Autor: 021.rs

Info
27.06.2026.
08:48 > 08:48
Evropska komesarka za proširenje Marta Kos ocenila je da je Srbija, ispravljanjem pravosudnih zakona usvojenih u parlamentu, napravila važan korak ka članstvu u Evropskoj uniji.
  • Паја

    27.06.2026 09:57
    Који циркус. Некада се о оваквим стварима читало у књигама, а сада се овакве ствари само у стварности дешавају. Е моји Срби, ко нема истоију и из ње не научи не заслужује ни будућност.
  • B&B

    27.06.2026 09:53
    Sam svoj
    Nemamo mi nista od EU, ovo je nasa borba za bolje sutra ali i opomena da sutra štitimo svoje interese I od njih. Mi kao društvo moramo da se izborimo sami jer samo tako ćemo i čuvati to što steknemo
  • Miloš

    27.06.2026 09:27
    Pa koliko do juče su se neki kleli u tu Martu,a sad divlje i kamenje.
  • Дамир

    27.06.2026 09:24
    Нешто се то баш и не види у пракси! Разочаран сам у Брисел али пратећи мало и стране медије ни неки сами чланови те уније нису задовољни! Очигледно је да овај режим има неке обавезе према Бриселу а да народ овде то не зна!!
  • No

    27.06.2026 09:24
    Pass
    a ran...o je izgleda još za neki ozbiljan preokret? Pošto je Marta? Mo ra se ova igra igrati sasvim drugačije, ove šetnje, okupljanja i javna raskrinkavsnja malverzacija se mora kodići na mnogo jači, viši nivo...
  • Novi Sad

    27.06.2026 09:19
    Bravo Marta na iskrenim cestitkama.
  • MoonLambo

    27.06.2026 09:17
    Ovo sam najavio kao mogucnost jos onda kad su usvojeni ovi zakoni - znaci zamutili su vodu, napravili 3 koraka unazad, onda kao to nesto popravili (sto su sami pokvarili) i sad im se to racuna kao pozitivan pomak!?? Ovi u EU ili su totalne dileje pa se pecaju na ove driblinge ili prosto rade svi zajedno, a mi gledamo predstavu
  • null

    27.06.2026 09:15
    u prevodu, kako oterati od sebe i ono malo srba koji jos naivno veruju u postulate EU...
  • Zebra

    27.06.2026 09:04
    Ne ne, pohvala za EU koja je još jednom zatvorila oči pred tiranijom zarad interesa EU i uništavanja Srbije!
    Hvala i vama i fašističkim saradnicima u Srpskoj vlasti!
  • Realista

    27.06.2026 08:57
    uništitelji EU
    I posle se čudite što je sve manje srba za EU? Lokalni režim unakazi region, opere par milijardi eura, pokloni resurse i promeni dva paragrafa zakona i opet je sve super? Može da krade i dalje...

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna