Autor: Beta

Info
04.06.2026.
18:33
Države članice Upravnog odbora Saveta za primenu mira (PIC) u Bosni i Hercegovini nisu tokom dvodnevnog zasedanja u Sarajevu postigle konsenzus u vezi sa imenovanje novog visokog predstavnika u BiH.
  • Jovan

    04.06.2026 19:42
    Dopuna, ako prođe...
    Funkcija na kojoj je g.Šmit, neodoljivo liči na finkciju direktora neke naše fabrike u raspadanju-likvidaciji...
  • Jovan

    04.06.2026 19:17
    Pesmica
    Mora biti da je dosadašni VP u BiH čuo onu pesmicu:Ala volem ovaj režim, plata ide a ja ležim.
    A tek ostale privilegije...

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna