Veselin Milić je u današnjem iskazu pred Višim javnim tužilaštvom izjavio da tri nedelje od započinjanja krivičnog postupka protiv njega nije izveden nijedan dokaz koji ga dovodi u vezu sa ubistvom na Senjaku.
Znači nisu mogli da nađu gde je sakrio materijal za obaranje vućija i mafije. Moraju sada dobri premanjemu da budu. Pa šta ako je malo ubio jednog čovečuljka. Pa šta. To je napredna Srbija.
Odakle stanovi,skupocena odela,satovi,luksuzni vozni park,nekretnine???Sve popisati i naravno uža i šira familija da se pregleda imovina.Ukradeno oduzeti i robija!!!!!
nameštanje? Smestiti nekome krivično delo. Da nema on možda neko iskustvo sa takvim delima? Npr u Srbiji se i dalje sudi studentu koji je vodo polio "policajca". A ne sudi se, nije ni pokrenut postupak, protiv "policajaca" koji su izlomili decu na protestima (protesti protiv kriminala i korupcije koji u Srbiji traju više od godinu ipo dana). Da ne zna ovaj odlikovani policajac nešto o nekom nameštanju?
Još uvek svi dobro prolazite.. ako vam se digne kuka i motika.. nećete se smejati iz crnih zatamnjenih limuzina.
Ma vidi se da je čovek nevinašce,a to što se druži sa kriminalcima, pa on je jednostavno društven čovek.Eto takav je,on voli sve ljude pa makar bili i krimosi i ubice.
Odmah sam znao da je za sve kriv onaj konobar!
Gde ove caci ljudine tako nesto da urade.
Oni brane Srbiju od zlih studenata.
Treba ih oslikati po crkvama.
osloboditi. A da će ovi konobari dobiti doživotne robije. Tako vam i treba sluge mafije. Za šaku dinara doživotna. Nadam se da će tako proći svi koji ćute i služe ih.
Poseduješ imovinu 200 puta veću od primanja. I nevin si kao? Sigurno. Kriv je konobar što nije zvao policiju koja je učestvovala u svemu. Oba lica praćena, načelnik i treba konobar da prijavi zločin. Ovaj je uhapšen da bi bio sačuvan u zatvoru.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Advokati dostavili deo Milićevog iskaza, tvrdi da nema dokaza i da mu nameštaju
Autor: Beta
Info
•03.06.2026.
•16:26 > 17:02
Komentari 24
nn
sve odneli a sud kaze lopovi nisu krivi (uhvaceni na delu)
J
Prorok
NN
kostadin
Don
Jok
Aleksandar
Racionalno & Realno
A sad, gde su telefonski listinzi, sky komunikacija, sta visoki f-ner policije radi sa 2 ozloglasena krimosa, igra klikere?
Zebra
Hrkalovićka v2!
Слободан
Mile
Aleksandar
Još uvek svi dobro prolazite.. ako vam se digne kuka i motika.. nećete se smejati iz crnih zatamnjenih limuzina.
Ovdašnji
Skeptik
Jelisaveta
Dete rock'n rola
Seka
Dabar
Covek savetovao sve i svakoga.
Takav covek.Vratice ga sef i pomilovati. Ishod, nikom nista.
Pravda u srba
Gde ove caci ljudine tako nesto da urade.
Oni brane Srbiju od zlih studenata.
Treba ih oslikati po crkvama.
Aleksandar
Sava
Znamo svi ishod
Tihomir
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H