Predsednik Srbije Aleksandar Vučić u autorskom tekstu objavljenom u Vašington egzamineru, pohvalno je govorio o potpredsedniku SAD Džej Di Vensu, analizirajući njegove knjige i poredeći ih sa knjigom Baraka Obame.
Sad ce boljsevicki mrzitelji da kritikuju. E da nije tog boljsevizma, ne bi toliko bilo mrtvih u 20 veku. Svakako, ne vidim nista pametno na drugom spektru boljsevicko plenumaskom koji bi da moralom vodi politiku i deli moralne ocene.
Molim te AV!
Poštedi nas tvoje (namerno u drugom licu jednine) životne filozofije. Budi ponizan u svom sopstvenom životu. Nisi vlasnik niti nas, niti Srbije, mada se ponašaš kao da jesi. Napiši sva zapažanja u jednoj od tvojih budućih svetskih bestselera koje ćeš,nadam se, pisati iz zatvora.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Vučić veliča Vensa: I ja sam nekad bio čovek usijane naravi, godine i tragedije nauče čoveka poniznosti
Autor: Beta
Info
•27.06.2026.
•07:50 > 07:51
Komentari 20
Nidza
Od
Boro iz Pobede
Poturica
Otkad ga je Putin otkačio, ovaj samo veliča USA. I američke krave su najbolje na svetu. Setio se nakon 14 (četrnaest) godina vladanja.
Covek
Lustracija
Mira
Mile
Goran
LAZAR
Elmer davež
Hana
Poštedi nas tvoje (namerno u drugom licu jednine) životne filozofije. Budi ponizan u svom sopstvenom životu. Nisi vlasnik niti nas, niti Srbije, mada se ponašaš kao da jesi. Napiši sva zapažanja u jednoj od tvojih budućih svetskih bestselera koje ćeš,nadam se, pisati iz zatvora.
Marta
Serpiko
Ali zato da muti vodu, ne govori istinu a da ne trepne, da obmanjuje gde god sticne - nema mu ravna!
Nece se ovo izborima zavrsiti....
Građanin
Zanovetalo
Ш
Sima
Nikola
Za Srbiju, od kad je on na vlasti!
Aleksandar
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H