Autor: FoNet

Info
28.06.2026.
12:45 > 12:29
Percepcija Evropske unije u Srbiji znatno je negativnija nego u ostalim državama regiona, što je rezultat kampanje dezinformacija o EU, izjavila je novinarka portala Savremena politika Sofija Popović.
  • /

    28.06.2026 14:35
    /
    pa ostanite onda i dalje cmar kosmosa
  • Koja

    28.06.2026 14:31
    Krimosi se boje sankcija u EU. Ne znam čega se boje obični ljudi u EU? Rado bi otišli tamo, a boje se da to dođe u našu zemlju.
  • Душан

    28.06.2026 14:28
    Овде се стално замењују тезе, прича се о томе колико је нас за ЕУ, а не помиње се колике су шансе да нас у њу као целовиту земљу пусте. Пун ми је кофер тих европских (за ситне паре) плаћеника који нам стално попују. Огромна већина чланица ЕУ нас је бомбардовала 95. и 99. (раније да и не причам) и нормално да су људи против.
  • snek

    28.06.2026 14:01
    razlozi
    su sto smo nezavisni,
    sto ne uvodimo rusima sankcije,
    sto trgujemo i sa istokom i zapadom i
    naravno KIM.
    siguran sam da bar pola srba ne tuguje za EU.
  • I treba

    28.06.2026 13:42
    Zaostajali smo i 1941.
    Zato smo i bili prva oslobođena teritoria u Evropi.
    Nisu naši preci ginuli za slobodu da bi je mi sada naivno dali u ruke deci i unucima onih koji su naše pretke ubijali.
    2.5 miliona Srba su pobili 1914-1918, 1941-1945, 1991-1999 samo zato što su bili Srbi.
  • Mihajlo

    28.06.2026 13:33
    -
    Znači javnost u Srbiji veruje u ono što vlast priča o EU ali ne veruje u ono što vlast priča o svojim uspesima... Logika nula.
  • Vuĺe

    28.06.2026 13:30
    A da neko prihvati da ljudi iz svog uverenja to nece? Il su umobolni, maloumni, pa treba da budu pod starateljstvom?
  • cuci

    28.06.2026 13:24
    svi znaju razloge
  • Паја

    28.06.2026 13:22
    Наравно да је негативна перцепција, јер ЕУ једино од Србије захтева да се одрекне 15% своје територије.
  • Chiki

    28.06.2026 13:21
    Za nivo podrske EU kriva je i sama EU isto koliko i nasa nesposobna vlast. Daleko im lepa kuca i jednima i drugima (a i Rusima i Kinezima sa njima)
  • Sta

    28.06.2026 13:10
    Ima
    EU da nam prica o stanju u istoj,kada smo skoro svi upuceni u to stanje. Znate,21-vek je. Sve je na uvid. Ucenjuju nas a to kod nas ne moze. Bar ne kod nas koji imamo ponos,bez ko.pleksa i ne patimo za tom EU. Gadimo se na istu. Ok?
  • Draga

    28.06.2026 13:02
    Gospodjo
    Popovic,nije tacno. Ja nemam bas nikakve veze sa vlascu,ali nisam vise za EU. Zezaju nas toliko godina a primili bi zemlje u ratu. I nismo glupi da ne vidimo,da samo traze izgovore. Mozemo mi urediti nas sistem i biti srecni i bez EU. Dakle,pricate gluposti.
  • Aleksandar

    28.06.2026 13:01
    Da li je jedan od razloga
    to što lica sa međunarodnih poternica borave u Srbiji i imaju policijsku i sve druge zaštite? Ili što tone droge pod zaštitom države a možda i crkve prolaze kroz Srbiju u EU? Ili možda zato što potencijalni učesnik sarajevo safarija obavlja funkciju predsednika?
    Dok je ova krimi vlast u Srbiji nema ničega iz EU. Pojedinci kriminalci iz EU koji još podržavaju vućija polako beže iz fekalije u koju su zagazili.
  • Panić

    28.06.2026 12:59
    Razlog je crkva koja sipa ruski otrov u mozak sirotinji.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna