Autor: FoNet

Info
11.07.2026.
18:38
Agencija za bezbednost saobraćaja saopštila je da svake godine između 1.800 i 2.000 vozača u Srbiji ostane bez dozvole, nakon čega se prijavljuju na seminar te agencije kako bi je vratili.
  • Vlada

    13.07.2026 04:55
    Legatu
    Nije problem ostajanje bez dozvole , već zašto se ostaje !
    Primer gde neko nakupi dovoljno sitnih , da ne kažemo bezazlenih prekršaja, po 2-3 boda u roku od 2 godine i ostane isto tako kao neko ko je ozbiljno divljao i bukvalno jednom kaznom izgubio sve bodove, govori koliko je zakon glup i nesvrsihodan !
    A o tome koliko naknadno uzimaju novca za časove i koliko namerno kandidata obaraju, samo da bi ponovo uplatili ovoj lopovskoj,pljaćkaškoj državi, da i ne pričamo !
    Ponovno polaganje treba da rade oni koji realno i ne znaju da voze !
    Svi ostali po razlogu ostajanja treba da idu ili na lečenje, ili kod psihijatra ili jednostavno da budu po pola godine ili godinu bez dozvole !
    Ovih zadnjih je apsolutno najviše...ali ova lopovska i pljačkaška vlast ipak mora da nam otima novac gde god to može!
  • Stifmeister

    11.07.2026 23:57
    MedEcina rada
    Pitanje je od tog broja koliko oduzmu lekari iz zdravstvenih razloga i u kojim ustanovama, a u kojim MedEcinama rada svi prolaze ...
  • Boško

    11.07.2026 22:19
    Ns-north
    Nešto čudno ? Pogledajte statistiku širom Evrope. Još smo dobri.
  • *emI

    11.07.2026 20:45
    Uzalud vam trud, svirači..
    A koliko je od tih "između 1.800 i 2.000 vozača" time sprečeno da svejedno sednu za volan?
  • Liqudator

    11.07.2026 20:13
    Dobro nije strasno bitno da ne ostanu bez vozila.
  • pilot

    11.07.2026 19:38
    ..............................
    ja nabljoje vozzzzzzzzzzzzziiiiiiiiiiim kad malo popijem....hik....hik...

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna