Požar kod Atine preti domovima na istom području kao i prošle godine

Šumski požar koji je izbio nedaleko od Atine preti domovima na istom području gde je prošle godine požar odneo više od 100 života.
Vatrogasna služba je danas saopštila da tri aviona i dva helikoptera pomažu vatrogasnim ekipama pored luke Rafina.
 
Ta oblast je popularna među kupačima tokom leta, a glavni put koji vodi do tog područja je zatvoren za saobraćaj.
 
Pre godinu dana šumski požar zahvatio je područje Mati i druga obalska područja i tada su poginule 102 osobe, a uništeno je na hiljade kuća.
 
Današnjoj komemoraciji za žrtve iz tog područja prisustvovao je i novi grčki premijer Kirjakos Micotakis.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Umro Dik Čejni

Bivši šef osoblja Bele kuće, kongresmen, sekretar za odbranu i potpredsednik SAD Dik Čejni preminuo je u 84. godini.

Požar u nuklearnoj elektrani u Bugarskoj

U nuklearnoj elektrani Kozloduj u Bugarskoj došlo je do požara u energetskoj sobi bezbednosnog sistema petog bloka, što je izazvalo vanrednu reakciju radnika elektrane, objavio je portal Novinite.

Do sada identifikovano pet miliona žrtava Holokausta

Izraelski memorijalni centar za Holokaust Jad Vašem saopštio je da je nakon više decenija istraživanja do sada identifikovano pet od ukupno šest miliona jevrejskih žrtava koje su ubili nacisti i njihovi saradnici.