05.2026 09:26
    Nije....
    ... lako biti veleizdajnik.
  • Mimi

    16.05.2026 08:21
    Reakcija
    Ne trabunjajte vise! Napredak je :sloga, ujedinjenje i zajednistvo. Naučite nesto od hrvata, iako gresni i osudjeni, brane jedan drugoga, a mi na pravdi boga osudjujemo nedokazano. E moj srbine, kud vodi taj put....
  • XzX

    16.05.2026 07:35
    Vruć krompir
    Oskar uzeo tajmaut da bi smislio šta da laže u vezi Milića.
  • Gojko

    16.05.2026 03:42
    Da
    Kako li će forum bez njega.Da ga nije slučajno pozvao brat Si na konsultacije u vezi trampa pa ne može na forum.Mislim da on sa ekipom sprema bežaniju samo još nezna gde.Spreman mu bio dubai kinta tamo nekretnine tamo ali " vruće" zbog iranaca.Kanda ga neće niko možda neki paragvaj.....
  • Zapravo

    16.05.2026 03:09
    Nije lako
    -Di lako, matori...
  • Studenti pobedjuju

    16.05.2026 02:10
    STUDENTI POBEDJUJU
    Ma samo neka sekiracija...
  • H

    16.05.2026 00:54
    M
    Raspisi izbore odma misli kako ces uci u elitu posto si ti to dozvolijo sve sto ne valja
  • Voja

    15.05.2026 23:46
    Situacija
    Nešto krupno se dešava
  • Prolaznik

    15.05.2026 23:16
    Pa što ne odmori čovek...
  • Gaga

    15.05.2026 23:02
    Budućnost
    Bit će bolje,
  • Nena

    15.05.2026 22:57
    Pobeda
    Neka ga Bog cuva
  • Ljuki

    15.05.2026 22:54
    Боловање???
    Пре неки дан критиковао народ како је нон-стоп на боловањима и да мора више да се ради а сад цврц Милојко! Замантало му се због Вескета
  • Gagi

    15.05.2026 22:51
    Opaaa
    Šta bi sa snajperistima,da li ih nađoše?
  • Petar

    15.05.2026 22:42
    Nema
    Ne mogu da verujem koliko smo prosti i bez kulture izražavanja, a svi misle da bi bili bolji u svemu od onih drugih. Stalno se delimo, radujemo tuđoj nesreći, rugamo..Država je trenutno u dešavanjima koja su mnogo godina ranije planirana i sami smo potpisnici tih planova. Oko 170 zemalja je svojevremeno potpisalo smanjenje populacije, znači smrt dela svog stanovništva..Ljudi umiru na sve strane, gomila nasilnih smrti, povreda..Prisustvujemo nekim za obične ljude neočekivanim promenama, ali ljudi smirite se, skoncentrišite se, budite pažljivi prema drugima, nemojte se mrzeti, volite male stvari, radujte se sitnicama, ako, samo budite pozitivni, trpeljiviji prema drugima, život je bolji,ako smo mi bolji.Nemojte se mrzeti i deliti, nemojte trošiti život na grubosti, krađe i laži, to ne vodi dobru i večnoj slavi..
  • zztop

    15.05.2026 22:40
    Panto izvini al milatović mi je miliji od tebe i nije mi ni pola uzeo koliko mi ti uzimaš na svemu , xaxaxaxaa ...
  • Srba

    15.05.2026 22:37
    Placas porez, sve si dobro napisao osim kgbea, mi smo okupirani od nato pakta i Kine
  • Mega 3D ultra

    15.05.2026 22:28
    “Biznis samit” kako to gordo zvuci… a kad pogledaš sastanak švercera polovnih krntija, programerskih daktilografa i nalupaca pesticidima zagađenog voća.
  • Dragojlo

    15.05.2026 22:22
    Nije lako
    Raspada se sve oko njega!
    Kriminalna kula od karata se ljulja na sve strane!
  • Iznoguf

    15.05.2026 22:17
    Ono kad znam da cu dobiti jedinicu, pa kazem da sam bolestan...
  • Sloba

    15.05.2026 22:16
    Antibiotik
    ,,Boli" Vesko,a'???
  • Милисав

    15.05.2026 22:15
    Важи што је због здравственог стања него мора да пегла ситуацију.
  • Milan

