Autor: 021.rs

Info
16.05.2026.
12:05 > 12:10
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da telo nestalog A. N. još nije pronađeno, a zbog kog je uhapšen dojučerašnji načelnik beogradske policije Veselin Milić.
  • Musa kesedžija

    20.05.2026 11:30
    Сладолед
    Да нису то ови студенти што хоће да уче господине председниче.
  • Dogdor Bob

    19.05.2026 09:23
    Ubiven...
    ...pa nestao. Kakav Hudini.
  • Zvalavi iz Bugojna

    18.05.2026 10:08
    Kaze "sva ubistva resena?". Ko je onda ubio Curuviju? Olivera Ivanovica? Itd., itd.
  • Ceca

    17.05.2026 17:39
    Još nije nađeno telo
    Kako vas nije sramota da toliko lažete,telo je nađeno odavno a sve ostalo što sledi će biti zamlaćivanje Vučićevo.
  • Steva

    17.05.2026 09:06
    ovde jebe lud zbunjenog
    I šta sad ? sad ćemo da čekamo da počnu da sa bagerima kopaju po gudurama srbije i da "traže telo" isto kao u slučaju Danke.
  • Vera

    16.05.2026 23:53
    A gde je Belivuk?
    Samo pitam, da li je Belivuk i dalje u zatvoru? Kad neko "nestane" prva asocijacija mi je Belivuk, ne znam zašto? Ko njima ( policiji) može da veruje? Taj je znao kako da se reši problem kad treba da neki ljudi "nestanu" pa..... možda je i dalje "koristan" matičnoj kući, što bi se odrekli tako sposobnog čoveka da trune u zatvoru a treba im onoliko, kanda su počeli i međusobno da se tamane?
  • Limar

    16.05.2026 22:05
    U Srbiji je normalno da nista nije normalno
  • Дуле

    16.05.2026 19:16
    МУЉАЧИНА
    Нађен-није нађен!?Па кога су нашли поред пута???????
  • Ljubex

    16.05.2026 17:51
    Ona dvojica snajperista sto su izgubili ranceve sa eksplozivom sakrili telo ili kod Kanjize ili su ga odneli setaci sa Kosova.
  • Particulare matter

    16.05.2026 17:47
    Diktator Srbije teško uspeva da sakrije sopstvenu paniku i sada pokušava da svoj bes iskali na svojim crnogorskim kolegama kriminalcima koji su objavili detalje obračuna unutar njegove mafije. I sada opet cela Crna Gora postaje neprijatelj zato što je jedan kriminalac iz Crne Gore objavio ono što je on mislio da može da zataška. Njegova maska je potpuno pala, a to da on sada ponavlja kako nije diler, nije lopov i nije ubica, deluje sasvim neprocenjivo. Baš je pukao i to se golim okom vidi.
  • Дале

    16.05.2026 17:34
    Богу хвала, председник је добро, а колико јуче био је болестан толико да није могао присуствовати форуму
  • Gv

    16.05.2026 17:28
    Cuvari
    Koga policija cuva u cacilendu. Gde niko ne sme da udje kao da je otcepljena teritorija od Srbije. Specijalni papiri nije smela ni javni tuIlac da udje.
  • Zbuki

    16.05.2026 17:28
    Moze li neko da objasni u 2 recenice sta se ovde desava? Ko je ubijen, ko je s kim bio u restoranu, kakve veze ima s tim nacelnik policije, cije telo traze, otkud znaju da je ubijen ako nema tela, otkud andrej vucic u celoj prici....
    Dnevno 20 vesti na ovu temu, a sve neke poluinformacije
  • Era

    16.05.2026 17:26
    Stanje u ISTITUCIJAMA
    Policija je jedna od najvaznijih istitucijama u Drzavi, hteli mi to il ne priznati odavno je trebalo sprovesti cistku po vertikali u policiji stanje je neodrzivo da ne govorimo o neresenim ubistvima otmicama i ostalim desavanjima gde su ama bas u svim ucesnici policajci i rukovostvo metlu je potrebno sprovesti do nanizih rukovodilaca u ispostavama .....
  • Jeca

    16.05.2026 17:17
    A ni Evu.
    Zna se gde, ko su šta je... i ne vrate Evu. Nije ni punoletna.
  • Gljivorad

    16.05.2026 17:13
    Mrtav 'ladan 2. deo
  • Citalac

    16.05.2026 17:00
    Vucic je u stvari nasao telo ali je u tako gadnom stanju da on nece da nam pokaze da nas spasi stresa. Hvala ti predsednice.
  • beca

    16.05.2026 16:34
    Čudni su iz sns sekte
    Izgleda da u sns sekti nema nikoga normalnog. Ili su kriminalci ili ćaci!
  • Gaga

    16.05.2026 16:23
    Ko sve zna , valjda zna i gde je telo
  • novosadjanka

    16.05.2026 16:07
    Siguran u sebe, hteo izbore? Zasto se uopste bavimo gde je telo kriminalca, koga briga?!
  • Петар Милатовић

    16.05.2026 15:52
    У Србији више нема криминала .међу становништвом јер је сав криминал преузела полиција и држава.
  • Šiki

    16.05.2026 15:52
    Ubistva
    Neće nikad ni da se pronađe, to kriju profesionalci,kao i malu Danku
  • Studentres

    16.05.2026 15:48
    Alo, alo
    @Baron iz Minhena
    Od prvog dana Vučevića zovem her Flik
  • Блек

    16.05.2026 15:44
    @Вајт
    Ако је за тебе лаж покосовски циклус песама, онда је по-загорски циклус песама еталон мера за лаж на планети. Тисућљетњи краљеви загорски итд.
    Иначе од овога ништа друго нисам ни очекивао. А осим тога, зашто нико не прича да је у ресторани било 50-ак гостију, од раније познатих полицији. Шта су они радили тамо??
  • Brundo

    16.05.2026 15:40
    On se smatra nestalim dok se ne nadje telo a Danka Ilić se smatra mrtvom iako telo nije nadjeno?!Kako sad to?
  • Zebra

    16.05.2026 15:22
    Ozdravio? Gde zapelo sad? Ne znaju gde su zaturili telo?
  • Brundo

    16.05.2026 15:18
    SAJ traži telo?!Hahaha.Nije ni čudo što je broj pripadnika SAJ prepolovljen.Kako može telo mrtvog da nestane?Živ čovek nestaje.Pitajte svedoke iz restorana šta je bilo.Bilo je tu dosta prisutnih kad je počeo revolveraški obračun dva člana SNS.A što se ovog nastradalog tiče smatram da nam sad više ništa ne duguje.Sad smo kvit.Taj je dovodio batinaše da tuku djake i studente.
  • MarijanaNS

    16.05.2026 15:10
    Znači vrh policije Republike Srbije spaljuje leševe na auto-putu.
    A dotični ubijen u batinom restoranu.
    Živela Srbija.
  • Ahab

    16.05.2026 15:09
    Sta veli dahija cipuljicki "sva ubistva resena", a?!
    KO je mustro ubio Olivera Ivanovica?
    KO je ubio Cvijana?
    KO je ubio Jelenu Krsmanovic?
    Samo ti lagi i dalje...
  • Plaćač poreza

    16.05.2026 15:06
    Ovaj čitav politički sistem podseća na manično depresivne epizode.Stalno se priča:''Odlično smo,propadosmo'',''Biće nam zlatno doba,biće nam tesna groblja''.Stalno ide amplituda gore dole. U prirodi nekih društvenih bolesti je da se periodi između amplituda smanjuju tako da je onaj koji je mesec dana bio maničan,a mesec dana depresivan,sada je 15 dana maničan,pa je 15 dana depresivan,pa je 7 dana maničan,pa sedam depresivan. Naš politički sistem podseća na bolesnika koji je daleko odmakao u bolesti.Kod nas se sada manično depresivne faze smenjuju na dnevnoj bazi. To zaista na ljude deluje razboljevanjem. Čoveku je potrebno bez obzira što živi na vodi,bez obzira što je ishod ljudskog života isti,ali čovek da bi živeo potrebna mu je neka sigurnost na neki rok. Svakog dana se buditi sa zlatnim dobom,a zaspati sa strahom da će nam groblja biti mala,ne može pojedinca slabog duha dan drži zdravim.On mora da pukne.To ne može da se izdrži.Ti periodi postoje.Vučić ide u pravcu toga da će u 10 biti zlatno doba,a u 11katastrofa,u 12 platinasto doba.Ide u tom pravcu da će periodi između amplituda da se smanjuju.On ide stvarno ka potpunom razboljevanju naroda.Ljudi ne mogu da izdrže ove stvari,neki ljudi mogu,ali većina ljudi ovo ne može da izdrži i gubi svaku orijentacija. 90% penzionera nema pojma dal' je u zlatnom dobu ili katastrofi.Nema pojma gde se nalazi.Dal' je ovo zlatno doba u kome mi cvetamo,ili je to doba u kome ćemo se smrznuti i umreti od gladi.
    Ovo sve uništava duh ljudima
  • Joče

    16.05.2026 15:04
    Pobiše se dva kriminalca.
    Država se digla na noge.
    Zašto?
    Predsednik najavljuje zakone.
    Zašto?
    Hajde botovi, zašto?

    Btw, ne plašite se, sve će vas Vođa povesti u avionu. Nikog neće zaboraviti.
  • Deda divnih unuka

    16.05.2026 15:04
    Dva puta je dva puta
    Našli su ga samo jednom, a mora dva puta, da bi sigurno bio pronađen. Drugi put su ga malo bolje sakrili.
  • Zorica

    16.05.2026 15:00
    Nikad u novijoj istoriji Srbije, zahvaljujući predsedniku Vučiću, cena kokaina i trešnji je ista.
    Hvala predsedniče.
  • Liman

    16.05.2026 14:54
    Pa jeste smanjen za 5 % vise nije 200% nego 195%.
    I tih 5% je smanjeno samo zbog protesta
  • Milana

    16.05.2026 14:54
    Laz na istinu
    To izjavljuje posto je vec bila objavljena vest da je zapaljeno telo kod Simanovaca pronadjeno.Da li ce ga jednom proglasiti javno za najvecu lazovcinu u istoriji Srbije? Zao mi je onog dela srpskog naroda koji mi bezrezervno veruje. Iskreno mi je zao sto moj narod pravi budalama.Zao mi je i onih koji misle da im je jedini izlaz da cute i zmure na ovakve strasne stvari.Njega mi nije zao, jer on to radi svesno. “ 100 za jednoga” je broj koji je porastao na vise miliona za samo njega jednog.
  • Ja

    16.05.2026 14:52
    Zasto se tri dana cutalo?!
    I onda procure info.
    I onda batin restoran?!
    I onda tzv. premijer sutradan ruca u tom istom restoranu..?!
    I onda nacelnik policije saucesnik, sedi za istim stolom sa kriminalcima…
    I……
  • Imre

    16.05.2026 14:50
    SNS

    Srpska
    Narkodilerska
    Stranka

    Za našu decu.
  • Sima

    16.05.2026 14:44
    Telo je pronadjeno ali nece biti pronadjeno dok je on na vlasti..samo nek se polako urusava kriminalna hobotnica sad ih treba pritisnuti do kraja i istisnuti do pobede..
  • Vukska

    16.05.2026 14:33
    .
    A gde je telo male Danke za koju si prvi rekao da je ubijena?
  • Miko

    16.05.2026 14:15
    vučić je u obraćanju rekao da je kriminal smanjen za pet odsto, kao i da su rasvetljena sva teška ubistva i ubistva u pokušaju. Em laže em nije nadležan.
  • Tužnjikavi

    16.05.2026 14:09
    telo
    zašto telo, možda je čovek (telo) živ(o)?
  • /

    16.05.2026 14:02
    /
    znaci da je samo zbog higijene cistio batin prijatan restoran
  • Đorđe

    16.05.2026 14:00
    Nisi rekao najbitnije, čije telo je pronađeno?
  • Savica

    16.05.2026 13:59
    Ja ne verujem sta ovaj prica...
  • Penzioner

    16.05.2026 13:59
    Jesam glaso za tebe, i glasaću sa 138 godina.
    Al mi nije jasno, zašto zbog jednog ubijenog kriminalca se hapsi i smenjuje pola policije?
    Nije valjda taj kriminalac toliko bitan?
  • /

    16.05.2026 13:59
    /
    ipak se menja vlast cim su pocele likvidacije
  • White

    16.05.2026 13:57
    Evo ga, mutivoda, naprasno "ozdravio" pa opet kren'o da laze ko pokosovski ciklus pesama.
    Druze, mani se vise istraga i uticaja na sve od baba sere do premijera.
    Vidis na sta si drzavu napravio.
  • Darko

    16.05.2026 13:48
    Zamisli
    Zamisli sad situaciju da se u USA negde pobiju vodje klanova pobiju i da Tramp drži konferenciju za štampu ,ja nemogu da zamislim osim ,ako nije sam ili njegova rodbina umešana zar ovaj Av av stvarno misli da su svi naivni kao njegovi sledbenici kojima je najdalja destinacija u životu bila neka banja na vaučere u srbistanu...
  • zztop

    16.05.2026 13:48
    Film MRTAV LADAN ponovo na repertoaru SNS propagande ...
  • Baron iz Minhena

    16.05.2026 13:41
    Rene Diboa
    Ova obracanja me sve vise podsecaju na legendarnog Renea iz ALo, Alo kada ga Madam Edit nadje sa nekom od devojaka. Znaci on je Rene, a mi smo naivni kao Edit, LeKlerka nema para dana. I svi ostali likovi su tu, samo ih treba prepoznati.....
  • Mihajlo

    16.05.2026 13:40
    -
    Ala je ovo providno...
  • Milan

    16.05.2026 13:32
    Gutaj Srbijo. Prska On.
    Ne veruj svojim očima, već Njegovim.
    Ne veruj svom praznom stomaku, već Njegovim rečima.
    On je Taj.
  • Nisi

    16.05.2026 13:32
    nadležan pa je beznačajno šta god da kažeš. Zašto nadležni ministar dačic se nije pojavio pred medijima da dà zvaničnu izjavu za javnost? Kažete da je na redovnoj lekarskoj kontroli!!??? Pa vec nekoliko dana mu traje ta "kontrola"!! Srbija živi seriju "Lud, zbunjen, nenormalan."
  • Ana

    16.05.2026 13:26
    zar ti nisi bolestan?
    A da organizovala US ambasada a ti tamo ne smeš.
    I šta je tebi slažeš, kao meni "dobar dan"
  • Oliva

    16.05.2026 13:24
    U neverici . Isto kao i ostali što komentarišu
    Čije je telo onda pronađeno juče?
    Seju se leševi po Srbiji?!
    Ili je ipak pronađeno ali vučko prespavao vest?!
  • Obri moj

    16.05.2026 13:18
    Laž
    Telo je pronađeno, opet obmanjuje javnost kao i za nadstrešnicu!
  • zztop

    16.05.2026 13:17
    Odneli telo a ostavili čaure i krv , koja nestručnost - dva dana se ćutalo o svemu i onda krenuli da traže a sad nam se i forenzičar vučić obratio sa svežim lažima ... u srbiji je sve moguće ...
  • Teča iz Kanade

    16.05.2026 13:16
    I bolestan mora da nam se obrati, nema niko drugi iz ministarstva policije! Hvala predsednice sto rizikujes svoje zdravlje zarad nase informisanosti!
  • Boro iz Pobede

    16.05.2026 13:13
    Sta prica ovaj covek, kakve on veze ima sa ovim sto prica? On nikako da prestane da se oseca kao da sedi u kafani sa ekipom pa pretresaju sve moguce teme sela!
  • Dragan

    16.05.2026 13:02
    Ubistvo na Senjaku
    Znaci on vodi istragu,zanimljivo
  • Igor

    16.05.2026 12:54
    Pa, čije je izgorelo telo nađeno?
  • pajo patak

    16.05.2026 12:47
    ajde:
    Vučić je u obraćanju rekao da je kriminal smanjen za pet odsto, kao i da su rasvetljena sva teška ubistva i ubistva u pokušaju.
    A Iljif i Petrov davno rekli: postoje laž, velika laž i statistika.
  • C16

    16.05.2026 12:46
    Да ли Србија
    има једну инститицију да је овај лик није узрпирао!? Ало Дачићу!!!!
  • Zokan

    16.05.2026 12:46
    Čovek koji ne greši
    Ako je predsednik rekao da nema tela, onda nema tela. Ako rekao da je kriminal smanjen za 5 posto, smanjen je, ako je rekao da su rešena sva teška ubistva, rešena su, ako je rekao da samo nadstrešnica nije adaptirana, nije adaptirana, ako je rekao da je ugušena obojena revolucija, ugušena je, ako... Ne valja što niko više ništa ne veruje.
  • Citalac

    16.05.2026 12:44
    Obraćator se obraćnuo. Malo mu je bolje pa nije mogao da izdrži.
  • Nikola

    16.05.2026 12:44
    Kako to kada vesti, cak i prorezimske, javljaju da je telo Nesovica pronadjeno. Vesti su od juce. A Vucic je juce javio da zbog zdravstvenog stanja nece biti na biznis samitu i menjace ga Vucevic. Izgleda da Predsednika drma temperatura ili je mozda neka druga bolest pa mu se prividja?
  • Milan

    16.05.2026 12:43
    Krenuli sa zataškavanjem polako, odjednom ispario leš.
  • Gajo

    16.05.2026 12:40
    Koga Oskar uzme u zaštitu...
    ...jasno je o čemu se radi.
    Mafijaškim rečnikom je rekao - nema tela, nema dela.
  • Случај

    16.05.2026 12:37
    Како онда зна да је мртав? И шта каже, чији је кафић? Јесу и то само приче? То нема везе са отказивањем ложења народа неки дан?
  • Milos

    16.05.2026 12:31
    Lalo Legendo
    @Lalo bas tako, svako jutro se ON pita "Sta bismo mi bez mene"...Ali kako kaze pesma Sase Matica - nicija nije do zore sjala, jednom si samo naivna b***la, pa onda lutas, k'o bez duse :)
  • NSadjanin

    16.05.2026 12:29
    Znaci to telo su preimenovali, jer im vise odgovara da ne nadju telo.
    Juce se razboleo da mozgaju kako da rese zavrzlamu

    Svi propevali, nasli pasose, pare, telefon prekoputa, auto...nista nisu krili. Ali su telo bas resili. I nece da kazu gde je, a sve priznali vec.

    Lazovi i kriminalci sve.
  • Mile

    16.05.2026 12:28
    Zašto bi se on javljao ovim povodom, osim ako nije upetljan?!
  • Raspisi Izbore

    16.05.2026 12:28
    KukAVice
    Mucno i besmisleno, ne zna sta vise laze i lupeta, zna da je kraj sve blizi koji ga vodi u zatvor, ako ne pobegne.
  • Raspisi Izbore

    16.05.2026 12:28
    KukAVice
    Mucno i besmisleno, ne zna sta vise laze i lupeta, zna da je kraj sve blizi koji ga vodi u zatvor, ako ne pobegne.
  • Портирије

    16.05.2026 12:27
    Oskare, čija je kafana? I kakve ti veze imaš s ovim?
  • Beskorisnik

    16.05.2026 12:26
    Neće ni biti nađeno kako bi Vučić mogao da pusti saučesnike na slobodu.
  • Cubi

    16.05.2026 12:26
    O ko se to javio ,svenadlezni sveznajuci
  • Liqudator

    16.05.2026 12:25
    Ne tipična skrivena mesta
    Možda prvo treba obići naj manje upečatljiva sumljiva mesta zvana groblja,
    Poučeni rezultatima iz predhodnih slučajeva takve pretrage daju rezultat.
  • Rasa sa salasa

    16.05.2026 12:25
    Baš sam se pitao kako ovih dana funkcionišu stvari u fašističkom vilajetu zvanom Srbija.
  • NS

    16.05.2026 12:25
    Sanjali ste
    Nema tela, nema ubistva. Svi nevini. A On, pogotovo.
  • Pera

    16.05.2026 12:19
    A otkud ti to znaš? Ko te obaveštava o tome i zašto? Ne verujem da bilo gde u svetu predsednika bilo koje države obavestavaju gde i čiji leš bude pronađen, ali zato obavestavaju kuma. Jel tako?
  • Lalo

    16.05.2026 12:14
    Veliki Oz
    se javio…
    On sve zna.
    Mirno spavaj Srbijo.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna