Predsednik Srbije Aleksandar Vučić otkazao je danas zbog zdravstvenih razloga učešće na Biznis Samitu 2026, koji je u Beogradu organizovao Juronjuz Srbija.
.......svih 120 komentara u ovom momentu i ne pročitah ni jedan komentar u odbranu SNS, Vučića i Vučevića, a botovi rade li rade.....danonoćno. Doduše beše nekoliko neutralnih komentara. Botovi, samo vi udrite......nećete još dugo.
Zanima me u kakvom obliku menja Vucevic Vucica? Posto u ulozi predsednika ne sme, zato sto je Vucevic pali premijer, a ne zamenik predsednika. U ulozi stranke Vucic nije niko, a Vucevic vedri i oblaci, tako da to nema apsolutno smisla.
Normalno je uzeti bolovanje kad si bolestan. Vucic koliko radi dobro da moze da izdrzi. Ranihe bi Tadic otisao na odmor u Hrvatsku, Kostunica bi isao na bolovanje zbog kucnih ljubimaca, a ni jedan ni drugi nista nisu radili, a primali silne nagrade koje su sami platili. Umalo da zaboravim Djikija setao placenu nagradu za menadzera Balkana 6 meseci na svim jutarnjim programima. Nikada se Srbija nije ovoliko izgradila za kratko vreme. Sraca pa "studenti" i bivsi lopovi nece nikada doci na vlast inace bi sve pokrali. Zato ima ovoliko protivnika Vucica, sada ne mogu vise da kradu i da lepo zive od nerada, a narod bio bez posla i para pa jr bilo lako lagati. Posle Vucica i njegove izgradnje tesko da ce bilo koja vlast moci da pljacka nekaznjeno.
Ma sigurno mu je loše,svi ti verujemo,kao kada si kao "Aleks Vuči " hteo nepozvan da uđeš na Mar A Lago kod Trampa! Pa posle tebe što ti pozli(kao)onomad,pozli i Daretu Glišiću(kao),pa Dačiću (kao)...i posle 3 dana igrate Užičko kolo...moj pradeda vam ne veruje kaže Radikali su izazvali prvi svetski rat,drugi...izazvaće i treći. U pravu je!!!Nestanite više i pustite ovu mladu decu da vode Srbiju,ne mogu biti kvarni kao vi koji gospodarite ovom našom zemljom,našom,a ne vašom kao što ste umislili!!!Sad ti opet pozlilo!!!Grohotom se smejem što reče tvoj Radikalski tata,Šešelj!!!
Prije ce biti da izbjegava da odgovori na neprijatna pitanja o enormnom zaduzivanju drzave za svoje stetocinske poslove sa ogromnim gubicima po Srbiju, i da izbjegne odgovore, jer se sve sakriva " poslovnim tajnama"!.i presednika drzave zamjenjuje presednik stranke, umjesto da to bude premijer vlade!!!
Srbija je u jami. Tama i pakao su Srbima kao dobar dan. Zato ne ocajavajte, gledajte uvek na svetlu stranu zivota. Cak i za Srbe ima (mozda) spasa! Maybe !!?
Kaže komentator naučite od Hrvata zajedništvo. Pa u Hrvatskoj je Ivo Sanader završio u zatvoru! Učićemo od komšija, naročito od Mađara kako se rešava problem kada državu preuzme neko ko umišlja da je važniji od celog naroda i države! Dokle više ta lažna priča o patriotizmu?! To nam prodajete već 40 godina a zemlja nikada siromašnija i u težem položaju, opljačkana, rasprodata, podeljena. Raspišite izbore pa da mladi koji su iskreni rodoljubi mogu da krenu da grade na ruševinama koje ste im ostavili!
Slošilo se čoveku. Šok za šokom. Još se nisu oporavili od gubitka 5 tona vutre u Konjuhu, sad opet gubitak 500.000 bensedina. Još se na to i pobiše pajtosi u restoranu… Teški dani za SNS.
Prvo 5 t ( znate čega) ,pa 500 000 ( bensedina, ako neko nije čuo) , pa svađe distributera, pa ubijanje međ distributerima i pored mirovne misije iz vrha ( znamo kog vrha)...
Vama bi bilo dobro?
Vučić ne želi biti poslednji govornik.....a i nova afera njegovih bliskih saradnika Milića izašla iz stroge tajnosti,sada sprema ,,odbranu,,i verovatno otkriće da su u sve umešani tkz blokaderi,tj.studenti...
Od kuda i kakvi smo to ljudi Srbi da se mrzi legalno izabrani uspješni i u svijetu PRIZNATI PREDSJEDNIK DRŽAVE SRBIJE-na izborima se mijenja predsjednik a ne na ulici-većina narodne volje se mora poštovati ako smo pametni i demokratski svijesno ljudi u suprotnom loša slika našeg naroda ide u svijet-naka nam je bog na pomoći mada sumnjam ???
Ovo je vrhunac...koja drzava...banana...ubijaju se i rave svi ludi..sramota koje smo drustvo...a ministar ni ne pomislja na ostavku...daj bre dokle vise...sklonimo ovaj olos
Ne trabunjajte vise! Napredak je :sloga, ujedinjenje i zajednistvo. Naučite nesto od hrvata, iako gresni i osudjeni, brane jedan drugoga, a mi na pravdi boga osudjujemo nedokazano. E moj srbine, kud vodi taj put....
Kako li će forum bez njega.Da ga nije slučajno pozvao brat Si na konsultacije u vezi trampa pa ne može na forum.Mislim da on sa ekipom sprema bežaniju samo još nezna gde.Spreman mu bio dubai kinta tamo nekretnine tamo ali " vruće" zbog iranaca.Kanda ga neće niko možda neki paragvaj.....
Ne mogu da verujem koliko smo prosti i bez kulture izražavanja, a svi misle da bi bili bolji u svemu od onih drugih. Stalno se delimo, radujemo tuđoj nesreći, rugamo..Država je trenutno u dešavanjima koja su mnogo godina ranije planirana i sami smo potpisnici tih planova. Oko 170 zemalja je svojevremeno potpisalo smanjenje populacije, znači smrt dela svog stanovništva..Ljudi umiru na sve strane, gomila nasilnih smrti, povreda..Prisustvujemo nekim za obične ljude neočekivanim promenama, ali ljudi smirite se, skoncentrišite se, budite pažljivi prema drugima, nemojte se mrzeti, volite male stvari, radujte se sitnicama, ako, samo budite pozitivni, trpeljiviji prema drugima, život je bolji,ako smo mi bolji.Nemojte se mrzeti i deliti, nemojte trošiti život na grubosti, krađe i laži, to ne vodi dobru i večnoj slavi..
“Biznis samit” kako to gordo zvuci… a kad pogledaš sastanak švercera polovnih krntija, programerskih daktilografa i nalupaca pesticidima zagađenog voća.
Vidim da nar i riba ne pomazu.. a mozda bi i pomogli al dzabe kad se druzina raspucala po restoranu.. a klinci pumpaju bez prestanka, vreme polako istice.. pritisak raste.. iskreno zao mi coveka.. al zamalo.
STUDENTI POBEDJUJU !!
Dok ga menja predsednik stranke znači da nije ni trebao kao predsednik da prisustvuje samitu,a za partijske ili ti privatne posete šta narod Srbije pa briga da ga o tom obaveštavate i zamajavate.
Opet laže. Baš danas se razboleo.
Otkazao je zbog situacije. Poteže veze da ublaži priču. Sprema možda i pomilovanje.
Lažovčina.
Lažovčina.
Lažovčina.
Lažovčina.
Lažovčina.
STUDENTI POBEĐUJU!
Izvanredan izbor da ga menja,iako nije baš najjasnije po kom kriterijumu i u kojoj funkciji,iskusni privrednik i briljantni đak,partijski vožd zvučević,stvar je pod kontrolom,boljeg nema
Dobio alergiju od sns paperja. Velike su pare u igri, a još veći i značajniji podaci i materijalni dokazi.... Nije lako.... Nije samo Hrkalović ta koja poseduje što-šta...
Sve je teže biti AV. Raspada se sve čega se latio! Horde zla koje je stvorio sada su van kontrole! Sunovrat je sve bliži, a đavo sada podvlači crtu....
Nenadoknadiv gubitak za javnost. Trebalo je da govori u "Ložionici". Pošto je on vrhovni ložitelj, mesto je više nego idealno za govoranciju o budućim avionima, kamionima, nakazama na vodi, novim prugama gde vozovi saobraćaju svaki drugi dan itd.
Poplašio. Opet. I opet će izmisliti neki atentat. Panika u mafiji. Vućević će ga eliminisati. Zato nikada ne sme u novi sad. Plaši se vući vućevićevog klana.
Šta je oskaru,šta ga boli?Možda je kao onomad,kada se naprasno razboleo u Americi.A razboleo je se što za njega nije bila ni hoklica.Izgleda da je ista bolest.
Crna Gora na dobrom putu ka EU, SNS tajkun ubio SNS kriminalca, načelnik policije saučesnik, FBI traži Kineske špijune, ukinuta sredstva iz EU zbog blokiranja pravde u Srbiji, ništa ne ide rusko kineskom gubernatoru Srbije.
A Juronjuz kupuje N1,Novu....A načelnik policije sakriva leš sa mafijašima iz restorana koji drži bata....A posle dva dana premijer ruča baš na tom mestu...Auuu brate stvarno da ti poraste pritisak na 220 sa 150. Mislim da je bolovanje opravdano.
A jel to stanje ima veze sa hapsenjem policajca, tj kriminalca Milica koji je bio njegov savetnik u borbi protiv korupcije?! Vucko piramida se ruzi! Gotov si! Robijaaa!
Men'se čini da kad preCednik nešto ne može onda ga po ustavu menja preCednik/ca skupštine a ne tamo neki koga on odabere ... ili to za ovaj bizMis skup nije važno ...
Ukratko o malom dedinjskom ubistvu među SNS prijateljima.
Srbija, osim manifestaciono: grb, zastava, himna, stolica u UN i reprezentacija u fudbalu , ne postoji kao organizovana država.
Srbija je privatni mafijaški brlog braće Vučić pod patronatom KGB i u kineskim finansijskim makazama. Ovaj čovek ne može više da predstavlja Srbiju.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Vučić zbog zdravstvenog stanja otkazao učešće na Biznis samitu, menjaće ga Vučević
Autor: Beta
Info
•15.05.2026.
•16:17
Komentari 122
zoki
Bata
Slucajni Prolaznik
STUDENTI POBEĐUJU
Konj
Kole
Saša Majdanpek
...
Lazi i kratke noge
Ghost
Slobodan
Mile
Petar
Neša
Vama bi bilo dobro?
Petar
Srb
Lummel
Rale
Žeks
Ns man
Robitko
Zorana
Nije te mrzelo
Gogolj
... opet ja ...
nadalin50@gmail.com
Vv
Mirko
Mimi
XzX
Gojko
Zapravo
Studenti pobedjuju
H
Voja
Prolaznik
Gaga
Nena
Ljuki
Gagi
Petar
zztop
Srba
Mega 3D ultra
Dragojlo
Kriminalna kula od karata se ljulja na sve strane!
Iznoguf
Sloba
Милисав
Milan
STUDENTI POBEDJUJU !!
Nana
Još uvek istražuješ ko je Oskar?
MILAN
E pa
Potemkin
Lažžow Alekssadrović
Otkazao je zbog situacije. Poteže veze da ublaži priču. Sprema možda i pomilovanje.
Lažovčina.
Lažovčina.
Lažovčina.
Lažovčina.
Lažovčina.
STUDENTI POBEĐUJU!
Дуле
Robin hud
Дуле
Ivana
Restaurant
x
Zidar
501
Eto
Mirko
Ssy
Ni
mile
Revanger
Icerwq
Protiv vlasti
G
Nemus
Liqudator
TsiBB
Zamenik zamenika
calibar
Bombon
Sigi
Baki
S56
Ljuki
XzX
Čičak
StariVujadin
Robot
Više nigde se neće pojaviti najavljen. Samo iznenada i nenajavljeno.
Zoka
Bananamen
Aleksandar
sale
Aleksandar
Mojsije
Particulare matter
Trlababalan
Nikola
Mika Liman
Zguba
jao
Dr Feel-Ud
Skala
Studenti pobedjuju!
Cubi
Aleksandar
Jovana
Neko od gore vidi sv
Musaši
Ha ha
zztop
Zanovetalo
Limeni
sve moj do mojeg
Čistač
Plaćač poreza
Srbija, osim manifestaciono: grb, zastava, himna, stolica u UN i reprezentacija u fudbalu , ne postoji kao organizovana država.
Srbija je privatni mafijaški brlog braće Vučić pod patronatom KGB i u kineskim finansijskim makazama. Ovaj čovek ne može više da predstavlja Srbiju.
Zamenik
Veca
Gojko
Cobra
MIlka
CCCC
- uhapsen nacelnik policije
- direktor policije otiso na blovanje
- ministar policije u misjoj rupi
- preCedniku se slosilo
dd
Vasa Ladacki
Aleksandar
Mile
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H