    15.05.2026 21:52
    Ima li leka za "coveka"
    Vidim da nar i riba ne pomazu.. a mozda bi i pomogli al dzabe kad se druzina raspucala po restoranu.. a klinci pumpaju bez prestanka, vreme polako istice.. pritisak raste.. iskreno zao mi coveka.. al zamalo.
    STUDENTI POBEDJUJU !!
  • Nana

    15.05.2026 21:52
    Gde si Dačiću?
    Još uvek istražuješ ko je Oskar?
  • MILAN

    15.05.2026 21:43
    Dok ga menja predsednik stranke znači da nije ni trebao kao predsednik da prisustvuje samitu,a za partijske ili ti privatne posete šta narod Srbije pa briga da ga o tom obaveštavate i zamajavate.
  • E pa

    15.05.2026 21:29
    dačicu, vidiš li šta si uradio šefu sa idejom da daš ostavku?
  • Potemkin

    15.05.2026 21:27
    A ko mu daje doznake za "bolovanje"? Jel' 100%, povreda na radu
  • Lažžow Alekssadrović

    15.05.2026 21:25
    LAŽOVČINA
    Opet laže. Baš danas se razboleo.
    Otkazao je zbog situacije. Poteže veze da ublaži priču. Sprema možda i pomilovanje.
    Lažovčina.
    Lažovčina.
    Lažovčina.
    Lažovčina.
    Lažovčina.
    STUDENTI POBEĐUJU!
  • Дуле

    15.05.2026 21:22
    Засад прикривају оно за дрогу у АМБАСАДИ ,кад то исплива значи да га се ЗАПАД одриче-више им будала није од користи!
  • Robin hud

    15.05.2026 21:19
    Gotov je
    A pogled mu se gubi i daljini
  • Дуле

    15.05.2026 21:11
    Нисмо ми те среће!!!!!!!
  • Ivana

    15.05.2026 21:08
    Da nisu zdravstveni problemi nastali zbog predsednikove dijete, od trešanji i jagoda?
  • Restaurant

    15.05.2026 21:07
    Uvek on beži kad je neka frka.
  • x

    15.05.2026 20:32
    petrovacki caci
    Izvanredan izbor da ga menja,iako nije baš najjasnije po kom kriterijumu i u kojoj funkciji,iskusni privrednik i briljantni đak,partijski vožd zvučević,stvar je pod kontrolom,boljeg nema
  • Zidar

    15.05.2026 20:22
    Ajmo Joco minusi i skupljanje potpisa za Oskara-Sektu.
  • 501

    15.05.2026 20:13
    Ne znam
    Sve mi se priviđa da će sjutra da se pojavi tajno iz neke rupe na otvaranju Poljoprivrednog sajma u Novom Sadu.
  • Eto

    15.05.2026 20:12
    Kanda se pojavili oni snajperisti. Ali nisu strani nego.njegovih pajtosa. Pisao sam vam da ovaj nece videti zatvor jer ce ga stici njegovi.
  • Mirko

    15.05.2026 19:56
    Verovatno creva
    Pomislih savest, ali se setih da nju nema. Strah običan.. Sedimo na šolji danas...
  • Ssy

    15.05.2026 19:53
    Neočekivano
    Lep poklon za nastupajući vikend: vučić odustao od govorancije..
  • Ni

    15.05.2026 19:50
    Jel
    Zbog batine kafane?
  • mile

    15.05.2026 19:44
    evo plačem suza suzu stiže
  • Revanger

    15.05.2026 19:28
    H. Dž.
    ....ga namestio...?
  • Icerwq

    15.05.2026 19:28
    Ubilo ga sns paperje
    Dobio alergiju od sns paperja. Velike su pare u igri, a još veći i značajniji podaci i materijalni dokazi.... Nije lako.... Nije samo Hrkalović ta koja poseduje što-šta...
  • Protiv vlasti

    15.05.2026 19:26
    Za Narod
    Da nije zbog Medenog ? Hahahahaha
  • G

    15.05.2026 19:22
    G
    Uhapsiti ga i celu tu kriminalnu vrhusku
  • Nemus

    15.05.2026 19:18
    Sprem'te se, sprem'te sektaši!
    Sve je teže biti AV. Raspada se sve čega se latio! Horde zla koje je stvorio sada su van kontrole! Sunovrat je sve bliži, a đavo sada podvlači crtu....
  • Liqudator

    15.05.2026 19:03
    25 Maj dan mladosti
  • TsiBB

    15.05.2026 18:59
    Pitanje
    Da li je dotični kritikovao zaposlene da uzimaju previše bolovanja?
  • Zamenik zamenika

    15.05.2026 18:57
    Kakav je ovo nerad?
  • calibar

    15.05.2026 18:56
    tik tok tik tak tuk
    to se kod nas ne zove zbog zdravstvenog stanja nego prsoee
  • Bombon

    15.05.2026 18:56
    Pogledaj nas Bože.
  • Sigi

    15.05.2026 18:53
    NE dam virus mutirao ?.
  • Baki

    15.05.2026 18:53
    Daleko 2035...nije mi jasno odakle mu ideja da pravi tako daleke planove...
  • S56

    15.05.2026 18:40
    Dobra vest
    Neće nas gnjaviti i lagati? Hvala mu.
  • Ljuki

    15.05.2026 18:39
    Избег
    Слошило му се због Милића, мало да прилегне док му се не спусти притисак
  • XzX

    15.05.2026 18:18
    Baš šteta
    Nenadoknadiv gubitak za javnost. Trebalo je da govori u "Ložionici". Pošto je on vrhovni ložitelj, mesto je više nego idealno za govoranciju o budućim avionima, kamionima, nakazama na vodi, novim prugama gde vozovi saobraćaju svaki drugi dan itd.
  • Čičak

    15.05.2026 18:14
    Čuj, sad mora da pegla situaciju u MUP-u, pa nema vremena
  • StariVujadin

    15.05.2026 18:12
    Dabogda znaš već šta!
  • Robot

    15.05.2026 18:08
    Hahahhaa
    Uplašio se.
    Više nigde se neće pojaviti najavljen. Samo iznenada i nenajavljeno.
  • Zoka

    15.05.2026 18:05
    Sta mu je?
  • Bananamen

    15.05.2026 18:02
    Oce coveku malo da se slosi kad laze od kako se rodio, pa tako po ceo dan preko 50 godina. Izmori te to.
  • Aleksandar

    15.05.2026 18:01
    Vući se
    Poplašio. Opet. I opet će izmisliti neki atentat. Panika u mafiji. Vućević će ga eliminisati. Zato nikada ne sme u novi sad. Plaši se vući vućevićevog klana.
  • sale

    15.05.2026 17:58
    Šta je oskaru,šta ga boli?Možda je kao onomad,kada se naprasno razboleo u Americi.A razboleo je se što za njega nije bila ni hoklica.Izgleda da je ista bolest.
  • Aleksandar

    15.05.2026 17:56
    Odgovor
    Boli ga glava od njegovih kriminalaca što se međusobno ubijaju i nanose mu negativan publicitet a treba da mu čuvaju na silu rejting koji je u padu.
  • Mojsije

    15.05.2026 17:55
    Ju ju
    Kako ce podneti to sto nece drzati monolog?
  • Particulare matter

    15.05.2026 17:53
    Crna Gora na dobrom putu ka EU, SNS tajkun ubio SNS kriminalca, načelnik policije saučesnik, FBI traži Kineske špijune, ukinuta sredstva iz EU zbog blokiranja pravde u Srbiji, ništa ne ide rusko kineskom gubernatoru Srbije.
  • Trlababalan

    15.05.2026 17:52
    A Juronjuz kupuje N1,Novu....A načelnik policije sakriva leš sa mafijašima iz restorana koji drži bata....A posle dva dana premijer ruča baš na tom mestu...Auuu brate stvarno da ti poraste pritisak na 220 sa 150. Mislim da je bolovanje opravdano.
  • Nikola

    15.05.2026 17:51
    Kontrola u L.L.?
  • Mika Liman

    15.05.2026 17:51
    Lek za tetku
    I meni bi pozlilo posle ovakvih vesti
  • Zguba

    15.05.2026 17:45
    .
    Pozlilo mu mukici zbog Milića
  • jao

    15.05.2026 17:43
    nije valjda da se umorio, ne moze da prica? sta ce to biti
  • Dr Feel-Ud

    15.05.2026 17:42
    Znam da je fol, ali bi voleo da je nešto neizlečivo skopčano sa višemesečnom patnjom
  • Skala

    15.05.2026 17:40
    Okršaj kod av korala!!To ga boli!!
  • Studenti pobedjuju!

    15.05.2026 17:36
    A jel to stanje ima veze sa hapsenjem policajca, tj kriminalca Milica koji je bio njegov savetnik u borbi protiv korupcije?! Vucko piramida se ruzi! Gotov si! Robijaaa!
  • Cubi

    15.05.2026 17:34
    Krali ste i sad doslo na naplatu, tako to ide kad se uvalis do grla u kriminal
  • Aleksandar

    15.05.2026 17:27
    Nikada istinu nisu izgovorili
    U životu. Mafija lopovska. Zdravstveni problem- baš. Mafijaška posla. Isto kao majami prošle godine.
  • Jovana

    15.05.2026 17:27
    Jel to ona Suzana što mu otimala čašu kad je bio pijan ?
  • Neko od gore vidi sv

    15.05.2026 17:24
    Aha....znači radnici u industrijskim zonama da ne idu na bolovanje, a on može otkazati program. .. momentalni otkaz...
  • Musaši

    15.05.2026 17:18
    Opet ima nervni slom...
  • Ha ha

    15.05.2026 17:10
    Ako
    Si politicar onda si strucnjak
  • zztop

    15.05.2026 17:06
    Men'se čini da kad preCednik nešto ne može onda ga po ustavu menja preCednik/ca skupštine a ne tamo neki koga on odabere ... ili to za ovaj bizMis skup nije važno ...
  • Zanovetalo

    15.05.2026 17:04
    Ma kakva bolest?
    On je covek od celika.Njega drzi i celici rad i samopregor.Ako bi prestao da radi i stvara, to bi vec bilo kriticno.
  • Limeni

    15.05.2026 17:02
    Opa
    Nije li mu se slošilo jer je Milke traljavo uklanjao dokaze???
  • sve moj do mojeg

    15.05.2026 17:02
    menjace ga veliki biznismen vucevic
  • Čistač

    15.05.2026 16:57
    Vera. Net
    O bože, možeš ti to, uradi i spasi narod svoj. Just doit.
  • Plaćač poreza

    15.05.2026 16:50
    Ukratko o malom dedinjskom ubistvu među SNS prijateljima.
    Srbija, osim manifestaciono: grb, zastava, himna, stolica u UN i reprezentacija u fudbalu , ne postoji kao organizovana država.
    Srbija je privatni mafijaški brlog braće Vučić pod patronatom KGB i u kineskim finansijskim makazama. Ovaj čovek ne može više da predstavlja Srbiju.
  • Zamenik

    15.05.2026 16:49
    Zar
    Zar nije normalnije da ga zameni neko iz vlade RS, a ne šmokljan, predsednik partije?
  • Veca

    15.05.2026 16:47
    Umor
    Ljudi moji i ja se cudim da je i do sada mogao toliko da se po javljuje i prica
  • Gojko

    15.05.2026 16:44
    Najbolje da se spakuje i pobegne iz zemlje, sad kad se otkrilo da su mu savetnici iz policije u sprezi sa mafijom i ubicama.
  • Cobra

    15.05.2026 16:42
    Povod
    Razboleo se od Veselina...
  • MIlka

    15.05.2026 16:40
    Ajoj
    Da nije i on uhapšen?
  • CCCC

    15.05.2026 16:39
    Nije nego
    Posle obracuna OKG
    - uhapsen nacelnik policije
    - direktor policije otiso na blovanje
    - ministar policije u misjoj rupi
    - preCedniku se slosilo
  • dd

    15.05.2026 16:30
    Uzeo je bolovanje?
  • Vasa Ladacki

    15.05.2026 16:30
    Mora neki vuk.... Vučić, Vucevic, Vucicevic, Vukelic
  • Aleksandar

    15.05.2026 16:29
    Mora da pegla oko Milića
  • Mile

    15.05.2026 16:25
    Slošilo mu se zbog Baje, Bosketa, Milića, Veljovića....

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna