Uhapšeno 40 stranih državljana sa lažnim dokumentima na Kritu

Ukupno 40 stranih državljana, 29 muškaraca i 11 žena uhapšeno je na aeordoromu Iraklion, na Kritu, dok su pokušavali da otputuju u druge evropske zemlje sa lažnim dokumentima.
Uhapšeno 40 stranih državljana sa lažnim dokumentima na Kritu
Foto: Pixabay
Hapšenja su izvršena u periodu od 21. do 27. maja, prenela je grčka agencija Ana.
 
Osumnjičeni, stari između 18 i 57 godina su iz Irana, Avganistana, Sirije, Alžira, Libije i sa palestinske teritorije.
 
Kako se navodi, planirali su da otputuju u Francusku, Nemačku, Holandiju, Španiju, Belgiju i Češku.
 
Oni su kod sebe imali lažne dokumente navodno izdate u Nemačkoj, Španiji, Francuskoj, Holandiji, Italiji, Belgiji, Sloveniji, Slovačkoj, Bugarskoj, Siriji, Maroku i Egiptu. Uhapšeni su predati tužilaštvu u Iraklionu.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Rastu cene goriva u Republici Srpskoj

Na pojedinim benzinskim pumpama u Republici Srpskoj (RS) cene goriva danas su premašile 3,17 konvertibilnih maraka (KM) (1,62 evra) po litru, dok je početkom marta litar goriva koštao u proseku 2,3 KM (1,17 evra).

Stanivuković ponovo zadržan na hrvatskoj granici

Gradonačelnika Banjaluke i predsednika Pokreta sigurna Srpska (PSS) Draška Stanivukovića Granična policija Hrvatske je danas ponovo zadržala na Graničnom prelazu Gradina s Bosnom i Hercegovinom (BiH).