Autor: Beta

Info
28.06.2026.
11:55 > 12:12
Predsednik države Aleksandar Vučić izjavio je da će Vojska Srbije biti u stranju da zaštiti svoju zemlju, tako da građani mogu da budu spokojni i mirni, i da se eventualnom agresoru ne isplati da napadne.
  • Vlada

    28.06.2026 13:33
    A tebi bi to bila prilika da maznes jos jedan stan.
  • Nikola

    28.06.2026 13:14
    Ma bila je super posle 2000 godine,na nivou lovačkog društva ako nisam precenio vojsku.
  • Milan

    28.06.2026 12:56
    Dosta vise beskorisnog kurčenja
  • Mary Poppins

    28.06.2026 12:51
    Saka jada
    Oko 500-800 zescih budaletina moze da nas preko noci okupira i da zateknemo ujutro kada se probudimo okupiranu srbiju.Nas je samo sreca spasavala od takvih fanatika, zestokih budaletina i terorista,ali se ne bih iznenadila da se probudim sa okupiranom srbijom od strane nekih budaletina. Ovde je korupcija,lopovluk,izdajnistvo, prevare,pohlepa i bezobrazluk unistilo bilo kakvu bezbednosnu sigurnost i patriotizam.
  • Koponen

    28.06.2026 12:32
    Ni Kosovo niste sposobni da vratite...
  • nece niko spolja

    28.06.2026 12:25
    Srbiju su napali iznutra, najveci neprijatelji sede na vlasti
  • Za

    28.06.2026 12:24
    Ns
    Kako on to "muti vodu", i gde? Dosadio je vecini jer je predugo na vlasti,to stoji. Ali,realno,pokusao je pa je bio lincovan skoro. Napadaju ga,u stvari,napadaju Srbiju sa svih strana. A ako on kaze nesto na to,on izaziva rat. Ajde,dosta vise. Jednog dana ce doci neko drugi umesto njega,mislis da nas nece napadati i dalje. Hoce. I koga uostalom briga. Licno,ne volim hvalisanje. Radi i cuti.
  • Nikola

    28.06.2026 12:22
    Nikola
    Niko vise nije ponizio vojsku od Ace Srbina. Ovo je predstava za svoje glasace i ako smo okruzeni NATO snagama jedino ako ih opet pobedimo kao 1999. Daj bre unistili ste zemlju stvorili prciju i postali sinonim za kriminal u svetu.
  • Ne

    28.06.2026 12:17
    Preteruj
    Napadaju Rusiju,Iran.....koliko smo mi iza njih.
  • ns

    28.06.2026 12:05
    Ajde dosta više sa tim.Ko će Srbiju da napade?Ti si onaj koji muti vodu gde možeš i smeš.Ti seješ mržu i neprijateljskvo prema drugoma.A da neko zaista i napadne Srb,sve bi se raspalo za dva dana,a ti i tvoji bi u mišije rupe,kao i 1999.Niko više ne naseda na te tvoje ljigave patiJotske priče.
  • Nogo

    28.06.2026 12:03
    Pokušavam da nadjem sličnu izjavu iz 1998 godine,jesen,naravno Milošević je izgovorio,ne uspevam,ako se neko seti...eto

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna