Autor: FoNet, Beta

Info
06.06.2026.
09:06 > 10:26
Istoričar Milan St. Protić ocenio je da su se mlade generecije u Srbiji odvojile od Evrope, ukazavši i na to da se studenti pozivaju na Ustav u kojem piše da je Kosovo neotuđivi deo Srbije.
  • Znamo se

    06.06.2026 09:37
    Sećam ga se kad je Eu obećavala da s njim na vlasti ukida vize. Trebalo im je 10 godina da ih ukinu.
  • @Aleksandar

    06.06.2026 09:37
    Koji neprijatelj je preuzeo Kosovo?
    Ko su ti "oni"?
    Ko to "oni", će uzeti još?
    37 godina, kako kažeš "pokazujemo zube" i? Gde su Srbija i Srpski narod bili 1989. , a gde danas?
    Btw, pravilnije je da smo MI izgubili Kosovo.
    Btw 2, ili imaš zamišljenog neprijatelja, kao Vučić?
  • Ja

    06.06.2026 09:34
    I Evropa je odvojena od Evrope. Ovaj deo Evrope je jedna Evropa, ona dominatna u Evropi, odvojila od njenog dela Evrope. Мladi su se samo zatekli u ovom delu, izdvojenom delu Evrope, pa je i taj osećaj odvojenosti apsolutno autentičan. Nisu oni tako planirali i rađali se takvi, to su im mame, tate, babe, dede omogućili. Svi se u decu kunu a šta rade?
  • Vuĺe

    06.06.2026 09:23
    To je bas dobro.
  • B

    06.06.2026 09:20
    Patetika level pro
    Batić i Protić na biračkim mestima imali manje glasova nego kontrolora, a bili 12 godina vlast..
  • Trta

    06.06.2026 09:19
    Sta uradismo drzavi?
    Kamo srece da smo vise i pazljivije slusalli reci ovog coveka.
  • Samo da pitam

    06.06.2026 09:17
    Proticu, a sta ja da mislim o njima i njihovim bombama 1999., sta da mislim o osiromasenom uranijumu, sta da mislim kad su mi pre punoletsva pokazali ko su.
  • Hana

    06.06.2026 09:16
    A ti i oni za koje smo glasali da bismo smenili Miloševića spadate u naše najgore iluzije! Zato smo sada tu gde jesmo: ne verujemo vam ni slova.
  • Aleksandar

    06.06.2026 09:14
    Odgovor
    Ako ti neprijatelj uzme deo teritorije i ti pristaneš na to, onda će posle tražiti još druge teritorije i tu nema kraja. Jednom zubi mora da se pokažu ili će Srbi kao narod nestati.
  • Dejan

    06.06.2026 09:13
    Tacno 100%
    Slazem se sa g.Proticem, ovo vise nije isti narod a propaganda posle 2012.godine protiv svega Evropskog je dovela do toga da su i mladi dobrim delom protiv EU.
    Ja tvrdim da i ako budemo imali najpostenije izbore ikad, uopste nije ni blizu sigurno da ce oskar izgubiti vlast.
    Dobar deo onih koji su protiv ove vlasti su otisli i ne glasaju.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna