Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pozvao je danas američki FBI i sve evropske bezbednosne službe da dođu i ispitaju da li je bilo upotrebe zvučnog topa 15. marta prošle godine na studentskom protestu u Beogradu.
Jeste postoji original službe u svetu i tu nema sta ko da razmišlja puno ali ima i ono
.rs
A to . rs su ?!
E to original sluzbe nemaju pojma izgleda da postoji pa sve i da su naj češće pominjani Rusi u pitanju, i ne treba tu biti nesto poznavalac dovoljno je samo znati osnove istorije i malo istražiti period velikoga NE ili 1948 pa na ovamo i to je to nista vise od toga.
bedan lik
22.06.2026 • 12:06
Ne smaraj nego nam reci šta je sa Milićem, šta je sa migrantom koji je hteo da digne gasovod u vazduh, šta je sa vezama policije i kriminalaca, šta je sa Rem-om, šta je sa Mrdićevim zakonima...?
Kakav si ti državnik kad zoveš strane službe da pričaju o događajima u našoj zemlji ?
Pa to je samo navika iz prethodnog perioda i dobro oproban način ili recept da se unese zabuna u već ionako sluđen narod.Zar smo već zaboravili ubistvo dvojice gardista u Bgd na Topčideru ? Ista priča i isti metod zbunjivanja.
količine nebuloza i opstanka zdravog razuma među svima nama, apelujem na sve da ubuduće Precednikova obraćanja, mudrolije i saopštenja, elegantno preskoče i ne čitaju uopšte! Ima on one njegove što to moraju da čitaju i pamte, pa kad nisu znali na vreme da čitaju, nek sad nadoknade njegovim obraćanjima. Toliko!
Sto i sta da istrazuju kada nije bilo? Koliko se secam Srbija nije ucestvovala u ratovima 90 tih, Jovanjica, nadstresnica jos malo pa ce postati upitni! Stvarno, da li moze vise i jos
Ovaj narod je odavno izgubio svoje dostojanstvo i ponos.
Ako nizbogčega, onda iz ova dva razloga treba da odreagujemo na ovo što kaže... ova persona non grata.
Ali ni toga nema u nama više.
Eeee, ponosna braćo Srbi, pravoslavci.
Za sve zlodela uključiti EU tužilaštvo, UN, EUROPOL, itd :nadstrešnica, leteći Ćacilend u CG, Ćacilend, Jovanica, Milić, Rio Tinto, zvučni top, EXPO, SKY prepiske, Beograd na vodi, generalštab,5 tona droge, "terorista" u Kanjiži, itd, itd
Zvučni top trenutni nie toliko bitan, bitno je to da vlada panika u vladajućim strukturama zbog gubitka vlasti na izborima, kakvi god izbori bili, parlamentarni ili predsednički.
Porazno je kako sve i da nije koriscen, oni kao drzava sugurno moraju objaviti sta se drugo kotistilo a znamo da su oni upotrebili ovo prvo. Samo sto se sve negira a nista ne potvrdjuje.
Ovo je Vučićevo priznanje poraza - BIA i srpska policija nisu stručne i nezavisne, pa ajde da pozovemo Amerikance i Ruse da malo istražuju na našoj teritoriji, kao da Amerika i Rusija nemaju dovoljno svojih istražnih radnji, pa žele da se bave zvučnim topom u maloj Srbiji.
Što im nije tražio pomoć za nalaženje male Danke?
Svaka ti cast razotkrio si tesku prevaru studenata zvucni top pa cak ti rusi pomogli ali decko tvoji papani i dacic su nesto drugo govorili nema zvucnog topa nema nadstresnice nema jovanice nema ubistva na senjaku e sve su to studenti izmislili a ti junacino sve si dokazao cim se javis lazes kao pas ko voli od naroda da guta tvoje lazi neka izvoli
A Dragan ce, ma nisam ja nista rekao, kakav zvucni top.
A Ceda ce, sta sam rekao uzivo, nista nisam rekao....
A drvece koje se klatilo pod pritiskom vazduha su studenti duvali
A dvehiljade ljudi je palo, sta, u masovnu histeriju...
E i da, neke od strucnih ekipa se vec izjasnilo povodom toga.
Da, da!
Nemamo, imamo ali nije montiran, ipak je montiran ali je u garazi, bio je ispred Skupstine ali nije koristen.
A par trenutaka posle upotrebe Informer bratija ga pominje i peva pesmu?!
Za sve ce se kad tad odgovarati.
Da istraže pad nastrešnice, razna nerešena ubistva, pa i ovo nedavno. Dojave o bombama u vreme protesta, pretnje ucene, droge i mnogo, mnogo toga. Pa eto mogu i u sklopu istrage zvučnog topa da istraže da li su studenti - protestanti lažirali napad, čisto da se vidi ko laže
To što se namerno praviš mutav i stvaraš zabunu umesto da rešiš situaciju je takođe zločin.
Ako već tvrdiš da sve laž, pohapsi sve koji to kažu, podigni optužnicu i izvedi ih pred sud.
Verovatno i nije bio zvučni top, ali je bilo neko drugo zvućno-akustičko-talasno...itd oružje koje proizvodi isti efekat.
A ko si ti u ovoj celoj priči?
Jesi li ti ministar policije?
Da li si vlasnik "zvučnog topa"?
Da li oštećeni tebe optužuju da si pucao iz tog topa?
Samo ti nastavi da radiš ono što te UStav obavezuje, a to je da deliš odlikovanja i primaš druge predsednike... do izbora. A onda...
Ne smaraj nego nam reci šta je sa Milićem, šta je sa migrantom koji je hteo da digne gasovod u vazduh, šta je sa vezama policije i kriminalaca, šta je sa Rem-om, šta je sa Mrdićevim zakonima...?
Kakav si ti državnik kad zoveš strane službe da pričaju o događajima u našoj zemlji ?
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Vučić: Pozivam FBI i sve evropske službe da istraže da li je upotrebljen zvučni top - a nije
Autor: Beta
Info
•22.06.2026.
•11:51
Komentari 35
Liqudator
.rs
A to . rs su ?!
E to original sluzbe nemaju pojma izgleda da postoji pa sve i da su naj češće pominjani Rusi u pitanju, i ne treba tu biti nesto poznavalac dovoljno je samo znati osnove istorije i malo istražiti period velikoga NE ili 1948 pa na ovamo i to je to nista vise od toga.
Nebitno
Ranko
ssss
22.06.2026 • 12:06
Ne smaraj nego nam reci šta je sa Milićem, šta je sa migrantom koji je hteo da digne gasovod u vazduh, šta je sa vezama policije i kriminalaca, šta je sa Rem-om, šta je sa Mrdićevim zakonima...?
Kakav si ti državnik kad zoveš strane službe da pričaju o događajima u našoj zemlji ?
Pa to je samo navika iz prethodnog perioda i dobro oproban način ili recept da se unese zabuna u već ionako sluđen narod.Zar smo već zaboravili ubistvo dvojice gardista u Bgd na Topčideru ? Ista priča i isti metod zbunjivanja.
Ђорђе Вукадиновић
Најбољи пример у окружењу - да бога нема!!
УПОМОЋ, Мајко природо света...помагај!!
Nikola
AlekS
Darko
Branka
Sima Kosmos
- J -
Ako nizbogčega, onda iz ova dva razloga treba da odreagujemo na ovo što kaže... ova persona non grata.
Ali ni toga nema u nama više.
Eeee, ponosna braćo Srbi, pravoslavci.
Srbija
Sky
Mijo
Narod Serbski
Gale
Sale
Radivoje Rokvić
Nuklearni
Ramzes
Što im nije tražio pomoć za nalaženje male Danke?
Nenad
Zeze
coravi desk
A Ceda ce, sta sam rekao uzivo, nista nisam rekao....
A drvece koje se klatilo pod pritiskom vazduha su studenti duvali
A dvehiljade ljudi je palo, sta, u masovnu histeriju...
E i da, neke od strucnih ekipa se vec izjasnilo povodom toga.
Zivan
Nemamo, imamo ali nije montiran, ipak je montiran ali je u garazi, bio je ispred Skupstine ali nije koristen.
A par trenutaka posle upotrebe Informer bratija ga pominje i peva pesmu?!
Za sve ce se kad tad odgovarati.
Oko posmatrača
rea
Dragana
pajo patak
P.S.
danas je 22.06.2026., đe je bila ponuda za sve službe 16.03.2025. ?
Mix
Ako već tvrdiš da sve laž, pohapsi sve koji to kažu, podigni optužnicu i izvedi ih pred sud.
Verovatno i nije bio zvučni top, ali je bilo neko drugo zvućno-akustičko-talasno...itd oružje koje proizvodi isti efekat.
Milan NS
Jesi li ti ministar policije?
Da li si vlasnik "zvučnog topa"?
Da li oštećeni tebe optužuju da si pucao iz tog topa?
Samo ti nastavi da radiš ono što te UStav obavezuje, a to je da deliš odlikovanja i primaš druge predsednike... do izbora. A onda...
Oh
Dokle?
Vesko
haha
Šta se to iza brda valja kad si baš sad rešio da se pereš ?
To ti nama kaži.
bedan lik
Kakav si ti državnik kad zoveš strane službe da pričaju o događajima u našoj zemlji ?
Dzoni
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H