Predsednik države Aleksandar Vučić izjavio je da će Vojska Srbije biti u stranju da zaštiti svoju zemlju, tako da građani mogu da budu spokojni i mirni, i da se eventualnom agresoru ne isplati da napadne.
Oko 500-800 zescih budaletina moze da nas preko noci okupira i da zateknemo ujutro kada se probudimo okupiranu srbiju.Nas je samo sreca spasavala od takvih fanatika, zestokih budaletina i terorista,ali se ne bih iznenadila da se probudim sa okupiranom srbijom od strane nekih budaletina. Ovde je korupcija,lopovluk,izdajnistvo, prevare,pohlepa i bezobrazluk unistilo bilo kakvu bezbednosnu sigurnost i patriotizam.
Kako on to "muti vodu", i gde? Dosadio je vecini jer je predugo na vlasti,to stoji. Ali,realno,pokusao je pa je bio lincovan skoro. Napadaju ga,u stvari,napadaju Srbiju sa svih strana. A ako on kaze nesto na to,on izaziva rat. Ajde,dosta vise. Jednog dana ce doci neko drugi umesto njega,mislis da nas nece napadati i dalje. Hoce. I koga uostalom briga. Licno,ne volim hvalisanje. Radi i cuti.
Niko vise nije ponizio vojsku od Ace Srbina. Ovo je predstava za svoje glasace i ako smo okruzeni NATO snagama jedino ako ih opet pobedimo kao 1999. Daj bre unistili ste zemlju stvorili prciju i postali sinonim za kriminal u svetu.
Ajde dosta više sa tim.Ko će Srbiju da napade?Ti si onaj koji muti vodu gde možeš i smeš.Ti seješ mržu i neprijateljskvo prema drugoma.A da neko zaista i napadne Srb,sve bi se raspalo za dva dana,a ti i tvoji bi u mišije rupe,kao i 1999.Niko više ne naseda na te tvoje ljigave patiJotske priče.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
VIDEO Vojska predstavlja naoružanje u Batajnici, predsednik: "Malo ko bi se usudio da napadne Srbiju"
Autor: Beta
Info
•28.06.2026.
•11:55 > 12:12
Komentari 11
Vlada
Nikola
Milan
Mary Poppins
Koponen
nece niko spolja
Za
Nikola
Ne
ns
Nogo
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H