Autor: Beta

Info
28.06.2026.
11:16
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je danas kazao da će u mart 2027. godine početi služenje "veoma kratkog" redovnog vojnog roka.
  • ***

    28.06.2026 12:15
    Hoće li i njegov sinčić služiti vojsku ?
  • h2o

    28.06.2026 12:12
    Ajd i to da vidimo, kako Danilo ide u vojsku i kako mu je Vulin desetar
  • Vojnik

    28.06.2026 12:11
    Sbbkbb
    Ali te nece biti tad na vlasti, pa se neces ni pitati o tome hahaha Studenti pobedjuju!
  • John

    28.06.2026 12:00
    On će momcima od 18 do 30 godina da da oružje u ruke? I duge cevi, i topove, i tenkove?
    Nisam siguran da mu je to pametno...
  • Damir

    28.06.2026 11:40
    To
    Da bi mafiju branio ako ih narod pojuri
  • Босанац

    28.06.2026 11:39
    Браво
    Коначно једна лепа вест!
  • Ivan

    28.06.2026 11:37
    A šta je sa generacijama koje nisu služile vojsku,a u medjuvremenu su prestarele?
  • Darko

    28.06.2026 11:35
    Presednik na deponiju
    Nadam se da će neko jednog dana prebrojati sve najave uvođenja obaveznog roka, ovo je neka deveta u poslednjih nekoliko godina.
  • Eeee

    28.06.2026 11:35
    Sta ce da jede ta vojska? Nemas ti bato para za to…
  • Gari

    28.06.2026 11:35
    A borcima borački dodatak???Generalske penzije skoro 200.000 dinara a metka nisu opalili.Nacionalne penzije satorskim pevaljkama…..
  • Dane

    28.06.2026 11:32
    Odg
    Lažov ko i uvek tako penzije nije smanjio,tako kosovo nije predo gazivode,telefon,tablice i sve nadležnosti.samo da popravio rejting lopovluk na sve strane.
  • car je go

    28.06.2026 11:28
    ne seri više
    Dosta više sa tim jeftinim patriotizmom i poplulizmom.Kаsarne se urušavaju,sve u raspadu.Za početak pošalji svoga prvenca u vojnike.
  • Dule

    28.06.2026 11:28
    Dule
    Sve mi govori da ne ces do tada biti vlast i ako najavljues kradju. Na zaslost morace ulica raditi opet i verujem nikada vise
  • Bilo

    28.06.2026 11:28
    Bi
    Super. Juce mi je komsija u CH,slavio odlazak u vojsku sinu. Svajcarsku vojsku,imaju njihovo drzavljanstvo i vojni rok je obavezan 21-u nedelju. Posle,svake godine idu na" dosluzenje" dve ned. Nema CH obav.vojni rok zato sto ce ratovati,napadati nekog,vec da muskarci i devojke budu spremni za mnoge nepogode. Nadam se da ce to kod nas isto poceti.
  • Particulare matter

    28.06.2026 11:25
    Kosovo se povezuje sa američkim gasnim terminalom u Albaniji. Crna Gora dobija novih 3.2 milijarde € da bi se pripremila za članstvo 2028.
    Za to vreme, mi ćemo da nosimo krstače, Vučićeve zastave "nema predaje", da visimo sa putinovih pocepanih gaća i neutrališemo se.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna