A veliki broj neće!
Kad bi neko objasnio šta to u praksi znači PROEVROPSKA!
Spoljna politika kao njihova?
Porodični zakoni takodje?
Imigracija?
Nije sve samo ekonomija.
Godpodjo objasnite da li kada se neko uhvati u kolo MORA DA IGRA? Čiji je orkestar?
Uvek sam bio i bicu za svaki korak pristupanju EU, jer verujem da je to jedini put za ovu drzavu ali ne verujem da ste vi u stanju za tako nesto. Dok su studenti isli po selima i gradovima, pricali sa ljudima i ujedinili sve da stanu ispred zahteva za pravnom drzavom gde ce se zakon sprovoditi jednako za sve, vi ste davali legitimitet kriminalnim vlastima sedeci u okupiranoj skupstini, kao i danas. O Evropi ne znate apsolutno nista, osim da glumite njihovog saveznika da bi vam ukazali poverenje i smatrali vas sagovornikom. Vasa koalicija je kao i uvek na staklenim nogama, nece ni preziveti do izbora. Ponavljam, jesam za EU ali moramo prvo osloboditi drzavu i medije, moramo otvoriti jednu javnu raspravu o buducnosti drzave i uspostaviti jednu novu kulturu dijaloga koja ce zameniti radikalsko urlanje po medijima, a to nam i donose studenti. Pominjete Madjarski slucaj, taj Peter je obisao sva sela u Madjarskoj, a vi? Kazete EU? Dobro, koji je vas stav o V4 grupi koja se ponovo sastala tokom prosle nedelje? Dali smatrate da je to grupa koja bi cinila nase zavesnike ili smatrate da bi Brisel bio bolji sagovornik ili mozda Francusko Italijanska struja? Koji je vas stav o Ukrajini? Gasnom aranzmanu sa Norveskom? Migracijama? Odnosima sa Kinom? Imate li vi uopste neki stav osim hocemo u EU? Ili smatrate da mi koji smo za EU nemamo stavove i ne pratimo detaljno politicke struje unutar EU i samo masemo EU zastavicama? Vas pro EU narativ je iskreno uvreda za inteligenciju.
Veliki broj građana ne želi nikakvu opoziciju, samo studenti i bez komformista iz dosadašnje opozicije. Previše ste se opustili od kada ste ušuškani funkcijama i sigurnim doprinosom koji vam narod plaća iz svog džepa.
Bukvalno nece niko za to da glasa. Tacnije, za tu ideju bismo mnogi glasi, ali za vas ako je predstavljate nikada. Marinika, penzija, vakat je, vreme je.
Direktno radi za režim i u sadejstvu sa njim.
Posle izbora svi oni idu na smetlište istorije.
Uvek je bilo tih koji su radili za vlast, srećom, ovi su se na vreme prikazali.
Da su iskreni, sklonili bi se na dve-tri godine i onda uzdignuta čela izašli na izbore sa velikom šansom za pobedu. Ovako, samo pokazuju da bez parčenceta vlasti ne mogu.....
Normalnim ljudima je sve jasno kao dan!
Da li mozete da pokazete istrazivanja koja podrzavaju tu tvrdnju?
Kada je radjeno istrazivanje, ko ga je sproveo? Na kolikom uzorku, koja demografska grupa?
Ohrabrujuce je da cujemo ovakve stvari ali moramo da ih podrzimo realnim podacima a ne cisto sa "eto pa vidite tako je".
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Tepić: Veliki broj građana hoće da glasa isključivo za proevropsku opoziciju
Autor: Beta
Info
•22.06.2026.
•09:43
Komentari 16
Osto'ja
Kad bi neko objasnio šta to u praksi znači PROEVROPSKA!
Spoljna politika kao njihova?
Porodični zakoni takodje?
Imigracija?
Nije sve samo ekonomija.
Godpodjo objasnite da li kada se neko uhvati u kolo MORA DA IGRA? Čiji je orkestar?
Alföld
Dogodine u Botošu
Realno
Поп
Skeptik
A ko ce glasati za vas cete videti na sledecim izborima.
Gradjani
Balon
Lala
Паја
misko
Mihajlo
Rade
Posle izbora svi oni idu na smetlište istorije.
Uvek je bilo tih koji su radili za vlast, srećom, ovi su se na vreme prikazali.
Da su iskreni, sklonili bi se na dve-tri godine i onda uzdignuta čela izašli na izbore sa velikom šansom za pobedu. Ovako, samo pokazuju da bez parčenceta vlasti ne mogu.....
Normalnim ljudima je sve jasno kao dan!
Darko
Kada je radjeno istrazivanje, ko ga je sproveo? Na kolikom uzorku, koja demografska grupa?
Ohrabrujuce je da cujemo ovakve stvari ali moramo da ih podrzimo realnim podacima a ne cisto sa "eto pa vidite tako je".
ZarJeBitno
QQ
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H