Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da telo nestalog A. N. još nije pronađeno, a zbog kog je uhapšen dojučerašnji načelnik beogradske policije Veselin Milić.
Samo pitam, da li je Belivuk i dalje u zatvoru? Kad neko "nestane" prva asocijacija mi je Belivuk, ne znam zašto? Ko njima ( policiji) može da veruje? Taj je znao kako da se reši problem kad treba da neki ljudi "nestanu" pa..... možda je i dalje "koristan" matičnoj kući, što bi se odrekli tako sposobnog čoveka da trune u zatvoru a treba im onoliko, kanda su počeli i međusobno da se tamane?
Diktator Srbije teško uspeva da sakrije sopstvenu paniku i sada pokušava da svoj bes iskali na svojim crnogorskim kolegama kriminalcima koji su objavili detalje obračuna unutar njegove mafije. I sada opet cela Crna Gora postaje neprijatelj zato što je jedan kriminalac iz Crne Gore objavio ono što je on mislio da može da zataška. Njegova maska je potpuno pala, a to da on sada ponavlja kako nije diler, nije lopov i nije ubica, deluje sasvim neprocenjivo. Baš je pukao i to se golim okom vidi.
Koga policija cuva u cacilendu. Gde niko ne sme da udje kao da je otcepljena teritorija od Srbije. Specijalni papiri nije smela ni javni tuIlac da udje.
Moze li neko da objasni u 2 recenice sta se ovde desava? Ko je ubijen, ko je s kim bio u restoranu, kakve veze ima s tim nacelnik policije, cije telo traze, otkud znaju da je ubijen ako nema tela, otkud andrej vucic u celoj prici....
Dnevno 20 vesti na ovu temu, a sve neke poluinformacije
Policija je jedna od najvaznijih istitucijama u Drzavi, hteli mi to il ne priznati odavno je trebalo sprovesti cistku po vertikali u policiji stanje je neodrzivo da ne govorimo o neresenim ubistvima otmicama i ostalim desavanjima gde su ama bas u svim ucesnici policajci i rukovostvo metlu je potrebno sprovesti do nanizih rukovodilaca u ispostavama .....
@Вајт
Ако је за тебе лаж покосовски циклус песама, онда је по-загорски циклус песама еталон мера за лаж на планети. Тисућљетњи краљеви загорски итд.
Иначе од овога ништа друго нисам ни очекивао. А осим тога, зашто нико не прича да је у ресторани било 50-ак гостију, од раније познатих полицији. Шта су они радили тамо??
SAJ traži telo?!Hahaha.Nije ni čudo što je broj pripadnika SAJ prepolovljen.Kako može telo mrtvog da nestane?Živ čovek nestaje.Pitajte svedoke iz restorana šta je bilo.Bilo je tu dosta prisutnih kad je počeo revolveraški obračun dva člana SNS.A što se ovog nastradalog tiče smatram da nam sad više ništa ne duguje.Sad smo kvit.Taj je dovodio batinaše da tuku djake i studente.
Sta veli dahija cipuljicki "sva ubistva resena", a?!
KO je mustro ubio Olivera Ivanovica?
KO je ubio Cvijana?
KO je ubio Jelenu Krsmanovic?
Samo ti lagi i dalje...
Ovaj čitav politički sistem podseća na manično depresivne epizode.Stalno se priča:''Odlično smo,propadosmo'',''Biće nam zlatno doba,biće nam tesna groblja''.Stalno ide amplituda gore dole. U prirodi nekih društvenih bolesti je da se periodi između amplituda smanjuju tako da je onaj koji je mesec dana bio maničan,a mesec dana depresivan,sada je 15 dana maničan,pa je 15 dana depresivan,pa je 7 dana maničan,pa sedam depresivan. Naš politički sistem podseća na bolesnika koji je daleko odmakao u bolesti.Kod nas se sada manično depresivne faze smenjuju na dnevnoj bazi. To zaista na ljude deluje razboljevanjem. Čoveku je potrebno bez obzira što živi na vodi,bez obzira što je ishod ljudskog života isti,ali čovek da bi živeo potrebna mu je neka sigurnost na neki rok. Svakog dana se buditi sa zlatnim dobom,a zaspati sa strahom da će nam groblja biti mala,ne može pojedinca slabog duha dan drži zdravim.On mora da pukne.To ne može da se izdrži.Ti periodi postoje.Vučić ide u pravcu toga da će u 10 biti zlatno doba,a u 11katastrofa,u 12 platinasto doba.Ide u tom pravcu da će periodi između amplituda da se smanjuju.On ide stvarno ka potpunom razboljevanju naroda.Ljudi ne mogu da izdrže ove stvari,neki ljudi mogu,ali većina ljudi ovo ne može da izdrži i gubi svaku orijentacija. 90% penzionera nema pojma dal' je u zlatnom dobu ili katastrofi.Nema pojma gde se nalazi.Dal' je ovo zlatno doba u kome mi cvetamo,ili je to doba u kome ćemo se smrznuti i umreti od gladi.
Ovo sve uništava duh ljudima
To izjavljuje posto je vec bila objavljena vest da je zapaljeno telo kod Simanovaca pronadjeno.Da li ce ga jednom proglasiti javno za najvecu lazovcinu u istoriji Srbije? Zao mi je onog dela srpskog naroda koji mi bezrezervno veruje. Iskreno mi je zao sto moj narod pravi budalama.Zao mi je i onih koji misle da im je jedini izlaz da cute i zmure na ovakve strasne stvari.Njega mi nije zao, jer on to radi svesno. “ 100 za jednoga” je broj koji je porastao na vise miliona za samo njega jednog.
Zasto se tri dana cutalo?!
I onda procure info.
I onda batin restoran?!
I onda tzv. premijer sutradan ruca u tom istom restoranu..?!
I onda nacelnik policije saucesnik, sedi za istim stolom sa kriminalcima…
I……
Telo je pronadjeno ali nece biti pronadjeno dok je on na vlasti..samo nek se polako urusava kriminalna hobotnica sad ih treba pritisnuti do kraja i istisnuti do pobede..
vučić je u obraćanju rekao da je kriminal smanjen za pet odsto, kao i da su rasvetljena sva teška ubistva i ubistva u pokušaju. Em laže em nije nadležan.
Jesam glaso za tebe, i glasaću sa 138 godina.
Al mi nije jasno, zašto zbog jednog ubijenog kriminalca se hapsi i smenjuje pola policije?
Nije valjda taj kriminalac toliko bitan?
Evo ga, mutivoda, naprasno "ozdravio" pa opet kren'o da laze ko pokosovski ciklus pesama.
Druze, mani se vise istraga i uticaja na sve od baba sere do premijera.
Vidis na sta si drzavu napravio.
Zamisli sad situaciju da se u USA negde pobiju vodje klanova pobiju i da Tramp drži konferenciju za štampu ,ja nemogu da zamislim osim ,ako nije sam ili njegova rodbina umešana zar ovaj Av av stvarno misli da su svi naivni kao njegovi sledbenici kojima je najdalja destinacija u životu bila neka banja na vaučere u srbistanu...
Ova obracanja me sve vise podsecaju na legendarnog Renea iz ALo, Alo kada ga Madam Edit nadje sa nekom od devojaka. Znaci on je Rene, a mi smo naivni kao Edit, LeKlerka nema para dana. I svi ostali likovi su tu, samo ih treba prepoznati.....
nadležan pa je beznačajno šta god da kažeš. Zašto nadležni ministar dačic se nije pojavio pred medijima da dà zvaničnu izjavu za javnost? Kažete da je na redovnoj lekarskoj kontroli!!??? Pa vec nekoliko dana mu traje ta "kontrola"!! Srbija živi seriju "Lud, zbunjen, nenormalan."
U neverici . Isto kao i ostali što komentarišu
Čije je telo onda pronađeno juče?
Seju se leševi po Srbiji?!
Ili je ipak pronađeno ali vučko prespavao vest?!
Odneli telo a ostavili čaure i krv , koja nestručnost - dva dana se ćutalo o svemu i onda krenuli da traže a sad nam se i forenzičar vučić obratio sa svežim lažima ... u srbiji je sve moguće ...
Sta prica ovaj covek, kakve on veze ima sa ovim sto prica? On nikako da prestane da se oseca kao da sedi u kafani sa ekipom pa pretresaju sve moguce teme sela!
Vučić je u obraćanju rekao da je kriminal smanjen za pet odsto, kao i da su rasvetljena sva teška ubistva i ubistva u pokušaju.
A Iljif i Petrov davno rekli: postoje laž, velika laž i statistika.
Ako je predsednik rekao da nema tela, onda nema tela. Ako rekao da je kriminal smanjen za 5 posto, smanjen je, ako je rekao da su rešena sva teška ubistva, rešena su, ako je rekao da samo nadstrešnica nije adaptirana, nije adaptirana, ako je rekao da je ugušena obojena revolucija, ugušena je, ako... Ne valja što niko više ništa ne veruje.
Kako to kada vesti, cak i prorezimske, javljaju da je telo Nesovica pronadjeno. Vesti su od juce. A Vucic je juce javio da zbog zdravstvenog stanja nece biti na biznis samitu i menjace ga Vucevic. Izgleda da Predsednika drma temperatura ili je mozda neka druga bolest pa mu se prividja?
@Lalo bas tako, svako jutro se ON pita "Sta bismo mi bez mene"...Ali kako kaze pesma Sase Matica - nicija nije do zore sjala, jednom si samo naivna b***la, pa onda lutas, k'o bez duse :)
A otkud ti to znaš? Ko te obaveštava o tome i zašto? Ne verujem da bilo gde u svetu predsednika bilo koje države obavestavaju gde i čiji leš bude pronađen, ali zato obavestavaju kuma. Jel tako?
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Vučić: Još nije pronađeno telo muškarca koji je nestao nakon pucnjave na Senjaku
Autor: 021.rs
Info
•16.05.2026.
•12:05 > 12:10
Komentari 82
Musa kesedžija
Dogdor Bob
Zvalavi iz Bugojna
Ceca
Steva
Vera
Limar
Дуле
Ljubex
Particulare matter
Дале
Gv
Zbuki
Dnevno 20 vesti na ovu temu, a sve neke poluinformacije
Era
Jeca
Gljivorad
Citalac
beca
Gaga
novosadjanka
Петар Милатовић
Šiki
Studentres
Od prvog dana Vučevića zovem her Flik
Блек
Ако је за тебе лаж покосовски циклус песама, онда је по-загорски циклус песама еталон мера за лаж на планети. Тисућљетњи краљеви загорски итд.
Иначе од овога ништа друго нисам ни очекивао. А осим тога, зашто нико не прича да је у ресторани било 50-ак гостију, од раније познатих полицији. Шта су они радили тамо??
Brundo
Zebra
Brundo
MarijanaNS
A dotični ubijen u batinom restoranu.
Živela Srbija.
Ahab
KO je mustro ubio Olivera Ivanovica?
KO je ubio Cvijana?
KO je ubio Jelenu Krsmanovic?
Samo ti lagi i dalje...
Plaćač poreza
Ovo sve uništava duh ljudima
Joče
Država se digla na noge.
Zašto?
Predsednik najavljuje zakone.
Zašto?
Hajde botovi, zašto?
Btw, ne plašite se, sve će vas Vođa povesti u avionu. Nikog neće zaboraviti.
Deda divnih unuka
Zorica
Hvala predsedniče.
Liman
I tih 5% je smanjeno samo zbog protesta
Milana
Ja
I onda procure info.
I onda batin restoran?!
I onda tzv. premijer sutradan ruca u tom istom restoranu..?!
I onda nacelnik policije saucesnik, sedi za istim stolom sa kriminalcima…
I……
Imre
Srpska
Narkodilerska
Stranka
Za našu decu.
Sima
Vukska
Miko
Tužnjikavi
/
Đorđe
Savica
Penzioner
Al mi nije jasno, zašto zbog jednog ubijenog kriminalca se hapsi i smenjuje pola policije?
Nije valjda taj kriminalac toliko bitan?
/
White
Druze, mani se vise istraga i uticaja na sve od baba sere do premijera.
Vidis na sta si drzavu napravio.
Darko
zztop
Baron iz Minhena
Mihajlo
Milan
Ne veruj svojim očima, već Njegovim.
Ne veruj svom praznom stomaku, već Njegovim rečima.
On je Taj.
Nisi
Ana
A da organizovala US ambasada a ti tamo ne smeš.
I šta je tebi slažeš, kao meni "dobar dan"
Oliva
Čije je telo onda pronađeno juče?
Seju se leševi po Srbiji?!
Ili je ipak pronađeno ali vučko prespavao vest?!
Obri moj
zztop
Teča iz Kanade
Boro iz Pobede
Dragan
Igor
pajo patak
A Iljif i Petrov davno rekli: postoje laž, velika laž i statistika.
C16
Zokan
Citalac
Nikola
Milan
Gajo
Mafijaškim rečnikom je rekao - nema tela, nema dela.
Случај
Milos
NSadjanin
Juce se razboleo da mozgaju kako da rese zavrzlamu
Svi propevali, nasli pasose, pare, telefon prekoputa, auto...nista nisu krili. Ali su telo bas resili. I nece da kazu gde je, a sve priznali vec.
Lazovi i kriminalci sve.
Mile
Raspisi Izbore
Raspisi Izbore
Портирије
Beskorisnik
Cubi
Liqudator
Poučeni rezultatima iz predhodnih slučajeva takve pretrage daju rezultat.
Rasa sa salasa
NS
Pera
Lalo
On sve zna.
Mirno spavaj Srbijo.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H