Evropska komesarka za proširenje Marta Kos ocenila je da je Srbija, ispravljanjem pravosudnih zakona usvojenih u parlamentu, napravila važan korak ka članstvu u Evropskoj uniji.
Који циркус. Некада се о оваквим стварима читало у књигама, а сада се овакве ствари само у стварности дешавају. Е моји Срби, ко нема истоију и из ње не научи не заслужује ни будућност.
Nemamo mi nista od EU, ovo je nasa borba za bolje sutra ali i opomena da sutra štitimo svoje interese I od njih. Mi kao društvo moramo da se izborimo sami jer samo tako ćemo i čuvati to što steknemo
Нешто се то баш и не види у пракси! Разочаран сам у Брисел али пратећи мало и стране медије ни неки сами чланови те уније нису задовољни! Очигледно је да овај режим има неке обавезе према Бриселу а да народ овде то не зна!!
a ran...o je izgleda još za neki ozbiljan preokret? Pošto je Marta? Mo ra se ova igra igrati sasvim drugačije, ove šetnje, okupljanja i javna raskrinkavsnja malverzacija se mora kodići na mnogo jači, viši nivo...
Ovo sam najavio kao mogucnost jos onda kad su usvojeni ovi zakoni - znaci zamutili su vodu, napravili 3 koraka unazad, onda kao to nesto popravili (sto su sami pokvarili) i sad im se to racuna kao pozitivan pomak!?? Ovi u EU ili su totalne dileje pa se pecaju na ove driblinge ili prosto rade svi zajedno, a mi gledamo predstavu
Ne ne, pohvala za EU koja je još jednom zatvorila oči pred tiranijom zarad interesa EU i uništavanja Srbije!
Hvala i vama i fašističkim saradnicima u Srpskoj vlasti!
I posle se čudite što je sve manje srba za EU? Lokalni režim unakazi region, opere par milijardi eura, pokloni resurse i promeni dva paragrafa zakona i opet je sve super? Može da krade i dalje...
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Pohvala za Srbiju od Marte Kos: Važan korak ispravljanjem pravosudnih zakona, potez obnavlja poverenje
Autor: 021.rs
Info
•27.06.2026.
•08:48 > 08:48
Komentari 10
Паја
B&B
Miloš
Дамир
No
Novi Sad
MoonLambo
null
Zebra
Hvala i vama i fašističkim saradnicima u Srpskoj vlasti!
Realista
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H