Autor: Beta

Info
27.06.2026.
07:50 > 07:51
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić u autorskom tekstu objavljenom u Vašington egzamineru, pohvalno je govorio o potpredsedniku SAD Džej Di Vensu, analizirajući njegove knjige i poredeći ih sa knjigom Baraka Obame.
  • Nidza

    27.06.2026 09:05
    Sad ce boljsevicki mrzitelji da kritikuju. E da nije tog boljsevizma, ne bi toliko bilo mrtvih u 20 veku. Svakako, ne vidim nista pametno na drugom spektru boljsevicko plenumaskom koji bi da moralom vodi politiku i deli moralne ocene.
  • Od

    27.06.2026 08:59
    orbana stiže glas: u vensu ti nije spas...
  • Boro iz Pobede

    27.06.2026 08:53
    Nekada? Nekada si bio pesma kakav si sada!
  • Poturica

    27.06.2026 08:50
    Hahahaha
    Otkad ga je Putin otkačio, ovaj samo veliča USA. I američke krave su najbolje na svetu. Setio se nakon 14 (četrnaest) godina vladanja.

  • Covek

    27.06.2026 08:45
    Je
    Politicar.
  • Lustracija

    27.06.2026 08:41
    Pih
    On je pored svog rada 25h na dan stigao čak knjige da pročita...
  • Mira

    27.06.2026 08:38
    Auuuu
    Brate, koji književni kritičar!
  • Mile

    27.06.2026 08:35
    Veoma si ponizan ali pred klintonom i srederom
  • Goran

    27.06.2026 08:31
    Pokušaj jeftine manipulacije
    Pokušaji jeftine manipulacije, kroz laskanje uvijeno u kvazi pronicljive intelektualne zaključke i lažnu empatiju.
  • LAZAR

    27.06.2026 08:29
    Kada god ga vidim......
    .....pada mi na pamet Bajagin stih"Noc je vlazna njuska (Aleka)Vucija"iz "Zazmuri".
  • Elmer davež

    27.06.2026 08:27
    Koja šljihtara.
  • Hana

    27.06.2026 08:20
    Dosta je bilo
    Molim te AV!
    Poštedi nas tvoje (namerno u drugom licu jednine) životne filozofije. Budi ponizan u svom sopstvenom životu. Nisi vlasnik niti nas, niti Srbije, mada se ponašaš kao da jesi. Napiši sva zapažanja u jednoj od tvojih budućih svetskih bestselera koje ćeš,nadam se, pisati iz zatvora.
  • Marta

    27.06.2026 08:19
    Ha ha ha!
    Koji toksicni narcis. On i poniznost, ha ha ha ha! Jao nekad ovaj covek ume da nasmeje!
  • Serpiko

    27.06.2026 08:12
    Covek bez harizme, bez karaktera!
    Ali zato da muti vodu, ne govori istinu a da ne trepne, da obmanjuje gde god sticne - nema mu ravna!

    Nece se ovo izborima zavrsiti....
  • Građanin

    27.06.2026 08:10
    Ne feudalizmu i podaništvu
    Još jedan ulizivački pokušaj. A niti je on ponizan, niti je Vens pravi katolik, kada papa poziva na obustavu rata.
  • Zanovetalo

    27.06.2026 08:10
    O ovoj temi i onjegovom stavu,citaoci nemaju sta da kazu.Pa nek tako i ostane.NE KOMENTARISITE EKCENTRICNOG TIPA.
  • Ш

    27.06.2026 08:07
    Ш
    Лупета и лаже како би га помиловали за дан D који је све ближи.
  • Sima

    27.06.2026 08:03
    Zasto ga jednostabno ne ignorisete!
  • Nikola

    27.06.2026 08:01
    Pobrkao lončiće
    "godine i tragedije"
    Za Srbiju, od kad je on na vlasti!
  • Aleksandar

    27.06.2026 08:01
    Nas je jedna od tragedija
    snašla kad je ovo došlo na vlast. I traje tragedija još uvek i pogoršava se. Još će nam veće zlo napraviti kada ga budemo sklanjali da vlasti.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna