Autor: 021.rs

Info
26.06.2026.
12:56
Benzin u Srbiji je poskupeo, dok cena dizela ostaje ista.
  • MileNS

    26.06.2026 14:27
    sirota Makedonija
    Ja ne znam šta će oni mučeni Makedonci u svojoj sirotoj državici, ekonomskom patuljku za razliku od naše Srbije ekonomskog TIGRA pa su postavili neku sirotu cenu naftnih derivata jer k'o vele neka drugi zarađuju iz regiona, neka na današnji dan litar dizela u Makedoniji bude 29% JEFTINIJI nego u lideru regiona Srbiji! Da, dobro ste pročitali, 29% = 63,75rsd je jeftiniji litar dizela u Makedoniji nego u Srbiji !!!
  • Nikola

    26.06.2026 14:20
    Cena barela sirive nadte pojeftinila tako da je logicno da je benzin poskupeo a sizel ostao skup. Nece valjda pokvarena svetska berza da diktira Vucicu sta da radi u Srbiji!
  • Србин

    26.06.2026 14:03
    Поскупео?
    Зар барел није пао на 70?
    Хехехехе докле!
  • pera

    26.06.2026 14:02
    realno
    jel neko stvarno misli da kod nas cene imaju neke veze sa trzistem
  • Samo pitam

    26.06.2026 13:39
    Svuda u EU cene goriva pale
    Svuda u EU cene benzina i dizela pale sa drastičnim padom nafte.
  • Joki

    26.06.2026 13:36
    Cena barela je pala na 70 dolara, a gorivo je poskupelo...
  • NovosadjanChe

    26.06.2026 13:24
    Naravno da ne poskupeo jer je barel pojeftinio na svetskom tržištu. Ekonomska logika pljačkanja.
  • Milivoj

    26.06.2026 13:09
    A cena barela 70 dolara...

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna