Policija je tokom pretresa u njenom prtljagu pronašla 401 pasoš i identifikacioni dokument, koje su izdale različite zemlje.
Istraga policije za organizovani kriminal i trgovinu ljudima je pokazala da je većina dokumenata prijavljena kao ukradena ili izgubljena. Žena je optužena za ilegalno posedovanje tuđih putnih dokumenata i krijumčarenje.
Policija nastavlja istragu sa kolegama iz inostranstva, kako bi utvrdila obim njenih aktivnosti i locirala moguće saučesnike. Rumunka treba da se pojavi pred javnim tužiocem u Atini.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar