Uhapšena Ruskinja na aerodromu u Atini sa preko 2,2 miliona evra u kešu

Državljanka Rusije uhapšena je na aerodromu u Atini nakon što su carinici kod nje pronašli više od 2,2 miliona evra i 58.900 dolara u gotovini.

Ruskinja je u Atinu stigla iz Moskve letom ruske aviokompanije "Aeroflot", prenela je grčka agencija ANA. Carinici su joj odmah oduzeli 25 odsto novca kojeg je imala pri sebi, pošto je to kazna koju predviđa zakon.

Organi zaduženi za ispitivanje slučajeva pranja novca će sprovesti istragu i ukoliko ruska državljanka ne bude dokazala da je novac potekao iz legalnih izvora, biće joj oduzet sav novac.

OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Bivši premijer Malezije osuđen zbog pranja novca

Bivši premijer Malezije Nadžib Razak danas je osuđen zbog pranja novca, jer je na svoje privatne račune prebacio više od 700 miliona dolara iz fonda 1MDB, koji je u vlasništvu Ministarstva finansija.