Napadi grupe Džama Nusrat ul Islam el Muslimin (JNIM) izvedeni su u Ugaduguu na glavni štab vojske i na francusku ambasadu, podsetila je agencija Rojters.
	 
	Napadi su izvedeni kao odgovor na ubistvo jednog od lidera JNIM Mohameda Hakena el Ankarija, u nedavnim racijama na ekstremiste francuskih snaga. 
	 
	U napadima islamista osmoro je ubijeno, a na desetine ljudi je ranjeno.
                            
                            
								
								
							 
                            OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
                                Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
                            
							
							
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar