Nemačka štampa analizira Vučićevu najavu povlačenja sa dužnosti predsednika države. Zidojče cajtung donosi naslov "Vučićevo strateško povlačenje". Frankfurter algemajne cajtung je direktniji: "Otići da bi se ostalo".
Za neverovati je koliko se vodi računa, da se, nedaj Bože, najpametniji mediju nama, ne pomene u lošem kontekstu, i koliko ima poltrona koji ga i ovde brane, iako je više nego očigledno šta se dešava, ne treba niko sa strane da pojašnjava situaciju
Vucic je nešto najgore što je moglo da se desi Srbiji. Vucic kumovi drugovi opljačkali Srbiju napunili džepove i nikome ništa e neće moći kriminalci na vlasti.
Покушава да се зеза као Милошевић те премијер председник па премијер јер истрошени устав то дозвољава али народ више не. Сменом Вучића под одмах се мења устав и закон јер за трећег Аутократу немамо времена људи ни живаца
Ne lupetaj ! Tvog Vucica su Nemci podržavali od početka zbog koristi. Kada je A.Merkel otišla i podrska se istopila i svela se na pojedince koji rade za gospodare iz senke. Vucic koristi zastareli zakon i ustav Srbije kako bi produžio vlast do 2028 ali nema sanse jer prvo narod ga nece drugo pocinio je sijaset krivičnih dela za koje se ide u zatvor. Kosovo ono je izgubljeno 1999 dok ga je Vucic i zvanično priznao Ohridskim sporazumom te mu sledi i sudjenje za veleizdaju kao i svima koji su podržavali njega i njegovu”politiku”. Kaži bar jednu stvar koja bi se uzela kao olakšavajuća okolnost ?
šta je da je takav je.ali Evropljani šta vi počeli ste redom priznavati ste bez razloga oteli Kosovo,sad tvrdite će Rusi napasti iako za ovo u Ukrajini unija kriva.neznam šta ste jeste liberalni nacisti ili vam se svidelo da oni preko bare menjaju vlast a korist imate svi.šta uradite na bliskom istoku ova dvojica a vi i dalje po rusiji.itreba da vas Ameri sad ucene kako mogu i što više mogu,a kad bi realno izveštavali po svojim zemljama a i nemorrate jer unija će se raspasti u narednih 5god maximum.bruka i sramota i neko treba da vas sluša šta da radi a vi ne znate gde levo.bruka i sramota ste ali još gori nego ovi što ne kriju nas mrze sa njima znaš na čemu si ali nećete ni vi dugo svima je kraj blizu pa sad raznorazne koalicije vratite samo da budete gde jeste jer ubiće vas narod vaš kad sve saznaju šta ste radili
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
"Otići da bi se ostalo": Nemačka štampa o Vučićevoj najavi povlačenja sa predsedničke funkcije
Autor: Dojče vele (Dragoslav Dedović)
Info
•30.06.2026.
•15:51 > 20:59
Komentari 15
Peki
Тврдко
Obzirom bez glave
Mile
Kameni Jagodina
Ivan
Petar
Aleksej
Najporaznije je sto to toliko dugo traje.
Баки
Dušan
Toni Bler
slušam i neverujem
Leteći taxi
Izađe na vrata, uđe kroz prozor.
Vasilije
Odugovlačenje
Kukavica će uvek biti kukAVica.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H