Percepcija Evropske unije u Srbiji znatno je negativnija nego u ostalim državama regiona, što je rezultat kampanje dezinformacija o EU, izjavila je novinarka portala Savremena politika Sofija Popović.
Овде се стално замењују тезе, прича се о томе колико је нас за ЕУ, а не помиње се колике су шансе да нас у њу као целовиту земљу пусте. Пун ми је кофер тих европских (за ситне паре) плаћеника који нам стално попују. Огромна већина чланица ЕУ нас је бомбардовала 95. и 99. (раније да и не причам) и нормално да су људи против.
Zaostajali smo i 1941.
Zato smo i bili prva oslobođena teritoria u Evropi.
Nisu naši preci ginuli za slobodu da bi je mi sada naivno dali u ruke deci i unucima onih koji su naše pretke ubijali.
2.5 miliona Srba su pobili 1914-1918, 1941-1945, 1991-1999 samo zato što su bili Srbi.
EU da nam prica o stanju u istoj,kada smo skoro svi upuceni u to stanje. Znate,21-vek je. Sve je na uvid. Ucenjuju nas a to kod nas ne moze. Bar ne kod nas koji imamo ponos,bez ko.pleksa i ne patimo za tom EU. Gadimo se na istu. Ok?
Popovic,nije tacno. Ja nemam bas nikakve veze sa vlascu,ali nisam vise za EU. Zezaju nas toliko godina a primili bi zemlje u ratu. I nismo glupi da ne vidimo,da samo traze izgovore. Mozemo mi urediti nas sistem i biti srecni i bez EU. Dakle,pricate gluposti.
to što lica sa međunarodnih poternica borave u Srbiji i imaju policijsku i sve druge zaštite? Ili što tone droge pod zaštitom države a možda i crkve prolaze kroz Srbiju u EU? Ili možda zato što potencijalni učesnik sarajevo safarija obavlja funkciju predsednika?
Dok je ova krimi vlast u Srbiji nema ničega iz EU. Pojedinci kriminalci iz EU koji još podržavaju vućija polako beže iz fekalije u koju su zagazili.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Srbija zaostaje za regionom u podršci EU - ovo su razlozi
Autor: FoNet
Info
•28.06.2026.
•12:45 > 12:29
Komentari 14
/
Koja
Душан
snek
sto ne uvodimo rusima sankcije,
sto trgujemo i sa istokom i zapadom i
naravno KIM.
siguran sam da bar pola srba ne tuguje za EU.
I treba
Zato smo i bili prva oslobođena teritoria u Evropi.
Nisu naši preci ginuli za slobodu da bi je mi sada naivno dali u ruke deci i unucima onih koji su naše pretke ubijali.
2.5 miliona Srba su pobili 1914-1918, 1941-1945, 1991-1999 samo zato što su bili Srbi.
Mihajlo
Vuĺe
cuci
Паја
Chiki
Sta
Draga
Aleksandar
Dok je ova krimi vlast u Srbiji nema ničega iz EU. Pojedinci kriminalci iz EU koji još podržavaju vućija polako beže iz fekalije u koju su zagazili.
Panić
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H