Kidnapovan fudbaler Olimpijakosa u Meksiku

Fudbaler Olimpijakosa i reprezentativac meksičke fudbalske reprezentacije Alan Pulido kidnapovan je danas na severu Meksika.

Pulido (25) kidnapovan je u rodnom gradu Sijudad Viktoriji u saveznoj meksičkoj državi Tamaulipas, javili su lokalni mediji.

Njegov brat Armando Pulindo potvrdio je vest o otmici, istakavši da je grupa maskiranih otmičara napala fudbalera i njegovu devojku kada su odlazili sa jedne zabave.

Kako se navodi, fudbaler Olimpijakosa napustio je zabavu malo pre ponoći po lokalnom vremenu, kada je njegov automobil opkoljen, a potom je on odveden u nepoznatom pravcu. Otmičari još nisu kontaktirali porodicu i nisu tražili otkup.

Pulido je u julu prošle godine potpisao ugovor za Olimpijakos i nekoliko puta je nastupao za fudbalsku reprezentaciju Meksika.

OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet