Autor: N1 (Miodrag Sovilj)

Info
12.08.2026.
07:57
Diplomatsku buru izazvala je najava predsednika Srbije bi da skrene tok reke Ibar.
  • Penzioner

    12.08.2026 08:39
    Pa hajde, skreni Ibar.
    Uradi nesto sto kazes.
    Covek bez dana radnog staza.
  • Mileva

    12.08.2026 08:38
    Lupeta gluposti po obicaju. .
    Da ne razmisljamo o praznom frizideru, cenama, gorivu, pozarima, struji, snalazenju za skolsku godinu.
    On i njegov sns su gori od turske, ugarske i nemacke okupacije zajedno.
  • Nenad

    12.08.2026 08:32
    Koliko znam, tu vodu koriste i Srbi na Kosovu. Za piće, struju.
    Izdao si ih, sad hoćeš i vodu da im uzmeš? Šta je sledeće?
  • Boki

    12.08.2026 08:30
    Skreni, skreni Ibar vodo.
    Puk'o je k'o guma.
  • Ns

    12.08.2026 08:19
    Jedno je skrenuti tok ravnicarske reke, ali za brdsko planinsku reku mora reljef da se menja.
  • Djordje

    12.08.2026 08:05
    Djordje
    Ne treba davati vise znacaj Vucicevim lazima. Dok je ponizavao vojsku nedam gazivode ... Kosovo je priznao i za to uzeo ogroman novac. Sada KFOR napusta K.Mitrovicu i most te predaje sve Kosovskoj policiji i vojsci. Ne smem ni zamisliti sta ce sve jos lagati da skrenje paznju sa aktuelnih problema i katastrofalne ekonomske situacije u koje nas je uveo

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna