Autor: Beta

Info
03.06.2026.
16:26 > 17:02
Veselin Milić je u današnjem iskazu pred Višim javnim tužilaštvom izjavio da tri nedelje od započinjanja krivičnog postupka protiv njega nije izveden nijedan dokaz koji ga dovodi u vezu sa ubistvom na Senjaku.
  • nn

    04.06.2026 18:30
    i meni je sudija namestio da sam pokrao sve po kuci i napravio premetacinu
    sve odneli a sud kaze lopovi nisu krivi (uhvaceni na delu)
  • J

    03.06.2026 22:13
    J
    Uvek fali 2 minuta kljucnog snimka
  • Prorok

    03.06.2026 21:09
    kamere
    samo snimci sa kamera, a ako ne postoje...
  • NN

    03.06.2026 21:06
    Možda naivno veruje ali baš ne izgleda kao naivčina...
  • kostadin

    03.06.2026 20:20
    A on naivan
    mislio je da ga vole i da im je preko potreban
  • Don

    03.06.2026 20:01
    Don
    Konobar je uvek ubica u filmovima. Ova ћaci mafija je sramota za svetsku mafiju.
  • Jok

    03.06.2026 19:45
    Eto kaze covek je nevin, pa pustitw ga, ne bi valjda lagao.
  • Aleksandar

    03.06.2026 19:41
    Oslobođen
    Znači nisu mogli da nađu gde je sakrio materijal za obaranje vućija i mafije. Moraju sada dobri premanjemu da budu. Pa šta ako je malo ubio jednog čovečuljka. Pa šta. To je napredna Srbija.
  • Racionalno & Realno

    03.06.2026 18:19
    Svaki okrivljeni ima pravo da se brani, kako god misli da je najbolje za njega.

    A sad, gde su telefonski listinzi, sky komunikacija, sta visoki f-ner policije radi sa 2 ozloglasena krimosa, igra klikere?
  • Zebra

    03.06.2026 18:18
    Pa da nije bilo Medenog ne bi bilo ni ovo malo prašine…
    Hrkalovićka v2!
  • Слободан

    03.06.2026 18:10
    Ма да, сви сте ви чисти као суза, како да не. Дошло време да се напутшта брод који тоне, па сад ко коме...
  • Mile

    03.06.2026 18:07
    .
    Odakle stanovi,skupocena odela,satovi,luksuzni vozni park,nekretnine???Sve popisati i naravno uža i šira familija da se pregleda imovina.Ukradeno oduzeti i robija!!!!!
  • Aleksandar

    03.06.2026 17:57
    Kako on zna da je moguće
    nameštanje? Smestiti nekome krivično delo. Da nema on možda neko iskustvo sa takvim delima? Npr u Srbiji se i dalje sudi studentu koji je vodo polio "policajca". A ne sudi se, nije ni pokrenut postupak, protiv "policajaca" koji su izlomili decu na protestima (protesti protiv kriminala i korupcije koji u Srbiji traju više od godinu ipo dana). Da ne zna ovaj odlikovani policajac nešto o nekom nameštanju?
    Još uvek svi dobro prolazite.. ako vam se digne kuka i motika.. nećete se smejati iz crnih zatamnjenih limuzina.
  • Ovdašnji

    03.06.2026 17:57
    Ama ljudi pustite čoveka, vidite da kaže da je nevin. Pa kome ćemo verovati ako ne našoj policiji.
  • Skeptik

    03.06.2026 17:50
    Nekad i sad
    Nekada smo imali Milica od Macve, sada imamo Milica od bacve...
  • Jelisaveta

    03.06.2026 17:37
    Dva minuta tražim
    Taj lokal u kome se desilo ubistvo, sigurno nema kamere. Ili su možda dva ključna minuta, po običaju,u posedu pasioniranog sakupljača takvih sadržaja.
  • Dete rock'n rola

    03.06.2026 17:33
    Ma vidi se da je čovek nevinašce,a to što se druži sa kriminalcima, pa on je jednostavno društven čovek.Eto takav je,on voli sve ljude pa makar bili i krimosi i ubice.
  • Seka

    03.06.2026 17:30
    Dzaba se peres, kriv si itekako.
  • Dabar

    03.06.2026 17:27
    Postenjacina
    Ma stvarno.Pustite coveka. On je ogledalo postenja u MUPu.
    Covek savetovao sve i svakoga.
    Takav covek.Vratice ga sef i pomilovati. Ishod, nikom nista.
  • Pravda u srba

    03.06.2026 17:16
    Odmah sam znao da je za sve kriv onaj konobar!
    Gde ove caci ljudine tako nesto da urade.
    Oni brane Srbiju od zlih studenata.
    Treba ih oslikati po crkvama.
  • Aleksandar

    03.06.2026 17:02
    Nadam se da će ga
    osloboditi. A da će ovi konobari dobiti doživotne robije. Tako vam i treba sluge mafije. Za šaku dinara doživotna. Nadam se da će tako proći svi koji ćute i služe ih.
  • Sava

    03.06.2026 16:52
    Poseduješ imovinu 200 puta veću od primanja. I nevin si kao? Sigurno. Kriv je konobar što nije zvao policiju koja je učestvovala u svemu. Oba lica praćena, načelnik i treba konobar da prijavi zločin. Ovaj je uhapšen da bi bio sačuvan u zatvoru.
  • Znamo svi ishod

    03.06.2026 16:39
    Znamo svi ishod
    I sta ce biti? Znamo svi nego gradjani ove zemlje su apsolutni ............
  • Tihomir

    03.06.2026 16:37
    Zao me coveka, tolko se nakrao, a sada mu smestaju.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna