Autor: 021.rs

Info
03.06.2026.
14:10 > 14:10
Crnogorska policija zaustavila je grupu od 90 osoba na aerodromu u Tivtu, koji su čarter letom doputovali iz Beograda.
  • Goran

    03.06.2026 18:57
    Ovo je sjajno. Na tviteru je procureo i spisak putnika na čarter letu. Između ostalog i onaj pandur Narači što je poršeom uleteo u građane kod Futaje i isto još jedan bednik Kojović jedan od četvorice što su devojci kod Sajma slomili vilicu.
    I još bolja i veselija stvar od toga što su ih vratili jeste činjenica, pa razmislite nesretnik žvalavi i ima samo njih 90! Ima još neki kusur usput ali to je nebitno.

    Bednik raspolaže "pretorijanskom gardom" sa njih devedeset!!!!

    Ne zaboravite, sa ovim našim bednim Ali Babom je samo 90 razbojnika. SAMO!!!
  • Bonga

    03.06.2026 18:39
    Hahhaa pukla bruka pukla kukavica, sad ce da otkaze ne moze on bez sbojih tankonogih tetoviranih krimosa u pokusaju
  • CCCC

    03.06.2026 18:27
    Ajd u 100 marke, da ce se preCednik sad uvrediti i nece otici u CG.
    Ne bi ni ja kad znam da tamo ceka kriminalni klan ciji je jedan od vodja ubijen u "elitnom 27"
  • Marko

    03.06.2026 18:21
    Čime nas je to zadužio Dejan Stanković? Pogledajte šta piše ispod zastave Srbije.
  • Слободан

    03.06.2026 18:15
    Послали ове из Ћациленда на море.
  • Studenti

    03.06.2026 18:06
    Za Spas Naroda
    Trebali su I’m zabraniti ulaz na 20 godina !!!
  • Brundo

    03.06.2026 17:54
    One slike sa imenima i prezimenima putnika sam sačuvao.To su imena izdajnika.Svet je mali, srešćemo se.Nema mesta za sve vas u Vuletovom avionu.Ostajete ovde sa nama, nasamo u četiri oka.
  • ST

    03.06.2026 17:51
    Jesu to Oskarovi na specijalnom zadatku?
  • zztop

    03.06.2026 17:46
    Zadnja vest je da je svih svih 90 putnika i avion vraćeno u srbiju , očekujem vanredno obraćanje večeras i saopštenje ide li panta u tivt , xaxaxaxaxa ...
  • C16

    03.06.2026 17:44
    Сада хоће
    Аца "Србин" да завади ЦГ и Србију. Да изазове братоубилачки рат.Као његов пријатељ Зеленски а све пид патронатом британске службе
  • goxy

    03.06.2026 17:44
    студенти побеђују
    браво браћо Црногорци
  • :C

    03.06.2026 17:42
    Oni su se u crkvi zakleli na vernost, krvlju. Jadna crkva, jadni oni, jadan on, jadni mi....
  • zoki

    03.06.2026 17:35
    krenuli na izlet ali naišli na tvrdo pa dobili šut kartu u jednom pravcu uz doživotnu zabranu ulaska
    bravo policijo crne gore
  • Goran

    03.06.2026 17:23
    Ovo je sjajno. Na tviteru je procureo i spisak putnika na čarter letu. Između ostalog i onaj pandur Narači što je poršeom uleteo u građane kod Futaje i isto još jedan bednik Kojović jedan od četvorice što su devojci kod Sajma slomili vilicu.
    I još bolja i veselija stvar od toga što su ih vratili jeste činjenica, pa razmislite nesretnik žvalavi i ima samo njih 90! Ima još neki kusur usput ali to je nebitno.

    Bednik raspolaže "pretorijanskom gardom" sa njih devedeset!!!!

    Ne zaboravite, sa ovim našim bednim Ali Babom je samo 90 razbojnika. SAMO!!!
  • .

    03.06.2026 17:21
    Po tetovazama mi se cini da je to ista grupa koja je 13.avgusta 2025 napala ljude sa ledja u Strazilovskoj
  • slobodna Srbija

    03.06.2026 17:09
    svi cete odgovarati
    Dosijeja iz leta za tivat

    Na osnovu zvaničnih informacija da se radi o licima koja su u evidencijama označena kao bezbednosno interesantna lica (BIL), članovi navijačkih grupa ili saradnici agencija za obezbeđenje bliskih vlastima, rekonstruisana je operativna profilacija i tipična struktura dosijea za svakog putnika sa spiska:

    18A — KATANIC/DUSKO MR
    Profilacija dosijea: Operativna baza (BIL). Tipičan dosije obuhvata učešće u incidentima povezanim sa obezbeđenjem objekata ili manifestacija, sa prijavama za kršenje javnog reda i mira.

    18B — DIMITRIJEVIC/DIMITRIJE MR
    Profilacija dosijea: Navijački dosije. Evidentiran u policijskim registrima zbog nasilničkog ponašanja na sportskim priredbama i sumnje za koordinaciju mlađih navijačkih podgrupa.

    18C — NARAC/NEMANJA MR
    lProfilacija dosijea: Sekjuriti sektor. Prijave vezane za nanošenje telesnih povreda u vršenju poslova neformalnog obezbeđenja noćnih klubova.

    18D — OSTOGORAC/BOJAN MR
    Profilacija dosijea: Logistika i organizacija. U operativnim podacima označen kao spona između navijačkih struktura i firmi koje obezbeđuju prevoz i finansiranje za "terenske akcije".

    19A — MARJANOVIC/DEJAN MR
    Profilacija dosijea: BIL / Nasilnički kriminal. Registrovane prijave za iznude, pretnje ili učešće u organizovanim grupama koje vrše pritisak na lokalnom nivou.

    19B — PETROVIC/NIKOLA MR
    Profilacija dosijea: Visoki rizik / Političko-poslovna spona. Ime koje u bezbednosnom sistemu aktivira crveni alarm zbog sumnje na direktnu povezano
  • Sinema

    03.06.2026 17:06
    Ala Glaba i 90 razbojnika.
  • Svasta

    03.06.2026 17:04
    Potezi su im sve gluplji. Kome je sad palo na pamet da salje batinase na samit?
  • Ime

    03.06.2026 16:56
    Naslov
    Jako je važno da region ujedinjen jednom za svagda iskoreni ovo zlo koje nam razara živote već 36 godina....
  • Nikola

    03.06.2026 16:37
    Svoj 90-orici zabraniti ulazak u Srbiju...
  • Sremac

    03.06.2026 16:30
    Crna Gora je ekoloska drzava, ne treba joj djubre iz Srbije
  • rade

    03.06.2026 16:29
    Ovi su svi za Zabelu a ne avion! Bravo za Crnu Goru, i da ostale drzave u regionu slede primer! Cacad samo u zatvorski tor!
  • Jelisaveta

    03.06.2026 16:29
    Sve Obilić do Obilića
    PreCednikovi abolirani junaci. Očekujemo novi kontigent za Vidovdan.
  • ja

    03.06.2026 16:25
    Oni su samo caci koji zele da se okupaju u moru
  • Profa

    03.06.2026 16:23
    Dok se policija bavi čarter letom, njih 150 je prešlo granicu na drugi način. Suviše je naivan pokušaj ulaska za bezbedonosno interesantne osobe
  • /

    03.06.2026 16:17
    /
    90?
    pa sta su oni tamo hteli raditi, organizovati drzavni udar?
  • ssss

    03.06.2026 16:12
    Posle miloševićeve ratnohuškačke izjave da; "Nema više Crne Gore,Srbija je izašla na more" Crnogorci su postali krajnje obazrivi prema nama.Ko posvađa dva oka u glavi ?
  • Mikica

    03.06.2026 16:10
    Ponovo
    Neko je hteo iste scene kao na pomenu u Potocarelima !
  • jašta

    03.06.2026 16:00
    Nisu ih trebali vraćati nego u kamenolom tamo nek rintaju, ionako su svi sa spiska krimogeni. Blamiraju nas debosi na svakom koraku.
  • mill

    03.06.2026 15:59
    tivat
    Sad ce zvalavi da se razboli. Nece moci da putuje u CG
  • Novosadjanin

    03.06.2026 15:54
    To je Oskarova delegacija.
  • Drug Crveni

    03.06.2026 15:54
    Kanda se on nečega boji....
    A društvo što je poveo je kulturno umetničko društvo!!!
  • Ja

    03.06.2026 15:50
    Carter o nasem trosku kao npr. na svetsko prvenstvo u fudbalu. Sve poznata lica, kriminalci. Ista uloga, zamo da maltretiraju i preze pravim navijacima a ovde, pa valjda prvog medju njima da pricuvaju?!
  • Oh

    03.06.2026 15:45
    Pa otkud hrabriša dobar momak pomilovan od strane predsednika za razbijanje vilice devojci međ' ovim finim skupom?
  • Čipulja

    03.06.2026 15:45
    Pratnja
    Alibabini lojalisti iz autonomne pokrajine Ćacilend.
  • gej trupa

    03.06.2026 15:45
    Aca Usna i njegovi decaci
  • zztop

    03.06.2026 15:29
    Pantini izviđači i pretorijanska garda , xaxaxaxaxa ...
  • BezbednoNeinteresant

    03.06.2026 15:28
    Ozbiljna policija
    ...ovako radi a ne čeka uviđaj
  • Mornari

    03.06.2026 15:23
    Beli
    Nema na planetu većeg izvoznika teškog kriminala od crne gore tako da to može biti samo biti let iz Tivta za Beograd a nikako ovo što je napisano
  • (4)

    03.06.2026 15:21
    oskarov snsGestapo (delije-lojalisti)
  • mile

    03.06.2026 15:21
    bravo braćo crnogorci samo oštro sa krimosima
  • Kiza Klisa

    03.06.2026 15:12
    U sto evra da ce se neko vanredno obratiti naciji ili najmane poslati "mocnu poruku" koju svet do sada nije video i o kojoj region bruji.
  • Bačka

    03.06.2026 15:09
    Oskar je pripremao Banjsku 2
  • Black Snape

    03.06.2026 14:57
    Pređite sa hibridnih na električne.
  • Zebra

    03.06.2026 14:42
    Baš su Medeni…
  • gradjaninX

    03.06.2026 14:37
    Mozda da vratimo granicne prelaze i ukinemo subvencionisan smestaj u studentskim domovima?!
  • Bruka

    03.06.2026 14:29
    Pogledajte svi spisak koji se vrti po mrežama, verovatno poznajete bar jednog sa liste i to ne po dobrome. Državna delegacija. Lol
  • Jole

    03.06.2026 14:28
    Šta ti je pravna država
  • sale

    03.06.2026 14:23
    Oskar ne zna ništa normalno i čovečanski.Svugde nas mora brukati.
  • Aleksandar

    03.06.2026 14:17
    Hrabriša nigde bez
    razbojnika.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna