Autor: Beta, 021.rs

Info
17.05.2026.
17:28 > 18:04
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, komentarišući kritike da je policija kasno reagovala u slučaju nestanka A.N. na Senjaku da je policija počela da radi kada je dobila prijavu.

Komentari 110

  • Državna služba

    23.05.2026 21:14
    Zakon postoji
    Ne možete raditi drugi posao bez dozvole firme. Da li to znači da im je MUP dozvolio ako ne može da ih kazni?
  • Petar

    22.05.2026 16:05
    Već se sprema teren za minimalnu kaznu ili samo kućni pritvor sa narukvicom
  • LAZAR

    22.05.2026 11:23
    Kaze da slucaj nema veze sa klanovima.Ja mu verujem,sigurno je Boske hteo da procita onu knjigu sto Baja nije na vreme vratio u biblioteku pa se iznervirao.
  • piskaralo

    21.05.2026 10:20
    za ovakve stvari ministar u normalnoj državi daje ostavku a i vlada bi pala...
  • Dusan

    20.05.2026 17:36
    Sad i ovaj lik pokriva ove kriminalce, ovaj policajce.
  • Maja

    20.05.2026 10:57
    Nada
    Hoćemo li se osloboditi ove bede od čoveka i njegove kriminalne svite? NAdam se da je 2026. ta godina. Ekipa nas je unazadila jedno 40 godina, normalizovali kriminal ko niko nikada ranije. Nadam se najiskrenije da ćemo kao narod početi da se razvijamo napokon, a ne da održavamo milje apatičnih budala koji prećutno podržavaju nasilje, korupciju, nepotizam, bahatost.
  • Lazar

    20.05.2026 09:43
    Mislim da u policiji radi mnogo casnih ljudi kojima je vec preko glave ovo sto se desava u Vucicevoj policiji.
  • Sesula

    20.05.2026 09:19
    Tisina
    Zar nije zločin sto je uopšte bio tamo covek koji bi trebalo sa uhapsi sve učesnike tog skupa isti je organiozovao.Vucicu sram te bilo što opšte spominjes takve stvari.Plenkovic kad se njegovi mafijaši hapse bar ih pljuje i ako su mu bili saveznici a ti braniš svoje jer ne možeš sa preboli rastanak.
  • Gavrilo

    20.05.2026 08:31
    zmurke
    Ako je samo u u prikrivanju, ondak uredu.
  • Vera

    19.05.2026 06:50
    Srbija "pravna država"???
    Da je Srbija pravna država Vučić bi odavno bio uhapšen i odgovarao na mnogo teških pitanja od strane sudija....ovako, on propituje tužioce i sudije i namešta istragu u pravcu koji mu treba. Nadam se da neće dugo. PUMPAJ!
  • Timko

    18.05.2026 21:16
    Šta nam sve napriča za ovih par dana i ne reče istinu.
  • Jojjjj

    18.05.2026 20:44
    jojjjj
    Od sada više ne pitamo AI, od sada tu je AV, samo još Google da ga uvrsti u pretraživač!!!
  • Ike

    18.05.2026 20:06
    Otkud znaš ti to ?
  • Jovo

    18.05.2026 19:03
    Komentari
    Pazi kada ćaciji nemaju komentar. I oni su šokirani šta ovaj priča.
  • zoro

    18.05.2026 18:36
    Reklo bi se..
    da Aco to zna iz prve ruke? Ili iz druge (batine)??!!?
  • Fića

    18.05.2026 16:04
    Odakle zna...?
    Kako li je tako dooobro obavešten...?
  • Zovite pravim imenom

    18.05.2026 14:22
    Nije urnisao jedan covek nego jedna sluzba i to vec decenijama. Ona samo menja istrosene igrace a igra ostaje ista. Zato je Djindjic ubijen jer je poceo da igra drugacije.
  • Bata

    18.05.2026 13:04
    I....?
    Eto nama malo šale, od koga je, puno je.
  • Ja

    18.05.2026 13:00
    Čuj,nije učestvovao,nego šta je?Kuku,koja banana država a i mi u njoj,STUDENTI POBEĐUJU
  • Lara

    18.05.2026 11:55
    U Srbiji je sve urnisao ovaj čovek i narod Srbije snosi posledice toga....sport, pravosuđe, državne ustanove, ma sve....
  • Gaga

    18.05.2026 10:01
    Pravda
    Svi očevici su saučesnici jer nisu prijavili ubistvo.
  • Durango

    18.05.2026 08:59
    Lepi moj....
    .......baćko,ako čitaš ovo,znaj da te ja jedini u mom društvu opravdavam,i to po cenu fizičkog napada,al kako da mi ne bude žao čoveka koji je svoju mladost proćerdao na druženje sa Vojom Šešeljom i Tomu Nikolića,šta očekivati od tebe .....,prepušten ovoj dvojici, od sopstvenih roditelja, šta je moglo od tebe da ispadne,osim običnog nesretnog, zlog,iskomplesiranog manipulatora.....i nisi ti kriv,takvih zalutalih jadnika ima svukuda,neg mi što smo tebe takvog kakav jesi postavili da nam odlučuješ o životima....kavi smo tek mi????
  • nemanja

    18.05.2026 08:45
    jel
    Dzajic je priznao pa ste ga pustili!
    A ko je uhapsen zbog fudbalske mafije? Da nije mozda Ceca u zatvoru?
    Nemas veze sa Kolumbijom a...pa gori si od toga,zato nemas veze?
    Cuvate zestoke momke iz podzemlja a...?
    Ovo je izbljuvak od drzave
  • Aristotel

    18.05.2026 08:33
    dedukcija
    Znaci, sve obrnuto.
  • Stiglo botovlje

    18.05.2026 08:27
    kiki
    "
    Riki
    17.05.2026 • 19:30
    Dobro je, država iskreno i bez izuzetka radi svoj posao. Nema povlašćenih što se vidi i u slučaju hapšenja Milića."

    Druze, "drzava" je povlastila kriminalni milje i osoblje koje radi u sklopu drzavnog aparata. Nikakav bednicki spin ,koji si dobio na papiru, vas ne abolira odgovornosti. Svako ko je glasao za ovo je saucesnik u svemu sto se desava.
    "Drzava" ne radi posao, ona organizuje i stiti kriminalne radnje, ocigledno.
  • G

    18.05.2026 07:58
    @Pop
    Apsolutno. Nema se vise sta dodati !
  • Santo

    18.05.2026 07:54
    E kad ti kazes ,bas ti verujem ,jel to kao ono nadstresnicu nismo renovirali, pametnije bi bilo da cutis, eto i tvoje novine kazu ,policija vise nece cuvati kriminalce,
  • baba

    18.05.2026 07:38
    pitanje
    Sad cu da pitam najpametnijeg za jedan recept za kolace koji sam zaboravila,
    On sigurno zna, Posto sve zna,
  • Andjelko

    18.05.2026 07:29
    Vučić o miliću
    Samo prikrivanje?Nečinjenje je krivično delo ,gospodine pravniče?Prikrivanje je krivično delo gospodine pravniče.?Policajci i lica u uniformi ,nesmeju da imaju kontakte sa livima koja su zakonski kompromitovana,a pogotovo ,da im budu u službi kršenja zakona.Gradjanin ,običan kad vidi izvršenje k.dela mora da obavesti 192.O čemu priča ovaj gospodin pravnik,ako uopšte ima pojma o pravu?Sramota ,samo se kanali!
  • Pjer

    18.05.2026 07:16
    Vrhovni sudija
    Ovo ga glavni sudija i tužilac..kao kod nadstrešnice koja nikada nije rekonstruisano, evo ga opet za najteža tela da on objasni tj prikrije pravu istinu, nije naučio lekciju od prethodnog puta..
  • Slobodan

    18.05.2026 07:04
    Kakvili su...
    Kakvi li su tek ostali kada je Milić najbolji, sa visokim odlikovanjem "Jakov Nenadović". Od njega nema primerenijeg i poštenijeg policajca.
  • Mile

    18.05.2026 06:57
    Krivi nos
    Pokaži snimak iz lokala ili ga opet nema kao sa naplatne rampe!!
    Deci su govorili da će im se "nos iskriviti ako budu lagali",a možda to isto važi i za starije!
  • Marko

    18.05.2026 05:03
    Ovo je toliko tužno i jadno na šta je ova država spala, kakvog predsednika imamo. Kakvo mi dostojanstvo kao ljudi imamo, kakva smo mi to civilizacija? SFRJ mašinbravar je za ovog bio gospodin čovek, doktor, naučnik, državnik... na ovakav način da se brane najgori, najteži kriminalci. Ej, načelnik policije glavnog grada, jedan od najviših oficira policije, zataškavao javno ubistvo i uvukao i druge policijske službenike u to, kao da je u pitanju mala stvar. I Predsednik Republike Srbije ga brani, objašnjava ljudima kao da je to zapravo sitnica, kao da nije platio žvake na trafici?!

    Neverovatno, nečuveno. Kakav bre predsednik, kafanski mufljuz, radikalski talog sa dna društva.
  • Prva Srbija

    18.05.2026 01:00
    Džajić je aboliran istog dana kada je oslibođen Gotovina, kada je pažnja bila na drugoj strani... A uhapšen je zbog finansijskih malverzacija
  • Kosovac

    17.05.2026 23:38
    Zar i ti sine brute
    Nije ucestvovao a jeste prikrivao koja je razlika?
  • /

    17.05.2026 23:12
    /
    ovoga sta radite nema ni na kosovu.
    njihovu mafiju ste postideli
  • Lala

    17.05.2026 22:26
    O ovome je trebao da prica ministar policije a ne ti!!!!Ti stitis ove krimose iz policije...
  • Vesna

    17.05.2026 22:18
    Zar nisi na plaćenom bolovanju?!
  • Una

    17.05.2026 22:17
    VUČIČ postavio Milića 2x za skoro glavnog policajca u Srbiji.
    VUČIČ ga izabrao za svog savetnika.
    Milić u pritvoru.
    Pa predsedniče ako nemaš ništa sa ovim onda vrlo loše procenjuješ ljude.
    Narodski:nesposoban si.
  • Miko

    17.05.2026 22:09
    Zna bolje i od murije i od tužilaštva sve zna,za sve se pita. A nije nadležan.
  • Rumenko

    17.05.2026 21:57
    Par bitnih stvari...
    Nije rat klanova,ali je rat službi preko klanova!
    Kekin klan pripadao je i pripada VOS(vojna obav.služba) koja ih je stvorila od Novobeograđana(najviše njih su bili deca vojnih lica).
    Posle "pada" Koštunice i klan se sklanja po inostranstvu,a VOS "se primiruje"!(Vreme 2008/9...BIA preuzima sve i jačanjem novog vođe,jača i ona i sve klanove koje može uzima pod svoje ili ih se rešava...
    Da li je ovo direktan udarac u lice i objava rata drugoj službi,da li je AV izgubio kontrolu nad kriminalcem (kvarljiva roba)ili namerno udara... videćemo do kraja godine
  • Imre

    17.05.2026 21:55
    Dačić svratio u bolnicu, ti pobegao u Azerbedžan.
    I ubeđujete nas, da je danas sreda?
  • Aleksa

    17.05.2026 21:49
    Nešto mi nije jasno
    Kaže predsednik da je policija reagovala odmah po prijavi žene. Kakva žena i šta ima žena da javlja kad su na licu mesta bili 5,6 policajaca.
  • Diplomata

    17.05.2026 21:48
    Cuj ovog
    Nema veze sa klanovima,sto se sastajao,upetljan opasno...
  • Mrgud

    17.05.2026 21:47
    Tragedija
    Sta nije učestvovao nego prikrivao,sta to je kao Ok,pa čovek je načelnik beogradske policije,sedi sa kriminalcima i sklanja tragove,pa ovo nema ni u filmovima,jos ovaj nepomenik pravda čoveka,kaze nema povlascenih niko iz klike
    sna-a nikad nije (za sada)ni zasta odgovarao,sve su sklonili ,sakrili,ali ni to nece novi doveka. Poruka je jasna,svi cete odgovarati!!!
  • Trpko

    17.05.2026 21:45
    Ko veruje? Ja ne, ni zero.
  • coravi desk

    17.05.2026 21:30
    Lazes, gari, lazes, pa prodajes maglu ovoj ogranicenoj sirotinji sto u TV bulji celodnevno....
    Lupajte minuse, i vi znate da laze.
  • Koferče

    17.05.2026 21:13
    Ajde sad reci Dačiću da je SPS nebitna stvar. Što ste ga sklonili? Da vas opet nehajno drukne kao za zvučni top?
  • aha

    17.05.2026 21:10
    ko je tebe ista pitao covece, gde je ministar? dosadan si bre, idi pricaj te pricice tvojima u cetri zida negde
  • zztop

    17.05.2026 21:09
    Tako je objašnjavao kako su poginuli junACI iz BANJSKE , kaže izbliza overeni smaknuti , XAXAXAXA ...
  • Neron

    17.05.2026 21:01
    Ljudi izdajnik....
    ....vodi istragu i otkriva detalje..neistinite...
    Gospode, spasi nas ..amin..
  • /

    17.05.2026 20:54
    /
    a da nije pred zaracenim krimosima jos vikao 'nemojte se deliti'
  • Skala

    17.05.2026 20:48
    Od nastanka ove države, kroz istoriju do danas,ovako nešto nismo imali na čelu države,niti smo ikad kao narod i država u ovakvoj nesreći bili!!!!!!
  • Baja

    17.05.2026 20:39
    Njegov savetnik za kriminal i korupciju je pozvao "nestalog" da dođe bez obezbeđenja i posle ubistva je učestvovao (saučesnik) u uklanjanju tela ubijenog. Policija ovih dana bije studente, uklanja leševe, čuvaju narko dilere... sve je isto kao 90' kada su isti ovi političari bili na vlasti. Kriminal i radikali su nerazdvojni drugari.
  • Gorazd

    17.05.2026 20:28
    kk
    Braca Grim su mala maca za bajke koje srbi pushe. hahaahah
  • Citalac

    17.05.2026 20:18
    Posto ovde ima mnogo dima i magle da unesem malo svetla. Sustina ovog revolveraskog obracuna kod korala 27 gde je bata bio ni jednom ili jednom, je svađa oko podele plena. Plen je nastao pljackom Srbije. Pljacka se radi kroz drogu, trgovinom uticajem, nekretninama, pranjem para i korupcijom. A korupcija je srusila nadstresnicu. Veliki Obracator magija recima preko tv i sluđuje penzionere. I to radi tako dobro .... da je to strasno.
  • Rale

    17.05.2026 20:14
    Ode naš Oskar
    Koja bagra vlada Srbijom!!
  • mk

    17.05.2026 20:12
    100%
    Za par dana je na slobodi...zivi bili pa videli!
  • Dete rock'n rola

    17.05.2026 20:11
    Znači policija više neće smeti da čuva kriminalce.A do sada su smeli.Jel to važi i za,, Kobre"koje tebe čuvaju?
  • Den

    17.05.2026 20:05
    Nisi nadležan!
  • Paja Borca

    17.05.2026 20:01
    Kako nije?
    Namamio ubijenog da dodje??
  • Milena

    17.05.2026 20:00
    Neuredjena zemlja
    Nije mi jasno da se donese Zskon da policija ne sme da stiti kriminalce. Pa zar to nije normalno da i bez zakona policija to ne sme da radi.
  • Leteći taxi

    17.05.2026 19:59
    A što se on odaziva? Nije nadležan ili je za sve već nadležan, kao car - država, to sam ja.
  • AntiZaNe

    17.05.2026 19:55
    Taman je pomislio da gore ne može, kad Hrvati nam dadoše 12 poena.
  • Dule

    17.05.2026 19:53
    Svi ćete na duge robije!
    Ne bi se ti svakodnevno oglašavao o ovom slučaju da nije istina sve što se priča! Ti bi sve prepustio nadležnom ministru! Nadležni mimistar ti je sigurno rekao: "Evo ti ostavka a ti, bata i ekipa peglajte ono što ste zakuvali kako znate! Ja odo' na bolovanje!" Sad ličiš na drugog žvalostera kad je na svojoj šit televiziji prao ruke od ubistva konkubine u Hajatu!
  • Eto ti sad

    17.05.2026 19:50
    Da se nisu posvađali oko sličice Zverića?
  • pa sta?!

    17.05.2026 19:49
    Aha, znaci treci covek policije nije ubio nego je ucestvovao "samo" u prikrivanju ubistva, pre toga sedeci sa kriminalcima za istim stolom.
    Pa dobro, nije to nista strasno!
    Desava se......u Srbiji samo!

    p.s. mislim da polako navlaci bes i obicnih gradjana, koji su do sada bili zavedeni njegovim lazima. Sa svih strana se steze obruc!
  • Pobesneli Laloš 2

    17.05.2026 19:48
    Polićaciji su toliko brzi i ekspeditivni da na mesto zločina dođu pre nego što se neko zlo dogodi. I to ne bilo ko, već šef policije sa čak tri telohranitelja koji su sve posmatrali i gledali ubistvo, sklanjanje leša i uklanjanje dokaza.
  • Mida

    17.05.2026 19:45
    Pa dobro ljudi zar ovako treba da se ponaša predsednik naše ili bilo koje zemlje. Ako nemate osećaj stida pred uspomenama na svoje pretke imajte bar malo odgovornosti za budućnost svoje dece i smenite ovo zlo.
  • Brundo

    17.05.2026 19:44
    Naprednjaci postaju svesni da miran san nema cenu.Oni sigurno ne spavaju mirno jer niko od njih ne zna da li je sledeci kojeg ce da izda Vule, kao sto je izdao Milica.A bio mu je dobar.Kitio mu je medalje na grudi mu junacke njegove.I to ne bilo kakve medalje vec Milos Oblic medalja za hrabrost.On je, doduse, tu medalju dobio za politicku podobnost ali o tome ne moramo sad da pricamo jer podobnost je sve sto je bitno u SNS galaksiji.
  • Milić je bio

    17.05.2026 19:39
    Milić je bio savetnik Vučiću!
    Milić je bio savetnik Vučiću! Sve je sada jasno kao suza! Ostavka!
  • Sale

    17.05.2026 19:38
    A kako se to zna i javno iznosi kad istraga nije još završena?
  • DERAN

    17.05.2026 19:31
    Budi Bog Sˇnama
    Izvini AV,a gde je Dačić...Neka i on nešto kaže...
  • Riki

    17.05.2026 19:30
    Dobro je, država iskreno i bez izuzetka radi svoj posao. Nema povlašćenih što se vidi i u slučaju hapšenja Milića. Samo tako državo tako se stiče poverenje građana u državu i njene snage bezbednosti kao i u pravosudni sistem. Živela Srbija.
  • Joca

    17.05.2026 19:26
    Opa!
    Cudne izjave, sutra ce biti da Milic nista nije video dok je jeo supu.
    Ovi cestiti ljudi sto su ga uhapsili, jos ce dobiti suspenzije. Kaljuga je sve dublja jer je blata sve vise.
  • Báčský Petrovec

    17.05.2026 19:24
    Otkud mr. properu imanje na mnogoooo skupom Busernom ostrvu? Da nije od plate možda?
  • Liman

    17.05.2026 19:23
    Koje opravdanje, nije ga ubio samo je pomogao da se sakrije les
    Sendvicari ovo podrzavate, pa sutra ce vas isto tako da odbace
  • M=h

    17.05.2026 19:21
    Oskar bi da mulja.
  • Zemlja čudesa

    17.05.2026 19:14
    Kad je na redu "optužite mene, ne dam Milića"?
  • Aleksandar

    17.05.2026 19:13
    Zar nije juče seo da popije
    piće posle izvršenja najtežeg krivičnog dela? Danas- nije izvršio nikakvo delo već nije prijavio. Dačić je gvn. Livpro.
  • Goksi

    17.05.2026 19:12
    Sram te bilo
    Narko- kriminalna organizacija SNS..Zašto Vučić i Dačić ne podnesu ostavke kada su tako moralne gromadine?
    Ah da,treba se još nakrasti
  • Novosadjanin

    17.05.2026 19:08
    Druze moj ti vise ne znas kako da slazes.....
  • Ivan

    17.05.2026 19:02
    .
    Otkud njemu ta saznanja, dok traje istraga? Krsi ustav vise puta u danu, svaki dan! Ista fora, kum nije imao kokain u krvi vec u mokraci.
  • Zebra

    17.05.2026 18:56
    Klan Vučić se ograđuje od policije :)
  • Pitam za druga

    17.05.2026 18:49
    Kad će knjiga?
  • S56

    17.05.2026 18:48
    ČuDNO
    Dačić ćùti, a mulja "izveštava" i izvrće tuđe reči. Do sada je Dačić davao izjave čak i u vezi onih koji hodaju preko travnjaka u parku, a sada mu je maca pojela jezik. Čini se da sve ovo nije slučajno.
  • Ns

    17.05.2026 18:46
    Uvreda mozga sta covek prica
    Nije najteze delo vec samo obicno ucestvovanje, nije tona kokaina vec samo marihuana, nije renovirana vec sve osim...
  • Bb-ns

    17.05.2026 18:39
    Nije učestvovao,kako ti "pametni"kažeš.A,što je taj tvoj pandur insistirao da dođe bez obezbeđenja,to nikom ništa.To mežeš tvojim ovcama da pričaš,a ne nama.Klasična nameštaljka.
  • Realista

    17.05.2026 18:38
    Glavna Mulja
    A ti si tačno ko u ovom događaju pa nam treba tvoje objašnjenje?
  • bata_sky

    17.05.2026 18:33
    Sistem nije zakazao, sistem je organizovao.
  • Damir

    17.05.2026 18:31
    Ko
    Drugome kopa jamu sam u nju pada ovo je dokaz nikad ne radi ljudima lose koji te hrane ovo je primer sve se u zivotu placa
  • Mile

    17.05.2026 18:29
    Nije
    Nacelnik policije ucestvovao u ubistvu vec u prikrivanu ljudi moji. Uf dobro je, ja vec mislio da nacelnik ubija ljude, a on zapravo samo prikrivao ubice.
  • Nikola

    17.05.2026 18:26
    Onda nece moci ni tebe da cuvaju
  • Nikola

    17.05.2026 18:26
    Reši nas bede koju si stvorio!
    Druže ti ni sam sebi ne možeš više da veruješ! Ostani u Bakuu i sjaši! Ne mogu da te gledam, ne mogu da te slušam. Sramota me je što si predsednik države.
  • Lucifer

    17.05.2026 18:24
    Ma dobar čovek taj Milić... Duša jedna, seo samo da popije kafu, nema on veze sa tim.
  • Pop

    17.05.2026 18:22
    Pop
    Da smo ozbiljna i pravno uredjena zemlja, ovog uhapsiti pri sletanju u Bg.
  • Voldi

    17.05.2026 18:21
    U kojoj još Evropskoj državi se predsednik bavi time ko je kriv u ratovima između dva mafijaška klana?
  • Deda divnih unuka

    17.05.2026 18:16
    Lepo objašnjeno
    E, pa tako, kada se lepo objasni, sve je jasno. Krivi su studenti "blokaderi". Kako mi to nije odmah "palo na pamet".
  • Dragojlo

    17.05.2026 18:11
    Strašno
    Počinje odbrana brata!
    Taj Milić kažu ima preko 200 nekretnina u vlasništvu,zaradio od plate kao braća Vučić!
  • vladaNS

    17.05.2026 17:58
    ?
    Na kraju će biti da lik nje ni bio u državi tog dana. A najodogovornija će biti baba Sera.
  • Lili

    17.05.2026 17:57
    Ko si ti da o tome pričaš?!? Da li si im držao sveću?
  • Гојко

    17.05.2026 17:54
    Уууууухххх
    Мука ми је више
    Докле више ?
    ЗААААААААЧЕЕЕЕЕЕПИИИИИИ
    више
  • Juca

    17.05.2026 17:50
    A to sve znaš jer si i ti deo toga?
  • Aleksandar

    17.05.2026 17:49
    Ma sada je sve jasno!
    Evo sada sam shvatio. Sada verujem. Prešao je nivo i sada je na sledećem- sada su mu i veznici u rečenici LAŽ. Sada je počeo sam sebe u laganju da prevazilazi. Toliko laže da kamere nw uspevaju da zabeleže trenutak i crkavaju. Od bruke.
  • Zovem se Stevo

    17.05.2026 17:49
    INAČE
    Da li je ovaj zaista završio fakultet?
    Da li iko to zna? Da li ima barem nekog drugara sa faksa?
    Koji mu je broj indexa?
  • i me

    17.05.2026 17:47
    možda je učesvovao u rušenju savamale?
  • Ena

    17.05.2026 17:43
    Vrhovni sudija
  • Balter

    17.05.2026 17:43
    Pravo pitanje “pa čekaj, za koga ti radiš”!?!
  • Mojsije

    17.05.2026 17:43
    Ju ju
    Vucic prica o postenju???? Ha ha ha, ...
  • YYY

    17.05.2026 17:41
    Ti si najmanje nadležan da komentarišeš i donosiš zaključke ko je kriv, i o čemu se radi.Jedino objašnjenje je da si ti glavni krivac za sav kriminal u državi, pa sad ,koristeći funkciju koju vršiš,utičeš na istragu i svaljuješ krivicu na druge,kako bi zaštitio svoje razbojnike.I ovo je još jedan, od mnogih kršenja zakona i Ustava koje ti sprovodiš Odgovaraćeš kad tad

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna