Rusija i Iran nastavljaju saradnju u Siriji

Predsednici Rusije i Irana Vladimir Putin i Hasan Ruhani dogovorili su se da će nastaviti blisku saradnju u rešavanju sirijske krize.
U telefonskom razgovoru Putin i Ruhani su se saglasili da je okončanje zajedničke operacije za oslobađanje Alepa od pobunjenika postala prekretnica na putu ka pobedi međunarodnog terorizma u Siriji i uspostavljanju mira u toj zemlji.
 
"Dogovoreno je da se nastavi bliska saradnja u pitanjima povezanim sa pronalaženjem političkog rešenja sirijske krize, posebno imajući u vidu pregovore zainteresovanih strana u Astani u cilju postizanja precizno formulisanih sporazuma", navodi se u saopštenju Kremlja.
 
Ruhani je u razgovoru izjavio saučešće zbog ubistva ruskog ambasadora u Ankari Andreja Karlova.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Fon der Lajen "preživela" još jedno glasanje

Predsednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen preživela je danas još dva glasanja o poverenju, sa malo većim brojem poslanika Evropskog parlamenta koji su joj dali podršku nego na prethodnom glasanju pre tri meseca.