Autor: N1 (Mladen Savatović)

Info
06.06.2026.
21:31 > 21:36
Samit "EU-Zapadni Balkan" u Tivtu je prošao, ali u Srbiji ostavio otvoreno pitanje - dok su nam južne komšije na korak od članstva u EU, šta će biti sa Srbijom, koja svoje obaveze ili ispunjava usporeno ili delimično.
  • Dusan

    06.06.2026 22:52
    Eu put?
    Koga bre zabole za EU put? Proklinjao sam Srbiju kao mladji sto nismo u uniji , otisao preko, radio, vratio se i sada imam samo poruku da se ne zuri Srbija sa EU. Za penziju 5 do 6 god ok i nazad. Sl9bodu koju imamo , nema je nigde.
  • Particulare matter

    06.06.2026 22:48
    Vučić će rasprodati, opljačkati, pokloniti bilo šta kome da mora, celu Srbiju ako treba samo da sačuva udbu na vlasti i i spreči ulazak Srbije u članstvo u NATO i EU jer bi tada oni izgubili i vlast i slobodu . Najgore je što je polupani deo populacije ubedio da se njegovi i udbin interes poklapaju sa interesima građana Srbije i države Srbije. A interes građana Srbije ili bilo koje druge Evropske države je članstvo u bezbednosnom evropskom sistemu NATO, EU i zoni Šengena. Briga njega za Srbiju i građane Srbije.
  • zztop

    06.06.2026 22:33
    Srbija je na kineskom pojasu i putu pod budnim okom rusije , xaxaxaxa ...
  • Ssy

    06.06.2026 22:27
    "Uspeh"
    Srbija je, zahvaljujući Oskaru i njegovom čoporu, na ničijoj zemlji, bolje rečeno močvarnom zemljištu, i sve brže tone.
  • Поп

    06.06.2026 21:51
    Пред
    Видећемо то ‘пред чланством’ колико ће дуго трајати. Овако представљено је као ‘сутра’.
  • Osto'ja

    06.06.2026 21:46
    Aman...dosta je...
    Ništa se preko noći ne dogadja. Čemu ove tenzije oko prijema...
    Članstvo je uslovljeno ulaskom u NATO a za Srbiju dodatno i priznanjem Kosova.
    Dakle,još će vode proći Dunavom...polako!
    Osim ako nas ne ucene novim napadom!!!
  • neueu

    06.06.2026 21:43
    Srbija je tamo gde su i Švajcarska i Norveška.
    Pa nećemo valjda u društvo sa Albanijom i Crnom Gorom?

  • NN

    06.06.2026 21:42
    Kakvi aršini
    takva i težnja ka EU!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna