Posle nekoliko dana na ivici raspada, vlada desnog centra je odlučila da nastavi bez partije N-VA. Njen lider Bart de Vever je rekao da "ne može da se saglasi s paktom".
Mišel je u septembru pred UN rekao da će podržati pakt na sastanku u Marakešu u ponedeljak, a sinoć je naveo da "stoji iza svojih reči i ide u Marakeš".
Bez N-VA Mišelu ostaje manjinska vlada liberala i demo-hrišćana, što će otežati upravljanje zemljom.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar