Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, komentarišući kritike da je policija kasno reagovala u slučaju nestanka A.N. na Senjaku da je policija počela da radi kada je dobila prijavu.
Kaze da slucaj nema veze sa klanovima.Ja mu verujem,sigurno je Boske hteo da procita onu knjigu sto Baja nije na vreme vratio u biblioteku pa se iznervirao.
Hoćemo li se osloboditi ove bede od čoveka i njegove kriminalne svite? NAdam se da je 2026. ta godina. Ekipa nas je unazadila jedno 40 godina, normalizovali kriminal ko niko nikada ranije. Nadam se najiskrenije da ćemo kao narod početi da se razvijamo napokon, a ne da održavamo milje apatičnih budala koji prećutno podržavaju nasilje, korupciju, nepotizam, bahatost.
Zar nije zločin sto je uopšte bio tamo covek koji bi trebalo sa uhapsi sve učesnike tog skupa isti je organiozovao.Vucicu sram te bilo što opšte spominjes takve stvari.Plenkovic kad se njegovi mafijaši hapse bar ih pljuje i ako su mu bili saveznici a ti braniš svoje jer ne možeš sa preboli rastanak.
Da je Srbija pravna država Vučić bi odavno bio uhapšen i odgovarao na mnogo teških pitanja od strane sudija....ovako, on propituje tužioce i sudije i namešta istragu u pravcu koji mu treba. Nadam se da neće dugo. PUMPAJ!
Nije urnisao jedan covek nego jedna sluzba i to vec decenijama. Ona samo menja istrosene igrace a igra ostaje ista. Zato je Djindjic ubijen jer je poceo da igra drugacije.
.......baćko,ako čitaš ovo,znaj da te ja jedini u mom društvu opravdavam,i to po cenu fizičkog napada,al kako da mi ne bude žao čoveka koji je svoju mladost proćerdao na druženje sa Vojom Šešeljom i Tomu Nikolića,šta očekivati od tebe .....,prepušten ovoj dvojici, od sopstvenih roditelja, šta je moglo od tebe da ispadne,osim običnog nesretnog, zlog,iskomplesiranog manipulatora.....i nisi ti kriv,takvih zalutalih jadnika ima svukuda,neg mi što smo tebe takvog kakav jesi postavili da nam odlučuješ o životima....kavi smo tek mi????
Dzajic je priznao pa ste ga pustili!
A ko je uhapsen zbog fudbalske mafije? Da nije mozda Ceca u zatvoru?
Nemas veze sa Kolumbijom a...pa gori si od toga,zato nemas veze?
Cuvate zestoke momke iz podzemlja a...?
Ovo je izbljuvak od drzave
"
Riki
17.05.2026 • 19:30
Dobro je, država iskreno i bez izuzetka radi svoj posao. Nema povlašćenih što se vidi i u slučaju hapšenja Milića."
Druze, "drzava" je povlastila kriminalni milje i osoblje koje radi u sklopu drzavnog aparata. Nikakav bednicki spin ,koji si dobio na papiru, vas ne abolira odgovornosti. Svako ko je glasao za ovo je saucesnik u svemu sto se desava.
"Drzava" ne radi posao, ona organizuje i stiti kriminalne radnje, ocigledno.
E kad ti kazes ,bas ti verujem ,jel to kao ono nadstresnicu nismo renovirali, pametnije bi bilo da cutis, eto i tvoje novine kazu ,policija vise nece cuvati kriminalce,
Samo prikrivanje?Nečinjenje je krivično delo ,gospodine pravniče?Prikrivanje je krivično delo gospodine pravniče.?Policajci i lica u uniformi ,nesmeju da imaju kontakte sa livima koja su zakonski kompromitovana,a pogotovo ,da im budu u službi kršenja zakona.Gradjanin ,običan kad vidi izvršenje k.dela mora da obavesti 192.O čemu priča ovaj gospodin pravnik,ako uopšte ima pojma o pravu?Sramota ,samo se kanali!
Ovo ga glavni sudija i tužilac..kao kod nadstrešnice koja nikada nije rekonstruisano, evo ga opet za najteža tela da on objasni tj prikrije pravu istinu, nije naučio lekciju od prethodnog puta..
Pokaži snimak iz lokala ili ga opet nema kao sa naplatne rampe!!
Deci su govorili da će im se "nos iskriviti ako budu lagali",a možda to isto važi i za starije!
Ovo je toliko tužno i jadno na šta je ova država spala, kakvog predsednika imamo. Kakvo mi dostojanstvo kao ljudi imamo, kakva smo mi to civilizacija? SFRJ mašinbravar je za ovog bio gospodin čovek, doktor, naučnik, državnik... na ovakav način da se brane najgori, najteži kriminalci. Ej, načelnik policije glavnog grada, jedan od najviših oficira policije, zataškavao javno ubistvo i uvukao i druge policijske službenike u to, kao da je u pitanju mala stvar. I Predsednik Republike Srbije ga brani, objašnjava ljudima kao da je to zapravo sitnica, kao da nije platio žvake na trafici?!
Neverovatno, nečuveno. Kakav bre predsednik, kafanski mufljuz, radikalski talog sa dna društva.
VUČIČ postavio Milića 2x za skoro glavnog policajca u Srbiji.
VUČIČ ga izabrao za svog savetnika.
Milić u pritvoru.
Pa predsedniče ako nemaš ništa sa ovim onda vrlo loše procenjuješ ljude.
Narodski:nesposoban si.
Nije rat klanova,ali je rat službi preko klanova!
Kekin klan pripadao je i pripada VOS(vojna obav.služba) koja ih je stvorila od Novobeograđana(najviše njih su bili deca vojnih lica).
Posle "pada" Koštunice i klan se sklanja po inostranstvu,a VOS "se primiruje"!(Vreme 2008/9...BIA preuzima sve i jačanjem novog vođe,jača i ona i sve klanove koje može uzima pod svoje ili ih se rešava...
Da li je ovo direktan udarac u lice i objava rata drugoj službi,da li je AV izgubio kontrolu nad kriminalcem (kvarljiva roba)ili namerno udara... videćemo do kraja godine
Sta nije učestvovao nego prikrivao,sta to je kao Ok,pa čovek je načelnik beogradske policije,sedi sa kriminalcima i sklanja tragove,pa ovo nema ni u filmovima,jos ovaj nepomenik pravda čoveka,kaze nema povlascenih niko iz klike
sna-a nikad nije (za sada)ni zasta odgovarao,sve su sklonili ,sakrili,ali ni to nece novi doveka. Poruka je jasna,svi cete odgovarati!!!
Njegov savetnik za kriminal i korupciju je pozvao "nestalog" da dođe bez obezbeđenja i posle ubistva je učestvovao (saučesnik) u uklanjanju tela ubijenog. Policija ovih dana bije studente, uklanja leševe, čuvaju narko dilere... sve je isto kao 90' kada su isti ovi političari bili na vlasti. Kriminal i radikali su nerazdvojni drugari.
Posto ovde ima mnogo dima i magle da unesem malo svetla. Sustina ovog revolveraskog obracuna kod korala 27 gde je bata bio ni jednom ili jednom, je svađa oko podele plena. Plen je nastao pljackom Srbije. Pljacka se radi kroz drogu, trgovinom uticajem, nekretninama, pranjem para i korupcijom. A korupcija je srusila nadstresnicu. Veliki Obracator magija recima preko tv i sluđuje penzionere. I to radi tako dobro .... da je to strasno.
Ne bi se ti svakodnevno oglašavao o ovom slučaju da nije istina sve što se priča! Ti bi sve prepustio nadležnom ministru! Nadležni mimistar ti je sigurno rekao: "Evo ti ostavka a ti, bata i ekipa peglajte ono što ste zakuvali kako znate! Ja odo' na bolovanje!" Sad ličiš na drugog žvalostera kad je na svojoj šit televiziji prao ruke od ubistva konkubine u Hajatu!
Aha, znaci treci covek policije nije ubio nego je ucestvovao "samo" u prikrivanju ubistva, pre toga sedeci sa kriminalcima za istim stolom.
Pa dobro, nije to nista strasno!
Desava se......u Srbiji samo!
p.s. mislim da polako navlaci bes i obicnih gradjana, koji su do sada bili zavedeni njegovim lazima. Sa svih strana se steze obruc!
Polićaciji su toliko brzi i ekspeditivni da na mesto zločina dođu pre nego što se neko zlo dogodi. I to ne bilo ko, već šef policije sa čak tri telohranitelja koji su sve posmatrali i gledali ubistvo, sklanjanje leša i uklanjanje dokaza.
Pa dobro ljudi zar ovako treba da se ponaša predsednik naše ili bilo koje zemlje. Ako nemate osećaj stida pred uspomenama na svoje pretke imajte bar malo odgovornosti za budućnost svoje dece i smenite ovo zlo.
Naprednjaci postaju svesni da miran san nema cenu.Oni sigurno ne spavaju mirno jer niko od njih ne zna da li je sledeci kojeg ce da izda Vule, kao sto je izdao Milica.A bio mu je dobar.Kitio mu je medalje na grudi mu junacke njegove.I to ne bilo kakve medalje vec Milos Oblic medalja za hrabrost.On je, doduse, tu medalju dobio za politicku podobnost ali o tome ne moramo sad da pricamo jer podobnost je sve sto je bitno u SNS galaksiji.
Dobro je, država iskreno i bez izuzetka radi svoj posao. Nema povlašćenih što se vidi i u slučaju hapšenja Milića. Samo tako državo tako se stiče poverenje građana u državu i njene snage bezbednosti kao i u pravosudni sistem. Živela Srbija.
Cudne izjave, sutra ce biti da Milic nista nije video dok je jeo supu.
Ovi cestiti ljudi sto su ga uhapsili, jos ce dobiti suspenzije. Kaljuga je sve dublja jer je blata sve vise.
Dačić ćùti, a mulja "izveštava" i izvrće tuđe reči. Do sada je Dačić davao izjave čak i u vezi onih koji hodaju preko travnjaka u parku, a sada mu je maca pojela jezik. Čini se da sve ovo nije slučajno.
Nije učestvovao,kako ti "pametni"kažeš.A,što je taj tvoj pandur insistirao da dođe bez obezbeđenja,to nikom ništa.To mežeš tvojim ovcama da pričaš,a ne nama.Klasična nameštaljka.
Nacelnik policije ucestvovao u ubistvu vec u prikrivanu ljudi moji. Uf dobro je, ja vec mislio da nacelnik ubija ljude, a on zapravo samo prikrivao ubice.
Druže ti ni sam sebi ne možeš više da veruješ! Ostani u Bakuu i sjaši! Ne mogu da te gledam, ne mogu da te slušam. Sramota me je što si predsednik države.
Evo sada sam shvatio. Sada verujem. Prešao je nivo i sada je na sledećem- sada su mu i veznici u rečenici LAŽ. Sada je počeo sam sebe u laganju da prevazilazi. Toliko laže da kamere nw uspevaju da zabeleže trenutak i crkavaju. Od bruke.
Ti si najmanje nadležan da komentarišeš i donosiš zaključke ko je kriv, i o čemu se radi.Jedino objašnjenje je da si ti glavni krivac za sav kriminal u državi, pa sad ,koristeći funkciju koju vršiš,utičeš na istragu i svaljuješ krivicu na druge,kako bi zaštitio svoje razbojnike.I ovo je još jedan, od mnogih kršenja zakona i Ustava koje ti sprovodiš Odgovaraćeš kad tad
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Vučić: Milić nije učestvovao u najtežem delu, već u prikrivanju, slučaj nema veze sa klanovima
Autor: Beta, 021.rs
Info
•17.05.2026.
•17:28 > 18:04
Komentari 110
Državna služba
Petar
LAZAR
piskaralo
Dusan
Maja
Lazar
Sesula
Gavrilo
Vera
Timko
Jojjjj
Ike
Jovo
zoro
Fića
Zovite pravim imenom
Bata
Ja
Lara
Gaga
Durango
nemanja
A ko je uhapsen zbog fudbalske mafije? Da nije mozda Ceca u zatvoru?
Nemas veze sa Kolumbijom a...pa gori si od toga,zato nemas veze?
Cuvate zestoke momke iz podzemlja a...?
Ovo je izbljuvak od drzave
Aristotel
Stiglo botovlje
Riki
17.05.2026 • 19:30
Dobro je, država iskreno i bez izuzetka radi svoj posao. Nema povlašćenih što se vidi i u slučaju hapšenja Milića."
Druze, "drzava" je povlastila kriminalni milje i osoblje koje radi u sklopu drzavnog aparata. Nikakav bednicki spin ,koji si dobio na papiru, vas ne abolira odgovornosti. Svako ko je glasao za ovo je saucesnik u svemu sto se desava.
"Drzava" ne radi posao, ona organizuje i stiti kriminalne radnje, ocigledno.
G
Santo
baba
On sigurno zna, Posto sve zna,
Andjelko
Pjer
Slobodan
Mile
Deci su govorili da će im se "nos iskriviti ako budu lagali",a možda to isto važi i za starije!
Marko
Neverovatno, nečuveno. Kakav bre predsednik, kafanski mufljuz, radikalski talog sa dna društva.
Prva Srbija
Kosovac
/
njihovu mafiju ste postideli
Lala
Vesna
Una
VUČIČ ga izabrao za svog savetnika.
Milić u pritvoru.
Pa predsedniče ako nemaš ništa sa ovim onda vrlo loše procenjuješ ljude.
Narodski:nesposoban si.
Miko
Rumenko
Kekin klan pripadao je i pripada VOS(vojna obav.služba) koja ih je stvorila od Novobeograđana(najviše njih su bili deca vojnih lica).
Posle "pada" Koštunice i klan se sklanja po inostranstvu,a VOS "se primiruje"!(Vreme 2008/9...BIA preuzima sve i jačanjem novog vođe,jača i ona i sve klanove koje može uzima pod svoje ili ih se rešava...
Da li je ovo direktan udarac u lice i objava rata drugoj službi,da li je AV izgubio kontrolu nad kriminalcem (kvarljiva roba)ili namerno udara... videćemo do kraja godine
Imre
I ubeđujete nas, da je danas sreda?
Aleksa
Diplomata
Mrgud
sna-a nikad nije (za sada)ni zasta odgovarao,sve su sklonili ,sakrili,ali ni to nece novi doveka. Poruka je jasna,svi cete odgovarati!!!
Trpko
coravi desk
Lupajte minuse, i vi znate da laze.
Koferče
aha
zztop
Neron
Gospode, spasi nas ..amin..
/
Skala
Baja
Gorazd
Citalac
Rale
mk
Dete rock'n rola
Den
Paja Borca
Milena
Leteći taxi
AntiZaNe
Dule
Eto ti sad
pa sta?!
Pa dobro, nije to nista strasno!
Desava se......u Srbiji samo!
p.s. mislim da polako navlaci bes i obicnih gradjana, koji su do sada bili zavedeni njegovim lazima. Sa svih strana se steze obruc!
Pobesneli Laloš 2
Mida
Brundo
Milić je bio
Sale
DERAN
Riki
Joca
Ovi cestiti ljudi sto su ga uhapsili, jos ce dobiti suspenzije. Kaljuga je sve dublja jer je blata sve vise.
Báčský Petrovec
Liman
Sendvicari ovo podrzavate, pa sutra ce vas isto tako da odbace
M=h
Zemlja čudesa
Aleksandar
Goksi
Ah da,treba se još nakrasti
Novosadjanin
Ivan
Zebra
Pitam za druga
S56
Ns
Bb-ns
Realista
bata_sky
Damir
Mile
Nikola
Nikola
Lucifer
Pop
Voldi
Deda divnih unuka
Dragojlo
Taj Milić kažu ima preko 200 nekretnina u vlasništvu,zaradio od plate kao braća Vučić!
vladaNS
Lili
Гојко
Докле више ?
ЗААААААААЧЕЕЕЕЕЕПИИИИИИ
више
Juca
Aleksandar
Zovem se Stevo
Da li iko to zna? Da li ima barem nekog drugara sa faksa?
Koji mu je broj indexa?
i me
Ena
Balter
Mojsije
YYY
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H